Krása

Chanel les beiges teraz prichádza v super-čisté nadácie

Chanel les beiges teraz prichádza v super-čisté nadácie

Chanel Les beiges Healthy Glow Fluid.

Neviem ako vy, ale ja dostať krásou motýľov zakaždým Chanel uvoľňuje novú pleti make-up. Vždy.

Tento mesiac, nový chalan na bloku je Les béžovej All-in-One Healthy Glow Fluid, ultra-číre základ, ktorý je určený na vyrovnanie pokožky a zároveň dávať to žiarivý a zdravý vyzerajúci lesk. Od tejto doby meno.

load...

Tu je na vonkajšom obale:

A samozrejme som musel lapať pic týchto double-Cs všetko v rade:

Sú to prvé tri najsvetlejšie odtiene v kolekcii, č 10, 20 a 30. Zbierka obsahuje tiež 40, 50 a 60, takže si môžete vybrať zo šiestich odtieňov dohromady.

Asi si pamätáte minuloročné Les béžovej prášok, strmé, Luminizing vzorec, ktorý sme videli trochu kusavou na červenom koberci (na Keira Knightley v poslednej dobe). Zdravé Glow Fluid je v rovnakom duchu: je to tiež Luminizing a má mäkkú ostrenie, retušovanie 'efektu.

Aj napriek tomu, že rúrka môže vyzerať trochu malý, dostanete 30 ml / 1 fl. Oz., štandardnej veľkosti nadácie.

load...

By som opísal vzorec ako bitové gélovité. Nie toľko ako Pixi H2O SkinTint (tu preskúmaná), ale určite ľahší a menej mastný ako možno ste zvyknutí v základoch. Suchý-down je úžasné, nie je mastný vôbec.

Tu je návod, ako tieto tri najľahší odtiene vyzerajú na koži:

Okamžite, pretože sa považujem bledá, myslel som, No. 10 bolo pre mňa. Ale na Chanel mediálne udalosti o niekoľko týždňov späť, spýtal som sa značka národná maskérka do tieňa-zápas ma a ona odporúča No. 20.

Hmmm. Zaujímalo by ma, či je to preto, že výrobok je určený k vám náznak farby. Koniec koncov, press kit hovorí veľa o tom, ako to prepožičiava "subtílne aura pod holým nebom na koži." (Musíš milostný Chanel reč.) A nie Coco Chanel, aby opaľovanie v pohode?

Avšak, ja osobne radšej NOT pridať farbu s mojou nadácií. Len som necítil tak pohodlne v 20 ako som to urobil s 10-I pocit, že 10 pokrýva väčšie začervenanie, ktoré je mojím hlavným záujmom pokrytie, a nechcel som extra farbu 20.

Tak to bolo 10. Tu je návod, ako to vyzerá miešané out:

Môžete vidieť, že pokrytie je veľmi minimálny. Rozhodne viac ako minimálna CC krém Chanel (preskúmaná tu). V skutočnosti je to tak minimálne, že som sa cítil nútený, aby vám ukázať, ako to vlastne funguje na niečí tvári.

Na ľavej strane je môj bez make-up photo (eeks!). Ako vidíte, moja koža nie je bezchybné; Mám začervenanie okolo nosa a brady, pár kazov a tiež som spálil sám na čele s kulmou. Aha.

Na pravej strane, jediný rozdiel je, že mám na sebe béžové Les zdravý lesk Fluid. Nepoužil som korektor na vrchole, pretože som chcel ukázať, čo vie samo o sebe. Bol som celkom spokojný s tým, ako dobre to zbavil začervenanie-ja by som asi len pridať malé dodatočné množstvo korektor okolo nosa, ale mohol by určite dostať preč, bez. Tie je potrebné ešte bodovo zakryť tmavšie červené škvrny, škvrny, atď

A vieš čo? Som 100 percent v poriadku s tým. Vždy som pocit, že je lepšie zvoliť sheerest pokrytie sa môžete dostať preč s, a potom robiť svoju skrývanie len v miestach, kde potrebné versus sebe vzorec vyššie pokrytie celého, ktorý sa snaží vyzerať a cítiť sa príliš ťažké pre Day- to-denné nosenie. Väčšina z nás, že máme spôsob horšie kožu, než zodpovedá skutočnosti, tak za to, že nemusíte skrývať, že rovnako ako by ste si mohli myslieť. (Samozrejme, ak máte veľa nedostatkov na krytie, odporučil by som niečo podobné Make Up For Ever HD Invisible nadácie Cover miesto.)

Tiež som miloval žiarivou povrchovú úpravu toto, ktorý cítim, je krajšie, než to, čo dostanete s vysokým pokrytím základoch. Je to jemný, ale myslím, že to je rozdiel. A čo je najdôležitejšie, som sa cítil rovnako ako ja, a nie nejaká osoba na sebe mejkap masky. Ak ste rovnako, myslím, že budete milovať tento.

Tu je lowdown o zložkách:

Tam je trochu vôňa tú, ktorá je typická pre produkty Chanel, ale môže byť odradzujúce pre niektoré z nich. (Nemám rád, ale môžem si na to zvyknúť.)

Tiež si všimnite, že SPF 15 je minerálna paráda! To je oxid titaničitý, aj keď slovo "nano" sa daj mi pauzu. V každom prípade by som naznačujú spoliehať na make-up pre ochranu pred slnečným žiarením; je lepšie vrstvy to cez antioxidačné sérum ako zvaný floretin CF a vašu ochranu proti slnečnému žiareniu vybraného produktu. Práve teraz, ja som milujúci Cyberderm Jednoducho zinok.

Rád by som počul, čo si myslíte!

Kde kúpiť

Nájsť Chanel Les béžovej zdravý lesk Fluid na nasledujúcich predajcov:

  • Kanada: Hudson Bay
  • USA: Nordstrom, Neiman Marcus, Bloomingdale, Macy

Vyjadrite svoj názor

Ste odhlásil zdravý lesk Fluid ešte? Chceli by ste nosiť make-up, že je to úplná? Dostal nejaké iné svetlo pokrytie nadácie odporučiť?

load...