Krása

Ako získať pečné obočie: odborné tipy od mary dang

Ako získať pečné obočie: odborné tipy od mary dang

Toronto-based čelo expert Mary Dang.

Keď príde na obočie, je tu len jedna osoba, verím: Mary Dang. 

Od roku 2019, ona bola inklinovať k mojej oblúky na Eye Láska krása Bar, jej butik Toronto salóne so špecializáciou na obočie, rias a make-up služieb. Vtedy to bolo len Mary a jej pinzety, ale teraz, Eye Láska rozrástla skupina troch ľudí, to všetko sa špecializovať v prirodzených obočie, ktoré sú šité na mieru vlastností každého klienta. 

load...

Neexistuje voskovanie alebo threading zapojený, len tweezing a ja pripíše Mary pre zlepšenie svojej obočie od 1,000 percenta. Rovnako ako mnoho žien, som sa odrazil medzi rôznymi obočia mrežami celé roky, nikdy pocit, že spokojní s uhlové, chudých tvarov, ktoré by nevyhnutne daj mi (najmä preto, že vyrástol). Mary mi zaradené do plnšie, mäkučký, nižšie nároky na údržbu čelo, a nikdy som sa obzrel.

Som zďaleka jediným krásy editor v meste, ktorí nemôžu žiť bez Mary (ona má klientov z vzplanutia, módy a ELLE Kanade, aby sme vymenovali aspoň niektoré) but v prípade, že nie je na vašom radare ešte chcem zdielať lásku. 

Čítajte ďalej a dozviete o jej podpise pernatej obočie techniky a viac:

Ako by ste opísali svoju krásu filozofiu?

Menej je určite viac. Myslím, že je dôležité, aby ľudia, aby oslávili to, čo majú prirodzene namiesto toho sa snažia niečo zmeniť. So všetkým, čo sa deje práve teraz s injekciami a plastickej chirurgie a všetky tie veci, myslím, že je to škoda. Každý, kto je krásna svojím vlastným spôsobom. Znie to ako klišé, ale je to pravda. Musíš nájsť svoje najlepšie vlastnosti a zamerať sa na to, namiesto toho sa snaží manipulovať a zmeniť celý svoj tvár.

Aký je váš prístup k obočiu? Je tam určitý typ čela ste známy?

Z toho, čo som pochopil, ľudia hovoria, že som známa už viac prirodzene vyzerajúce obočie. Takže nie prehnane šľachtených, a niečo, čo vyhovuje vášmu tvaru tváre, štruktúry kostí a celkový estetický. Viac prírodné, nadýchaný čelo. 

load...

Mám rád to slovo, ľahučké.

Viem. Je to smiešne, keď sa ľudia snažia popísať druh obočie, čo chcú, oni nevedia, čo presne slovo použiť. Potom, čo hovorím "mäkučký," hovoria, "Oh môj bože, áno! Mäkučký, že to, čo chcem." To opisuje to perfektne.

Ako dôležité sú obočie k celkovému vzhľadu človeka? 

Oh, je to asi na vrchole, rovnako ako číslo jedna najdôležitejšia vec. Existuje mnoho faktorov, ktoré sa budete vyzerať skvele, ako je vaša pleť a vlasy. Ale vaše obočie sú dokončovacie dotyk. Ak máte veľké zuby alebo veľkú kožu alebo veľký make-up a potom máte obočie, ktoré sú zle tvarované alebo jednoducho nie je tvar, ktorý pracuje pre vás, to odhadzuje celý vzhľad. Obočie naozaj dokončiť celý vzhľad.

Viem, že vaše pozadie je v make-up. Ako ste sa dostal k špecializujú na obočie? 

Začal som ako maskérka. Bol som veľmi vášnivá v ranom veku, a to je niečo, čo prišlo super-prirodzene ku mne, takže to bola moja hlavná zameranie na chvíľu. Na voľnej nohe som veľa, a pracoval som s niekoľkými modelingových agentúr robia testovanie modelu. Dievčatá, ktoré pracujú na, už sú krásne, že nemajú žiadne významné nedostatky a ich obočie sú vždy bez zmeny. Tak to bol môj obraz toho, čo obočia by mal vyzerať. Tieto nedotknutej prírodné obočie, ktoré vyzerali skvele, ako boli. 

