Krása

Pokúsili by ste si s make-upom zablokovať blokovanie farieb?

Pokúsili by ste si s make-upom zablokovať blokovanie farieb?

Väčšinu dní, keď idem okolo môjho okolia v poslednej dobe, môžem počítať najmenej päť až desať dievčat na sebe červené, žlté alebo mäty zelenej džínsy. (Čo je dôvod, prečo som sa môže preniesť na tento trend, ale uvidíme.) Hovorím o farebné blokovanie. Je to obrovská tento rok na jar v móde, a je to všetko o sebe s dvoma alebo viacerými, rôznych pevných farieb, tie najlepšie svetlé, v jednom outfite.

load...

Myslím, že to bolo len otázkou času, kedy ľudia začnú hovoriť o farby blokovanie s make-up. A to je predmet, ktorý som zalovil včera u Ameriky Next Top Model priameho prenosu v Toronte, kde som bol súčasťou krásy panelu na francúzskom štýle Connection Stage, s Jill z 29 tajomstiev a Elaine z Toronto krása Recenzia. Niet divu, že som mal veľa čo povedať. (Príliš veľa, naozaj. Niekedy ma napadá, koľko z môjho mozgu priestor je obsadený temnej krásy faktov, a že to nie je normálne.)

Mimochodom, dovoľte mi, aby som zdieľať, a potom chcem vedieť, čo si myslí.

Farba blokovanie na dráhe

Napodiv, farba blokovanie vlastne začal objavovať v make-up pár sezón pred tým, než narazí na veľký čas (práve teraz) v móde. Tu to je Donna Karan na jeseň '11:

Ako môžete vidieť, jedným zo spôsobov, ako to urobiť, je s rovnako intenzívne farby na oči a pery. Kresťan Dior show, v rovnakom období, je ďalším príkladom. Tieto modely mali všetky červené pery, ale rôzne odtiene očné tiene. Rovnako ako žltá.

Alebo modrá.

Je to trochu moc, nie?

Čo ma vedie k Jeremy Scott show. A dôvod, prečo som váhať odporučiť farebnú blokovanie ako off-the-dráhy kozmetický vzhľad.

load...

Myslím, že vyzerá ako klaun, že jo? A nechcem byť zodpovedný za to.

Ale to povedal, dokonca som sa priznať, že to môže byť celkom s pravom techniky a príležitosti. Takže keď som ťa odohnal už (!), Poďme hovoriť o práve a zlým spôsobom vykonávanie tohto.

Farba blokovanie DOS a nerobiť

DO: Skúste párovanie dva (ale nie viac ako dva!) Rôzne farby na tvár naraz. Takže by to mohlo byť náznak fialovej vložky pod očami sa žiarivo oranžové hrany (ako jeden z modelov na sebe včera). Alebo nejaký fuchsia lesk spárovaný s jemným umývanie modrej tieň na veku. Len pamätajte, že to všetko udržať v rovnováhe. Donna Karan show je skutočne dobrým príkladom tejto techniky, pretože všetko vyzerá naozaj svieži a moderný. Ale Dior? Way príliš prehnaná.

DO NOT: Zblázniť s viacerými farbami. Opakujem: všetko, čo potrebujete, je dva. To je šialené očný make-up práce od Roberto Cavalli -To nie je vlastne ani farba blokovanie, ale mohol si predstaviť, keby malo to aj tučné peru? Tam jednoducho nie je potreba za to.

DO: Skip trblietanie. (Pozri vyššie). Myslím, že farba blokovanie v make-up funguje oveľa lepšie s plochými farby. Je to len modernejší.

DO NOT: Nech je to príliš zložité, ak nemáte dokonalú techniku. My Model včera vyzerala nádherná, vďaka make-up kúzelníctva Vanessy Jarman pre Rimmel London Ale tam je proste žiadny spôsob, ako akýkoľvek neprofesionálne mohli dosiahnuť, že krásne a komplikované očné tiene technikou. Doma, aby to jednoduché sa strmými umýva farby celú cestu okolo očí, alebo jasný líniové najbližšie k línii rias (hore alebo dole).

DO NOT: Noste to do kancelárie. Ak pracujete v kreatívnom prostredí, samozrejme. Ale pre väčšinu Peeps, je to prísne večerné a víkendové územia.

DO: Skúste farebné blokovanie s jeho nechty. Aj napriek tomu, že existuje celý match-match pohyb začína diať, kde nechty a pery sú lakované v rovnakom odtieni (pozri: Dior jar '12), môžete tiež urobiť kontrastné svetlé farby, pretože to vyzerá celkom úžasné. A nebude zďaleka tak hrozné, ako keby ste na sebe dve farby na tvár. Tu je dokonalý príklad na Milly:

DO: Skúste farba blokovanie s tvárami a pery. Prejdite späť a majú iný pohľad na túto Milly pic. Pozrite sa, ako tento model má na sebe fuchsie peru s broskyňou červenať? No hej teraz, to je farba blokovanie taky! Len jemnejšie verzii. Dalo by sa urobiť pravý opak, príliš malíček červenať oranžového pery. Hovoril som o tom celý teplé a chladné farebné vec (naraz) v tomto príspevku, ak si spomeniete.

DO NOT: Zabudnite, že niektoré farebné kombá len vyzerajú divne. Rovnako ako dieťa modré s dieťaťom ružovej, to je trochu moc, 80s pre mňa. Alebo zelená a červená. Znamená to hovoriť jarný trend vám alebo dovolenku elf kostým?

DO NOT: Zabudnite, aby sa vaša pleť a obočie v tip-top stave. Ak sa chystáte nosiť intenzívne farby na tvár, je lepšie mať perfektné plátno, alebo je to len bude upozorniť na každú chybu. Prepáč. Oh, a na tom note-the mladší pokožku, tým lepšie to bude vyzerať. Opäť ľúto. To je dôvod, prečo modely sú zvyčajne 15 rokov, po všetkom. Všetko, čo vyzerá dobre na ne!

DO: Bavte sa s ním. Aj napriek tomu, že som nudný a pravdepodobne neváha, evah skúsiť to, to neznamená, že by ste nemali! Je to make-up. To umýva off.

Niektoré jednoduchšie spôsoby, ako sa baviť s farbou

Aj napriek tomu chcete Brights, myslí si. Ale ja idem vrátiť späť do niektorých obdobiach minulosti, pretože som tam ešte prilepené, pokiaľ ide o moje obľúbené vzhľad. Stále si myslím, odvážny oko je najkrajšie nosiť v štýle Oscar de la Renta jar '11:

Vidíš? Všimnite si peknú očné tiene, bez toho by to bojovať s niečím na perách. Avšak, mohol by ste vždy ružový alebo broskyňový lesk s týmto k farebnému bloku, a to by bolo v poriadku. Kľúčom k úspechu je, aby bolo všetko super-naprostý.

Na pery, mám veľa lásky pre Fendi jar '10:

Mohla by táto práca s niečím viac na očiach? Iste, ale nemyslím si, že by bolo takmer rovnako lichotivé.

Ale to je preto, že som stále stojí môj krása filozofiou, že make-up je určený na posilnenie toho, čo už máte. Ako sú tieto Balmain dievčatá.

.instead povzbudiť ľudí, aby prišli k vám, a hovoriť "Oh, takže farba blokované svoju tvár ešte dnes!"

To nie je kompliment. Dôvera.

Povedz mi:

Páči sa vám farebné blokovanie trendu v móde? Chceli ste si niekedy vyskúšať na tvári? Akým spôsobom by ste ju nosiť, aby sa zabránilo vyzerať ako klaun?

load...