Krása

Prečo potrebujete nosiť základy, nie len korektor

Prečo potrebujete nosiť základy, nie len korektor

Vždy som bol proti založenia a pre-korektor. Z väčšej časti, sa mi nepáčil spôsob, akým nadácie voňal, tak, ako by mohli potrieť off na oblečenie a (čo je najdôležitejšie), ako sa len pozrel, takže Je zrejmé, že na koži. Korektory, na druhej strane som nemohol žiť bez neho. (Mám korektor skriňa, po všetkom.) Subtílny, kradmý, oni robili svoju prácu, ale iba tam, kde je potreba.

load...

Tak to bol môj makeup filozofie: Ak by ste mohli dostať preč s použitím JUST korektor a preskočenie fuj základ, to bolo ideálne. V skutočnosti verím, že som napísal, že sentiment práve na tomto portáli tady.

Ale teraz mám najnovšie správy. Možno som si to rozmyslel na všetko. A to vďaka nedávnej Sesh (počas TIFF) s Lynne Ryan, vedúci maskérka pre Takže myslíte, že môžete tancovať Kanada a národné maskérka pre Mural. Stručne povedané, je tu zmena paradigmy. (Idem na tučný to tak naozaj venovať pozornosť.) Vzhľadom k tomu, raz som veril, že správna korektor by vám umožní preskočiť základy. Teraz som na mysli, že právo nadácia vám umožní preskočiť korektor. Príďte a dovoľte mi vysvetliť mojej Aha! Moment.

Môj TIFF '11 make-up skúsenosti

Ak ste sa sem čítal na chvíľu teraz, môžete pripomenúť, že skoro jediný čas som ochotne podať môj tvár a vlasy, ktoré majú byť "urobiť" je v priebehu Medzinárodného filmového festivalu v Toronte. Pre krásu ed je Mural HQ je miestom k životu, pretože nielen že dostanete sa na Sally Hershberger sama (prechádzal okolo hľadá bolestivo cool nej all-čierny outfit a vždy žiaducich nosia-in topánky), ale získate prístup k veľmi vysoká kalibru vlasy a make-up odborníkov. V minulom roku, keď si spomínaš, že som moje vlasy vykonané Sallyině Boyz James Vides a Mike Viggue, a make-up jedným z umelcov Mural. (Musel som pridať červenú Lippia sám, pretože šaty bol zakúpený následne ho zavolal k jazýček).

Tento rok, Paul robil vlasy a krásne Lynne (ktorý si môžete pozrieť v tejto Marilyn Denis vid) robil môj tvár:

load...

(I môžu mať záujem o niečo lesklého / kučeravý tu, ale to bol koniec noci a pár nápojov si v poriadku?)

V každom prípade, zlá Lynne, myslím, že to, čo malo byť 15 minút makeup práce premenil 45, pretože všetky otázky som sa pýtal. A samozrejme som sa musel opýtať, keď začala robiť veci, než sa založením som nikdy nevidel. Tu je intel som šiel von s.

Väčšina z nás sú v popretie o tom, ako veľmi pokrytie potrebujeme.

Dovoľte mi objasniť, že nepodporujeme deje okolo na celú tvár založenia. Vôbec nie. Aj napriek tomu tvrdí, že stačí použiť "make-up kože", kde ju budete potrebovať, či už ide o nadácie alebo korektor.

Ale vec je, že mnoho z nás sú v popretie o tom, či potrebujeme základ alebo nie. Viem že som. Lynne začali uplatňovať ju na tvárach, ktoré som väčšinou opúšťajú au naturel. WELL. Ako som bedákal vo štvrtok Vlastne som veľa pieh začínajú na povrch, a tak Lynne jemne navrhol, potreboval som tam nejaké extra pokrytie. (Nie, to nie je roztomilý druh pehy, ktoré vyzerajú dobre, keď si ich nechať holé.)

A to ma privádza k ďalšiemu bodu.

Korektor docela naštve pre zakrývanie väčšie plochy zafarbenie a začervenanie.