Neskôr som sa dostal do svadobný make-up a začal som si uvedomovať, že nie každý má tieto skvelé obočie. Toľko žien do značnej miery odsekli svoje obočie, alebo niekto iný to urobil za nich. Keď som začal robiť neviest, bol som rád, "Oh môj bože, tieto ženy majú tak krásne tváre a veľkú štruktúru kostí, a chcú, aby to všetko s ich make-up pre ich svadby, ale ich obočie sú hrozné." Ich obočie boli príliš tvarovaný a posilňovalo a chudá. 

Začal som dávať ich na grow-back rutina, a to je, ako to naozaj začalo. Nebol som so zameraním na obočie v tej dobe, rovnako robí make-up, ale make-up by klienti kontaktujte ma po niekoľkých mesiacoch. Oni by sa ma opraviť obočie, pretože oni šli dostať je vyčistiť niekam dostať je voskovaný alebo so závitom, a človek totálne zničil obočie. Potom by za mnou, a ja by som povedal: "Dobre, poďme nechať osamote po dobu štyroch mesiacov." A bol to opakovať cyklus, že. V priebehu doby, make-up klienti stali mojimi obočie klientov. 

Po niekoľkých rokoch, moji klienti ma povzbudzoval, aby som to urobiť na vlastnú päsť. Povedali by: "Mali by ste sa zamerať na obočie. Sú tak trendy práve teraz, a vy ste veľký na to." Takto to skoro začalo.

Kedy ste otvorení očí Láska Beauty Bar, a ako je to jedinečná?

Bol som tu od roku 2018, takže ideme na päť rokov. Dievčatá tu, najal som ich a trvalo mi chvíľu nájsť každú dievča. Všetci veríme v rovnakej filozofie. Menej je viac, veľké obočie, prírodné obočie. Takže nech už ma videl alebo vidíte niektorú z dievčat, budete mať 100 percent spokojný.

Koľko obočie robíte v priemere za deň?

Asi vidím asi 15 až 20 ľudí. Takže množstvo množstvo tvárí, ktoré som videl a ľudí, ktoré som pomohol. Je to veľa.

Rovnako ako vy, nájdem modelu obočie najviac zámer. Je to pravda, pre väčšinu z vašich klientov?

Celebrity sú veľmi populárne tiež, ale je tu veľká skupina žien, ktoré chcú mať tento mäkučký, prirodzené obočie, a to je miesto, kde máte svoju inšpiráciu z modelov. 

Ktorý model alebo celebrity obočie obdivujete?

Je ich tam toľko veľa. Napadlo ma na druhý deň, že Emma Stone nedostane žiadnu pozornosť na obočie, ale oni sú v skutočnosti naozaj skvelé. Sme trochu dychtit týchto žien s naozaj veľké, silné, tmavé obočie, a tie, ktoré sú spravodlivé, nebudeme dávať pozor na ne. Ale Emma Stone má naozaj dobrú sadu. 

Páči sa mi Olivia Palermo; Jej obočie sú pekné. 

Tiež Rosie Huntington-Whiteley, Lily Aldridge, Jessica Alba, Kate Bosworth a Joan Smalls. 

Gigi Hadid-Neznášam to pripustiť.

A Isabela Rangel, Taylor Hill, Karlie Kloss, Fei Fei Sun a Liu Wen.

Myslíte si, že rôzne vekové skupiny preferujú rôzne obočia štýly?

Je tu rozhodne veková kategória do nej. Mladšie dievčatá, ktoré chcú ísť za týmto veľmi pestované vzhľad, ktorý som vždy poradiť proti. Zvyčajne ženy v ich neskorých 20. Rokov a až chcú ísť ľahučký trasu. Chcú obočie, ktoré sú nenáročné na údržbu, ľahko sa starať a ktoré rastú v prírode. Nevyzerá to smiešne, keď rastú vo pretože nie sú príliš tvarovaný a príliš tenký.

Je to dôvod, prečo tak veľa žien si myslí, že mať svoje obočie v tvare každé tri týždne? Je to preto, že ich obočie sú natoľko preriedili, to vyzerá zle, keď začnú rastie?

