Krása

Ako sa zbaviť vlasov s farbenou farbou

Ako sa zbaviť vlasov s farbenou farbou

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie na vlasy od celebrity kaderník Tony Chaar, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Asi pred 18 mesiacmi, mal som svoje vlasy dip farbené. Ako môžete vidieť, že konce sú veľmi zažltnuté blond a v strede, je tu veľmi vulgárne farby. 

load...

Samozrejme, že som tmavý blond a ja sa snažím ísť blond znovu, ale ľahší ako moje prirodzené farby. Ako moje korene boli prechádza a brassiness rastie von, som sa stále upozorňuje. Myslel som, že by bolo menej škodlivé a prirodzenejší spôsob, ako dosiahnuť tento blondínkou. 

Avšak, je to niekoľko mesiacov a ja som unavená zo všetkých rôznych farieb a nespokojní s čakania, zatiaľ čo dip-dye vyrastá. To jednoducho vyzerá úplný stav a som v pokušení, aby si to všetko odrezaný (ale som tak šťastná s dĺžkou že by som naozaj radšej nie).

Rád by som jednoducho odfarbiť vlasy a ísť popolavá blond, ale nie som si istý, ako dosiahnuť, aby sa všetkými rôznymi odtieňmi blond vo vlasoch. Tiež mám zázvor / hnedú krúžok okolo stredu, kde je moje dip-dye bol-vôľa, ísť zelená? Zaujímalo by ma, či by som mal použiť tonery či bielidlá a aké značky, atď ja naozaj nechcem ísť do kaderníctva, ako jediné slušné tie v mojom okolí poplatok smiešne ceny a už som zaplatil stovky na mojich vrcholov v priebehu mesiaca. Takže by som naozaj rád, aby to pre seba. Dúfam, že vám môže pomôcť, ďakujem! - Emma

A: Dobre Emma! Musíte najprv hydratujú vlasy. Použite hlboko klimatizácia Masque každé tri dni po deväť dní. 

Potom budete musieť ísť na YouTube a nájsť nejaké video o BALAYAGE vlasy maliarske techniky, takže sa môžete naučiť, ako to urobiť sami doma. 

load...

Získať 20 objem a zosvetľovač. Vezmite si svoje profily a farba vlasov od polovice hriadeľa na koncoch. Nechať niektoré nie maľované (naučíte, že na YouTube rovnako!). 

Majte to na dobu asi 20 až 35 minút, až uvidíte to zdvihnúť na svetle zlatej blond. NOT žltá (to je dôležité). Čakať na to, aby zrušila; to pôjde cez ľudové tóny, a potom svetlo zlato.

To by malo zrušiť väčšinu svojho pásma a zase tú chybu, že na sladké zlaté blond Ombre sa! 

Potom hydratujú znovu a znovu. Počkať tri mesiace, a potom postup opakujte.

Tony Chaar je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ Tony Chaar Salon 140 Avenue Road v meste Toronto. Volajte 416-920-9965, aby si stretnutie.

load...