Krása

Uprednostňujete aplikáciu očných tieňov od Kateho Boswortha alebo Blacka?

Uprednostňujete aplikáciu očných tieňov od Kateho Boswortha alebo Blacka?

Dve herečky. Obe blondínky. Obaja modrooký. (Druh *.) Ako nádherné. Samozrejme.

Jedným z nich je 27 rokov, a všeobecne vyzerá svieža a krásna a primerané veku (ak nie trochu na chudom strane). * A len jeden z jej očí je modrá; druhý je hnedo-to viete?

load...

Na druhej strane je len 23, ale podľa môjho skromného názoru krásy, robí verrry sporné veci s ňou očné tiene, ktoré sa pridáva roky a roky a roky.

Budeme diskutovať?

Po prvé, poďme sa na chvíľu ocenia make-up, hore, na Kate Bosworth. Nie, nie som so svojimi Skank datovania spôsoby a ja naozaj prajem dievča by jesť cheeseburger tu a tam, ale musíte uznať, že prinajmenšom od krku nahor, vyzerá čertovsky dobre. A pretože sme sa dnes hovorí prevažne o očné tiene, všimnite si, ako ona je spôsob, očné tiene má byť.

Rovnako ako v: nevidíte na očné tiene; vidíte oči. (A riasy). Z toho, čo môžem povedať, celý make-up umelec urobil, bolo zamiesť trochu bledý (svetlá časť je veľmi dôležité) pinky / broskyňový farbu cez viečka a potom zdôraznil oblasť okolo očí s tmavšou tmavošedý odtieň. Nič blázon, nič príliš kreatívny, ale funguje to. To je, ako sa to robí.

Porovnávať s kozami Legsly myslím Blake Lively:

Vážne, čo je UP s ​​broskyňou očné tiene maľoval celú cestu od línie rias po obočie?

Som jediný, kto obťažovať to?

Je to opakovať páchateľ, príliš broskýň tóny sú rozhodne vracajúci sa téma s naším Blakey:

A najhoršie zo všetkého, pamätať tento? Medený katastrofa:

Uvedomujem si, že Blake maskérka sa zrejme snaží, aby jej oči vyzerať väčšie, pretože (ako ja), že má dosť ťažké viečka. Ale ja pevne verím, že sa bude o to zle.

load...

Čo by bolo lepšie by bolo držať s dôrazom na líniu rias a riasy, namiesto všetkých theatrics na viečka. Comme ça:

OR, ak musel vidieť tieň sa nosí, aspoň mohla ísť na jemnejšie (tj taupey hnedej farby), rovnako ako Kate tu urobil:

Co si myslis?

Domnievate sa, že Blake trochu sux s aplikáciou očné tiene a výber farieb? Čo si myslíte o Kate Bosworth je make-up skillz? Ktorý z nich je vaše najobľúbenejšie? (Môj hlas ide do Kate pic na samom vrchole. Tak elegantné a nádherné. A ako červenať narkoman, zomriem!)

load...