Áno, určite. To sa stáva pre mnoho žien, ktoré hľadajú odbornú pomoc. Mnoho žien naozaj neviem, čo robiť s vlastnými obočie, takže idú dostať je utváraná ľuďmi, ktorí sa depilácii alebo rezanie závitov. Ale títo ľudia robia ich super-malé. Neviem, či je to úmyselné, ale v priebehu času sa dostane naozaj malý. Čelo tvoje vlasy rastú v pomerne rýchlo, takže ak vaše obočie sú prirodzene silné a budete super-tenký, potom vlasy deje, aby sa vrátil rýchlo a vyzerajú zrejmá. Potom ste na začarovaného kruhu snaží sa ich vyčistiť a aby vyzerali pekne, ale robíte to raz za dva až tri týždne. Tie by mali byť skutočne uvidí profesionálny možno raz za niekoľko mesiacov. Vaše obočie by nemala vyzerať hrozne, keď ste rastie, by mali len rastú v pekne.

Myslíte si, že tieto voskovanie a rezanie závitov miesta sú povzbudivé častú údržbu obočie nie preto, že vyzerá najlepšie, ale preto, že z nich robí viac peňazí?

Myslím si. Jo. Čím viac ľudí sa dostanete do a častejšie prichádzajú v, budete robiť viac peňazí. Je to nešťastné. 

Ako sa vám ísť o určenie správneho tvaru obočia pre klienta?

Keď mám nového klienta, zvyčajne posúdi, čo oni nosí a čo robia, ale ja posudzovanie ich vlastnosti-ich tvár, tvar očí, kde sú ich obočie sedí na svojom obočie kosti, a ako nízko alebo vysoké ich obočie majú svoje obočie kosti. Potom budem ísť o tom, či sú obočie sú formované v závislosti na ich prirodzenom tvaru, a nie manipulácia príliš veľa. Akonáhle začnete manipulovať a meniť niečí tvar, to je, keď budete musieť urobiť veľa údržby a opätovný rast je rýchlejší a vyzerá chaotický. Zvyčajne to, čo ste daná prirodzene pracuje pre vás. Je to len pár drobných vylepšení sem a tam doplniť svoje funkcie. 

Aké druhy vecí si vyladiť?

Sám so sebou, napríklad, mám oválny tvar tváre a moja obočie má mierny oblúk. Ale keby som mal rozšíriť svoj oblúk ešte viac, to znamená, že môj tvár bude vyzerať dlhšia, a ja nechcem, myslím, že je to dosť dlho. Takže ak máte dlhý tvár, tak by som tendenciu ísť na rovnejší stranu. Ale v prípade, že priestor medzi vašimi očami a vaše obočie je pomerne tesný, potom by som im zdvihnúť trošku. Tam sú všetky tieto malé detaily som vziať do úvahy, keď som formovanie niečí obočie. Nie je to len ich tvar tváre, je to ich tvar očí a kde čelo je v skutočnosti sedí na tvári. Je to úplne na mieru.

Prečo používať iba pinzeta miesto voskovanie alebo rezanie závitov?

Aj použiť pinzetu, pretože pre mňa je to najpresnejší spôsob tvarovanie obočia. Mám plnú kontrolu nad tým, ktoré chĺpky beriem von, a ja môžem byť starostlivá a detailné informácie o tom. Mám pocit, že voskovanie a rezanie závitov sú veľmi intenzívne odstránenie chĺpkov procesy. 

S voskovanie, že ste odstránenie väčšinu, a vy odstránením kúsok kože, takže môžete skončiť s lesklou pleť okolo obočia. Nemyslím si, že je to naozaj dobrý vzhľad. Všimnete si, keď budete vosk vaša pleť, budete mať všetky tie malé dieťa chĺpky. Naše tváre majú tieto detské vlasy, takže nech ste voskované bude mať tento pískacie-čistá pleť. Nie je to najlepšie pre uvedenie na make-up, a to buď. 

Threading je tiež agresívny forma odstránenie chĺpkov. Je určený na odstránenie hromadne. Priestor okolo očí je veľmi tesné, takže je to naozaj ťažké byť starostlivý a vyberte riadok naraz, alebo jeden vlasy naraz. Budete musieť vziať z hromadne. Takže v priebehu času, vaše obočie dostane tenšie. To tiež vytvára veľmi výraznú linku. Je to všetko veľmi rovné a hranaté, a nemôžete prispôsobiť oblúk. 

Môže nadýchaný obočie vyzerať dosiahnuť doma, alebo je najlepšie ísť za profesionálne?

Existuje toľko ľudí, ktorí majú ľahučký obočie prirodzene. Napríklad yourself-You'v dostal prirodzenou ľahučký obočie. Takže je ľahké dosiahnuť na vlastnú päsť. Ale pre niekoho, kto nemá ten pohľad už je to naozaj ťažké ju vytvoriť, takže ak chcete, že je lepšie vidieť niekoho iného. Hlavne, že má čo do činenia s nie over-strihanie obočie. Mnoho ľudí over-trim obočie. Tiež nadýchaný čelo funguje pre väčšinu ľudí, ale niektoré tváre potrebujú trochu viac štruktúru.

