Krása

Kirsten Dunst má perfektný ružový makeup pre bledú pleť

Kirsten Dunst má perfektný ružový makeup pre bledú pleť

Kirsten Dunst na premiére, Dve tváre januára 'v New Yorku.

Kirsten Dunst vyzeral tak krásny na nedávnom NYC premiére svojho nového filmu,, Dve tváre januára '. Krajší ako ona vyzerala po dlhej dobe, myslím. (Stačí porovnať to, aby jej posledné vystúpenie na tomto blogu, na 2018 Met Ball, ktorý bol sorta heavy).

load...

Ale tu, ona je všetko čerstvé a ružovej a žiariace, a na sebe Shizu von tohto bieleho Chanel šaty:

Biela, couture a členky. Tieto tri veci nie sú presne robiť šaty ľahko sa nosí, a už vôbec nie, ak vaša pokožka je už super-bledý. Ale to vyzerá neuveriteľne; ona určite na sebe, miesto oblečenie na sebe.

Myslím, že veľa z toho má čo do činenia s tým, ako hrala make-up. (A vlasy, príliš opotrebované a elegantná, to vyhýba vyzeral príliš svadobné.) Ale hlavne, je to o červenať. Je to ružový a je to celkom silné, a my sme neboli vidieť veľa, že na celebrít v poslednej dobe (akejkoľvek pleti). Proste vrátiť k tej Met ples koleso-up a budete rozumieť tomu, čo mám na mysli. Takmer každý človek mal na sebe tón v tóne, Nude / broskyňový / tvarované odtiene, ktoré by mohli byť dôvodom, takže mnohí z nás pocit, "meh" o tejto udalosti. 

Dúfajme, že Kirsten makeup tu znamená návrat ružovej na červenom koberci:

Tak celkom! Silné tváre automaticky rozjasní svoju tvár, vyvediem jej farbu očí a zastupovať iný make-up, takže nepotrebuje tak silný oka alebo pery, keď sa červenať tom hovoriť. Jet-black horné riasy, obočie mäkké a tiesňava stredných tónoch ružovej rúže dokončiť vzhľad.

Pati Dubroff to urobil make-up, a tu je návod, ako skopírovať:

Ako sa dostať Kirsten Dunst je Rosy Makeup Pozrite sa

1. Prep kože s kultu obľúbený Tatcha Luminous orosený Skin Mist.

2. Naneste L'Oréal Paris Revitalift Miracle Blur Instant pleť hladšia eliminovať lesk v T-zóne. Perfektné pleť nadácie, a potom pokryť všetky zostávajúce nedostatky s Clé de Peau Concealer béžovú.

3. Naneste kvetina krása vyhrať nejaké, Rouge Niektoré Créme Blush Pure Petunia na lícach, sústrediť farbu na vonkajšej jabĺk a miešanie dobre pre přestříkal dokončiť. Určite ste si všimli, že červenať je teens trochu teplejšie ako farba pier, čo činí vzhľad zaujímavejšie ako priamom stretnutia.

load...

4. Vyplňte obočie s Maybelline Define-a obočie obočie ceruzkou v Tmavý blond. Ďalej naneste matný krém tieň na veku a matný tmel v bránkovisku pre definíciu. Vrstva matný kosti a tmavošedý odtiene od Pati Dubroff Perfektný Palette na vrchole má byť nastavený.

5. Čierne kvapaliny vložky, kresliť od stredu línie rias von, presahoval vonkajší roh s pohybom. Na hornej strane čiernou linkou, čerpať ďalší riadok z vnútorného rohu na film za použitia Chanel Stylo Yeux Vodotesný dlhotrvajúce Eyeliner v 87 striebornej svetlo. Naneste čiernu riasenku, sa sústrediť na vonkajšie horné riasy, aby sa vnútorné rohy jasné.

6. Dokončite vzhľad s Chanel Rouge Allure Svetelný Intense Lip Color v Radieuse na perách. (To bolo limitované edície, a tak sa snaží Seduisante ak ho nemožno nájsť.)

Tu je konečný vzhľad:

Dajte mi vedieť, ak máte radi to, rovnako ako ja! 

Shop príbeh

Vyjadrite svoj názor

Čo si myslíte o Kirsten make-up tu? Chceli ste si niekedy vyskúšať odvážnejšie červenať vzhľad? 

load...