Krása

Ocenenia kritikov 2019: Najväčším trendom bola ružová make-up

Ocenenia kritikov 2019: Najväčším trendom bola ružová make-up

Po sklamaní ľudovej Choice Awards sa Critics 'Choice Awards ma tak šťastná. Možno to bolo kvôli Sviatok kritiky? -Zo celebritami spoločne zintenzívniť svoju hru trochu viac. Jediné, čo viem, je, že pre raz kritik ME nemal veľmi čo povedať. (No, možno som výsluchu Emily Blunt má farbu vlasov a štýl len trošičku. Ale to je do značnej miery to, prisahám!)

load...

Inak to bol plný zábavy v noci v kozmetických hľadiska, pretože môj súčasný makeup farba of-the-moment objavil po celom červenom koberci. Hovorím o ružové. Ktoré som prvýkrát začal dostávať do chrbta v roku 2018 circa Natalie Portman Tmavo rúž / bočné buchta okamihu. A potom sa zamiloval znova, keď som bol poslaný rúž Lippy dievča v poslednej dobe:

Odtieň je Sassy Ass (skvelé meno, alebo čo?!) A je to najdokonalejšie, hlasný, pravda ružová, ale aj ekologické. Si môžete kúpiť tu. Od tej doby to prišlo, som objímať ružové opäť v obrovskej spôsobom. Myslím, že to čiastočne má čo do činenia s tým celou teplou / super vec, kde, ak máte teplý tón pleti potom chladné odtiene naozaj pop.

A to je skvelý prechod do niektoré príklady zo skutočného života!

Počnúc Leslie Mann:

Áno, spleť vo vlasoch sa chystá zbláznenie. Ale skúste sa zamerať. Je to úžasné, alebo čo pre hojdacie tieto neon ružové pery? Podľa Glamour produkt / farba je Tarte Lipsurgence Matte Lip Tint v Lively. Ktorý som náhodou vlastné. Ale mám pochybnosti, či je to správne, pretože to nikdy vyzeralo to na mňa.

Možno, že som preformulované, ale minie pokračuje ako skôr červenkasté-ružové namiesto tomto chladnom fluóru, ktoré by som prednosť. Môže niekto iný to overiť? PS: Na rozdiel od mojej veľkej chvastať pred pár rokmi o tom, že match-match, som oficiálne VEĽMI do ružových šatách / ružové pery combo. Nikdy nehovor nikdy!

Jessica Chastain tiež robil ružová ret:

load...

A ružové šaty! S červenými vlasmi, myslíš, že je to príliš veľa? Viem, že tam býval, že "pravidlo" o ryšavky nenosí žiadne odtieňov v červenej / ružovej rodiny. Ale hovorím priskrutkovať. Vlastne som si, že to lip / vlasy combo je jedným z najlepších, je to naozaj preháňa teplý / studený kontrast. A zatiaľ čo Jessica Sophist štýl nie je naozaj hodí neón ako Leslie, rád by som ju videl ísť ešte odvážnejší s farbou.

Posledné lip pohľad musím ukázať sa od Jennifer Lawrence:

V skutočnosti, celá vec je celkom ideálne. (Všimnite si vlasy! Pravdepodobné Mark Townsend, a pravdepodobne najviac dokonale vrátenú bočné buchtu, čo som kedy videl. Očný make-up je šialená rovnako.) Ale poďme zamerať na perách teraz. Hollywood Life hovorí, že tieň je nový matný lak od Giorgia Armaniho, nazvaný Lip Maestro, v # 400. Čo je vraj červené, ale pre mňa vyzerá ako niečo medzi tým koralov a ružovej. Tu je to, čo je obal vyzerá takto:

Kto vie, či to bola červená osobne, ale v pic vyššie Ja milujúci farby na Jen-oveľa mäkšie ako skutočný červené, nehovoriac o tom, ako oveľa zaujímavejšie!

A povedzme, že ste naozaj chceli urobiť niečo zaujímavé. No, Elle Fanning je vaše dievča:

Ako zábavné je jej ružové očné linky? Pomáha tiež, že ona je 14 rokov. Ale ak by ste chceli skúsiť, rozhodne robiť všetky tie veci, čo je tu robí: low-key vlasy, orosený kože, trochu riasenky a červenať sa, ale žiadne iné farby súťažiť s ním na tvári. Potent je zakryť iný začervenanie veľmi dobre, pretože ružová okolo očnej oblasti so vstupom do nebezpečného priestoru. (Žltá môže byť bezpečnejšie staviť, ak máte obavy, ale napriek tomu si chcú vyskúšať hlasný vložky vzhľad.) Stále milujem to na Elle hoci.

Moja ďalší obľúbený červený koberec vyzerá, pozrite sa na celé galériu:

  • Nina Dobrev hľadajú bezchybné a laň očami
  • Amanda Seyfried všetko balerína, ako v skopírovaným-up pletené top knôt
  • Jaime Kráľ vamping to s Sirény vlnami a červené pery
  • Sally Field ešte horúce vo veku 66!

Povedz mi:

Ktorý z týchto pohľadov sa vám páči (alebo nepáči)? Chceli ste niekedy nosiť Tmavo peru. Alebo očné linky? Aké sú vaše obľúbené ružové make-up prodz? (Je to tak ťažké nájsť perfektné ružový, non?)

load...