Myslíte si poradiť svojim klientom, aby opustiť svoje obočie sám medzi stretnutiami?

Niektorí ľudia robiť dobrú prácu na vlastnú päsť, pretože sme dostali prísny rozkaz, aby nepreháňajte veci. Ľudia, ktorí sú naozaj posadnutí svojim obočím a chcú im perfektné po celú dobu majú tendenciu robiť viac chýb, než ľudia, ktorí sa nestarajú. Sú to tí, ktorí potrebujú, aby im upravovaná po celú dobu, s každým vlasy na mieste a každý vlasy dokonale orezané, ktoré majú tendenciu robiť viac chýb. 

Ak ste jedným z tých ľudí, ktorí posadnutá obočím, ako si navrhnúť, ako sa z tohto myslenia?

Začína to správne informácie od niekoho, ako som ja, a tiež naučiť sa nechať ísť. Naučiť sa naozaj sústrediť sa na vašej tvári tak ťažké. Nikto ťa vidí v zväčšovacím zrkadlové nikto na svete vás vidia takhle. Takže budete musieť trochu zastaviť a nie pozerať sa na tvár a obočie po celý deň. Prvá vec, ktorú ľudia vidia, nie je vaše obočie, je to váš tvár. 

Aké sú najväčšie chyby obočie vidíte tam vonku?

Prial by som si ľudia prestali strihanie obočia toľko. Buď je cez orezávanie alebo sa snaží, aby každý vlas tak krátka. Ďalším veľkým človek tweezing ich oblúk na zlom mieste. Ľudia sa tweezing príliš do oblúka zospodu. Sú to nebude na vrchole, ale idú zospodu a lezenie príliš vysoká. 

Takže ten starý "pravidlo", že by ste mali len tweez zospodu vášho obočia je zastaraný, že jo?

Nemyslím si, že to funguje. Opäť platí, že je to iné pre každého. Nie každý má perfektné horná línia, takže je to v poriadku, aby upratali a obsahujú horná línia-to nutne ovplyvňovať, ale obsahujú ju. Potom, čo ste ma videl, a akonáhle je linka bola odlíšiť, potom je to v poriadku, aby ho udržiavať na vlastnú päsť. Ale nejdú a tweez celý horný oblúk mimo ktoré som videl!

Čo sa stane, keď ľudia over-trim obočie?

Pokiaľ s prístrojom vaše obočie príliš krátky, veľa kože pod dostane vystavené. Vaša obočie sedieť vo vrstvách, a vrstvy pomôcť vyplniť riedke oblastiach. Napríklad váš chvost. To je riedky priestor. Trimovanie, že príliš krátka a kože pod ním bude vystavená. To bude vaše obočie vyzerajú tenšie, než aké v skutočnosti sú. Keď rastú späť, oni rastú v špicatý. Je to ako keď sa dostanete naozaj tupý bang obloženie. To je to, čo vaše obočie nejako vyzerať, ak nie sú správne orezané. 

Mala orezávanie vykonávať len odborník?

Nemyslím si, že ľudia by nemali výbava, len by nemala byť príliš orezávanie. A nie viac ako orezávanie kusy naraz. Malo by to byť podobné, jednej vlasy v dobe. Len strihanie vlasov, ktoré je druh vonku, ďaleko od obočia, a vy jednoducho orezávanie, že jeden vlasy. A ty Nesnažíme sa trim chĺpky dole tak, že sú krátke.

Ako sa vám prechod z nesprávneho tvaru do správneho tvaru? Nemali by ste dotknúť obočie vôbec, zatiaľ čo oni rastú von?

Myslím, že je najlepšie prísť získať nejaké vodítko k tomu, kde je potrebné pestovať a čo je ten správny tvar. Akonáhle sa dostanú uvedené pokyny, môžu ju nechať na pokoji po dobu jedného mesiaca naraz. Potom, čo je tu dosť vlasy, potom prísť a dostať je v tvare v správnom tvare pre nich. 

Ako často by sa ľudia plánovanie schôdzok na údržbu?

