Krása

Olivia Munn, pred a po

Olivia Munn, pred a po

Možno, že ešte úplne vytiahol Zellweger, ale Olivia Munn, či vyzerá inak v poslednej dobe. 

Dokonca Olivia sama pripúšťa, že. V apríli, 36-ročná herečka povedal móda: 

"Byť multi-etnickej-ja pol Čína, napoly biele prináša celý rad komplikácií, ktoré ľudia nepremýšľajú o tom, kedy to príde k fotografovaný. Mám skôr biely vzhľad na vonkajšej strane, ale moja kosti štruktúra je veľmi ázijské. Mám vysoké lícne kosti a menšie oči. Keď dáte lesk na vnútornej strane mojich očí, okamžite sa pozerám cross-eyed. Ak dáte príliš ťažké z riasy na mne, to vyzerá, že moje oči sú na polceste closed.When tvoju tvár zmeny, pretože make-up, je to ťažké, aby ľudia vedeli, že nie ste v skutočnosti robí operáciu alebo plnivá... " 

load...

Pred tým, vzala na Instagram bagatelizovať zmeny: 

Späť v roku 2006, Olivia bol celkom čerstvé tvárou 26-ročný s pehami, lesk na pery a voľných vĺn. Mala oveľa plnšie tvár vtedy, ale nie všetci? Tiež si všimnite, jej kapucňou oči.

Olivia v roku 2008

V roku 2008, jej vlasy boli oveľa dlhšie, a začala hrať s trblietavé tieňovými tónmi okolo očí (ktoré sa teraz stali jej podpis). 

Olivia v roku 2009

Nasledujúci rok, jej štýl sa na oveľa viac "Hollywood" pocit. Preto, on-trend side smrekový, flutter falošné riasy a leštené zlaté očné tiene. Jej tvár sa zdá trochu štíhlejší, ale to je prirodzené, ako si prísť o svoje dieťa tuku (ona bola 29 tu). Mohlo by to byť aj osvetlenie alebo účes.

Olivia v roku 1991

Potom sme sa dostali do roku 1991, a hoci Olivia má na sebe podobný účes do posledného výstrelu, tvár vyzerá inak (guľatejší) znova. Mohlo by to byť zisk, ale ak vidíte jej hlavy až k päte, ona bola v žiadnom prípade tu nadváha uhol, osvetlenie alebo hmotnosti. Oči sa jej ešte ťažké viečka, s prirodzeným tvarom obočie.

Olivia v roku 1998

Tu môžete vidieť, ako pri Olivia mierne uhly tváre od fotoaparátu, má veľmi predlžovanie účinok. Vyzerá oveľa bronzový s hranatými obočie a chladné fialové očné tiene sústredená pod očami. Jej spodnú peru vyzerá plnšie, ale to je vzhľadom k rtu líniovej predstiera tieň pod dolným perou. Celkovo možno povedať, très glam!

load...

Olivia v roku 2004

Teraz sme v roku 2004, a stále si nemyslím, že Olivia sa dotkol jej tváre. V tomto vzácnom póze kamery k smeru jazdy, je evidentné, že má stále rovnaký tvar guľatý / hruška. Nový vlnitý lob, ťažšie očný make-up a ostrejšie, plnšie obočie jej dospelú vzhľad. Tiež na mieste spodného britu vložky, znova.

Olivia v roku 2009

Potom Olivia začali rásť vlasy von; Tento textúrou mid-length štýl rozhodne zmäkčuje uhly jej brady. Jej obočie a riasy sú silnejšie ako kedykoľvek predtým, čo v skutočnosti otvára oči. Stále si myslím, že je tu au naturel. 

Olivia v roku 2009

To 2009 shot, od okamihu, keď Olivia bolo 34 rokov, je to posledné, "prirodzené" jeden, podľa môjho názoru. Dlhý, elegantné, lesklé vlasy má face-zoštíhľujúci účinok, hoci ona tiež nie s úsmevom, ako široko tu, ktoré by mohli zodpovedať za užšie vzhľad. 

Olivia v roku 2016

Všimnite si niečo nové? Myslím, že je -sú očiach sa jej viac dokorán naraz. Zaujímalo by ma, či je oveľa ťažšie obočie bol pokus o rozptýlenie. Ona tiež vyzerá opálený, s ťažším červenať. Po tomto sme nevideli Olivia nejakú dobu, kým. 

