Krása

Tento klasický krém na ruky s drogami je stále najlepší

Tento klasický krém na ruky s drogami je stále najlepší

Neutrogena klasický nórsky Formula krém na ruky.

Niekedy v krásu, milovník značky, tým lepšie výsledky. 

Ale nie, pokiaľ ide o krém na ruky.

V priebehu rokov som sa snažil toľko. Prestížny ones (myslím: La Mer, Jo Malone, Clé de Peau) sú obvykle veľmi dobre s to-die-pre balenie a nádherných vôní. Ale môžem len odporučiť, aby vám 80 € krém na ruky? Nie, nie, nemôžem. 

load...

Tiež som hral si s veľkým množstvom prírodných a ekologických typov. Bohužiaľ to, čo získajú v dobrých ingrediencií sa stratili, keď sa začnú oddeľovať za mesiac alebo dva neskôr, unikajúci kvapaliny z celého svojich rúk (spoluhláska, Pozerám sa na teba).

To sú dôvody, prečo som sa vracať do Neutrogena nórskej Formula krém na ruky. Box hovorí, že vznikol pred viac ako 35 rokov v Nórsku, ktorý a) prakticky nikdy nestane (koľko kozmetické výrobky, sú to staré?!) A b) znamená, že je určený na ochranu proti zásade rovnaký studené, drsné počasie, ktoré my " užiť si "tu v Kanade.

Tu je to, čo budete hľadať v lekárni:

Takže to nie je fantázia, ale je to šialené lacné (cca 5 €!), A to vážne funguje. 

Keď budete nenávidieť mastné krémy na ruky, potom to bude vaša jam-je to vlastne číry gél, ani krém. Šíri sa ľahko vstrebáva a ihneď, takže vaše ruky super-mäkké, ale nie mastný typ mäkké. Nikdy som nevidel inú krém na ruky podobného.

Dodáva sa vo voňavej a unscented verziách; Radšej bez vône, pretože to nebude v rozpore s ničím iným mám na sebe. Dáte ju a zabudnúť na to.

Ďalším dôvodom, prečo som rád tento krém na ruky, je kvôli zoznamu veľmi minimálny ingrediencie:

Voda (eau), glycerín, cetearylalkohol, kyselina stearová, sodná cetearyl sulfát, metylparabén, propylparabén, dilaurylthiodipropionát, síran sodný.

load...

Správny? Je tu, rovnako ako nič v tom. 

Malý pokles, rovnako ako na fotografii vyššie, je všetko, čo potrebujete kabát obe ruky úplne, a oni hovoria, každá rúrka vám dáva 200 aplikácií. To nie je ani 3 centov za oblečenie pre to, čo je podľa môjho názoru, najviac efektívny krém na ruky okolo. Vezmite to, La Mer!

Kde kúpiť

Nájsť Neutrogena Norwegian Formula krém na ruky na internetovej adrese:

  • Kanada: Well.ca, Amazon.ca
  • US: Drugstore.com, Ulta Beauty, Target, Amazon.com

Vyjadrite svoj názor

Skúšali ste tento krém na ruky? Aký je váš obľúbený jedna v lekárni?

load...