Pre údržbu, upratovať na obočie, to záleží na osobe, ale nie skôr ako šesť týždňov. To je viečko; nemôžete prísť skôr, než to. Môže ísť od šiestich týždňov až dvoch mesiacov do dvoch a pol alebo troch mesiacov, v závislosti na osobe. 

Hovorme o nástrojoch. Aký typ pinzety používate?

Ja som vždy používal Tweezerman -The sklon tip a ja naozaj ako oni.

Dávate prednosť obočia ceruzky, gél alebo prášok?

To naozaj záleží na osobe, ktorá je za použitia produktu. Je ich toľko, kozmetika, ktoré sú v skutočnosti vyrobené naozaj dobre. Tak dlho, ako má výrobok správny tón, a je ľahko ovládateľný, ceruzka, prášok, pomáda, gél, to nezáleží na tom, ako dlho ako to je ten pravý tón farby. 

Ako si vybrať ten správny odtieň obočia plniva?

Je to tón, na čom záleží. Väčšina ľudí má chladné posilnil vlasy, takže je potrebné nájsť niečo v chladnom tóne. Bohužiaľ, tam nie je moc cool-posilnil produktov vonku. Sú to často príliš červeno.

By ste mali ísť svetlejší alebo tmavší ako je vaša prirodzená farba obočia?

Záleží na tom, čo sa pozrieť sa chystáte na. Všeobecne platí, že ak ste na veľtrhu strane, chcete ísť trochu tmavší, ako odtieň tmavší. Ak ste sa už dostali tmavé vlasy, urobil by som to odtieň svetlejší. 

By mal byť každý vyplnením ich obočie?

Záleží na tom, čo sa vám páči. Menej je viac, samozrejme. Nie každý má na vyplnenie ich obočie. Myslím, že niektorí ľudia nepotrebujú k vyplneniu s produktmi, ale môže mať prospech z používania gélu, aby všetko na svojom mieste. To udržuje obočie hľadá upravený a leštený. 

Čo používate na vlastné obočie?

Osobne používam obočie gél. Tam je to značka s názvom BrowGal. Jej čelo gél je mimoriadne silná pre tých neukázněných obočie; udržuje ich dole a je odolný proti vode. Ako plnivo, som pomocou taupe obočie prášok z Anastasia Beverly Hills.

Kto môže ťažiť z ich tónovanie obočia? 

Ľudia, ktorí nádych, že to nie je tak, že nechcú musieť vyplniť svoje obočie. Zvyčajne je to ľudia, ktorí majú veľa obočie vlasy, ale sú veľmi reálna. Tónovanie definuje a tmavne vlasy. Ľudia, ktorí majú tendenciu mať veľmi blonďavé obočie, ako je odtieň, pretože im dáva dobrý základ. Aj v prípade, že napriek tomu chcete ešte vyplniť ich obočie, ktoré môžu, ale odtieň je prirodzený spôsob stmavnutie obočie. 

Brunety tiež odtieň obočia. Niektoré brunetky radi, že naozaj plné, tmavé obočie. Ich obočie chĺpky sú zvyčajne v poriadku a nie je tak tmavé. Takže brunetky urobiť to taky, pretože zatemňuje všetko a robí to trochu prehnané. 

Aké sú vaše najlepšie obočie a kozmetické tipy? 

Každá žena má právo na to, aby sa jej obočie v tvare riadne prvýkrát, či už je to niečo, čo chcete robiť rutinne ako súčasť svojej kráse režimu, alebo niečo, čo chcete dopriať raz za niekoľko rokov, alebo raz za life. Myslím, že je naozaj dôležité, aby ženy pochopiť ich potenciál. 

Je tiež dôležité vedieť, že sú aj iné metódy. Voskovanie a rezanie závitov nie sú jedinou možnosťou, a vaše obočie nie je šablóna. To, čo robím je prispôsobený pre každého človeka. 

Nemyslite si, že každý je čelo expert, aj keď tvrdí, že sú. Budete musieť urobiť si vlastný prieskum. Je to rovnako ako kaderníctvo. Vy nechcete ísť s niekým len preto, že tvrdia, že sú najlepšie, alebo jednoducho preto, že je to výhodné. 

Nezameriavame sa príliš tvrdý na svoje nedokonalosti, alebo čo si môžu myslieť, je nedokonalosť. Pretože v skutočnosti, to nie je, na konci dňa. 

Nájsť Márii na očné Láska krása Bar, 793 kráľovnej St. W., v 2. Poschodí, Toronto, a sledovať ju na Instagram a Twitter.

load...