Olivia v roku 2018

Prvý dôkaz by som mohol nájsť Olivia nový vzhľad bol tento záber zo začiatku roka. Myslím. Wow! Nepochybujem o tom, že schudla natáčanie X-Men, ale jej brada je zreteľne veľmi odlišné. Tiež pery, sú oveľa plnšie! A jej kože, kde sú pehy? Vidím, čo to hovorí s ohľadom na obočím; Súhlasím s tým, že mäkšia, rovnejší tvar je viac lichotivé.

Avšak, to nebolo až do Olivia vystúpil na Oscaroch, že ľudia naozaj venoval pozornosť. Opäť platí, že jej brada je oveľa užší a zaoblená, oči sú otvorené, a pery sú nepochybne plnšie. Som smutný, že sa zbavili svojich pieh! 

Legrační, ako Olivia si vždy ukázať zuby, ale teraz prešiel k uzavretým úst úsmevov. Pehy vyzerajú, ako by si sa vrátil trochu, možno preto, že je leto? Ja jednoducho nemôže dostať nad tým, ako išla z tvaru tváre koleso / hrušky k plnohodnotnému oválu!

Aktualizovať: Olivia v roku 2019

Dobre, pehy sú späť! Olivia vyzerá super-letné sem, s čerstvým kože, svetlé rúžu a horný uzol. Jej oči vyzerajú znovu otvorili, a myslím, že je výplň v jej hornej pere (ako je to nerovný).

Aktualizovať: Olivia v roku 2018

Teraz, Olivia vyzerá viac očarujúce, ako inokedy. Je to 37 na tomto mieste, a ja som naozaj rád, ako sa jej vytočil späť make-up a nosia vlasy super-dlhé. V tejto snímke, môžeme určite vidieť výplň vstrekuje do jej hornú peru. Tiež, jeden z jej očí sa zdá byť zvesené málo. Čo sa občas stáva s botox!

Záver

Neviem ako vy, ale myslím, že Olivia neprotestuje príliš. Hovorí, že schudol, zmenil jej tvar obočia, začal kyseliny tónovanie a jesť tieto zemiaky kyseliny hyalurónovej. Fine. Verím jej. A ako niekto, kto ohlási na celebrity krásu, môžem oceniť transformačný efekty make-up lepšie ako väčšina ľudí. Ale stále mám podozrenie, že je vynechanie dôležitú informáciu, ktorá skutočne zodpovedá za jej nový vzhľad!

Tu je moja teória. Myslím, že jej prvý postup bol nejaký druh očné výťahu, čo môže byť vykonané pomocou blepheropasty alebo dokonca zdvíhanie obočia s Botox. Lebo tá by zanikať s časom, ktorý by mohol vysvetliť, prečo sa jej obočie vyzerať vyššia v niektorej z fotografií. 

Tiež si myslím, že pravdepodobne mal Injekcie botoxu v jej brady oslabiť jej žuvacích (žuvanie) svaly. To je to, čo Bethenny Frankel nedávno priznal, a pravdepodobne aj Renée Zellweger sa to robí rovnako. 

Pokiaľ ide o jej pery, nemôžem vidieť, ako to nie je Restylane výplň. Jej pehy, je možné, že zmizol s glykolovej a kyseliny salicylovej v Proactiv + Mark opravuje doštičky (pre ktorého ona je hovorca). Ale keď máte rozpočet pre laser zabrúsiť postupy, ktoré sa zdá byť trochu väčšia pravdepodobnosť, nie?

Prekvapivé je, že jedna vec, ktorú som si istá, že jej to urobiť, je dostať nos pracovné miesta na rozdiel od 99 percent Hollywoodu. Takže si myslím, že je to! Len si myslím, že by to bolo lepšie, keby ona buď a) nepovedal nič o jej nový vzhľad, alebo b) v plnom vlastníctve svojej kozmetické procedúry, namiesto toho, aby nám polopravdy a tlačí starostlivosti o pleť spoločnosť ona zaplatil, aby podporovali. 

Ako sa cítite o krásu evolúcii Olivie je? Ktorý z týchto pohľadov je vaša obľúbená? Čo "krása práce" Myslíš, že to urobil?

load...