Okrem otázky pigmentácie, moje ďalšie problémové oblasti sú okolo nosa a brady, kde má škótske dedičstvo ma obdarený škvrny škvrnitý začervenanie. Teraz si istý, môžete pokryť tieto up s korektorom, ale to nie je naozaj myšlienka, čo je potrebné používať na takých veľkých plochách. Po prvé, korektor je WAY ťažšie ako založenie, takže budete pravdepodobne bude používať viac tovaru, než je potrebné, a mať cakier, menej prírodný povrch. Po druhé, vy jednoducho nechápem rovnakej možnosti farby s concealers, ktoré máte s nadáciou. Viete, ako veľa z nich nechať príliš bledé, belavé obsadenie? Je to jednoduchšie sa dostať preč s tým na pod očami kruhy alebo čo ste, ako je celý obvod bradou.

Takže lepšia voľba, jasne, je vykonať úplnou uplatnenie nadácie na všetkých veľkých problémových oblastí, a potom ísť s korektor na vrchole pre akýkoľvek detail práce.

Ale potom znovu.

Ak máte vybudovať pokrytie, vaša nadácia môže byť len schopný fungovať ako korektor.

To je to, čo naozaj mi vyrazil dych. Lynne nepoužíval očká korektory na mňa. Povedal som to potrebujú.

Povedzte, čo?!?

Vzhľadom na uvedené vyššie uvedeného Scottishness, práve som predpokladal, za celý svoj život, že som bol jedným z tých nešťastné ľuďmi, ktorí nemohli žiť bez korektora. Zrejme nie pravú základu (ten, ktorý pokračuje naprostá ale buildable), môže vykonávať dvojitú povinnosť. To je to, čo Lynne použiť na mňa:

Ale ďalší tip je tiež dôležité.

Potrite svoj základ s kefou. Malý kefa!

Mali sme kefa vs debaty huba tu skôr, a aj keď som sa snažila počúvať Carmindy, naozaj si myslím, že radšej kefy, prinajmenšom pre pôvodnú žiadosť. (Huby sú skvelé pre prechod cez svojej práci.)

Ale čo je pekné o Lynne technike je, že nepoužil typické Foundation Brush. Ona vlastne mal menší, korektor typu kefu.

A stále tak starostlivo, šla po celom mojom tvári s obyčajnou aplikáciou základu, miešanie, miesenie, miešanie. Nie je to len, keď bola jeho uplatnenie ako nadácia, ale aj druhé kolo, keď sa buduje v "problémových oblastí" ako korektor.

Proste niečo, čo budete chcieť premýšľať o tom, snaží. Určite som zistil, že veľká nadácia kefy vklad príliš veľa výrobku a vykonať zmiešaním trochu difficile. To by vám ton viac kontroly (a v ideálnom prípade žiadosti o strmší), aj keď to bude trvať dlhšie, samozrejme.

Nastavte ju s priesvitnou prášok, samozrejme.

Nemôžem si spomenúť, aký výrobok Lynne používa, ale moje preferencie (ako viete) je jedným z druhu HD. (Som vlastne pomocou jedného z nej Cosmetics teraz to je celkom fab.) Tiež môžem nie vždy hovoriť používať klenutú očné tiene štetcom aplikovať, a šetrne? No, Lynne to urobil taky, naozaj opatrne všade okolo oblasti, kde lesk inklinuje k povrchu tak, že výrobky "prilepený" na koži. A to samozrejme pomáha zabrániť jej rozmazaniu off na golieri alebo priateľa.

A vždy si vybrať základ vzorec, ktorý zodpovedá vašej pleti presne.

Nebudem zachádzať do podrobností na tento jeden tu, ale ak budete potrebovať tipy, sledovať tento vid. Tiež viem, že sme tu všetci zdieľali naša obľúbená nadácie Recos (baňa v pošte, vy v komentároch), ale mám zbrusu novú lásku. Tu je:

Nedávno som sa zúčastnil Make Up For Ever seminár o HD make-up (teda viac tipov prísť!) A láskavo farebne zladené ma k rovnaký odtieň. Mind oficiálne fúkané. Vzhľadom k tomu, moja koža je to divné neutrálnu farbu, ktorá môže ísť buď cestou, zvyčajne skončí s odtieňom, ktorý je zlomok tmavší (a žltší), podľa odporúčaní Aj tu zdieľali. Ale hurá! Konečne mám ten, ktorý je úplne bezproblémové. (Je to odtieň # 115, ktorá má ružové tóny napriek tomu nie je zjavne ružová. YAY!)

Povedz mi:

Ste denné nadácie nositeľ alebo Snažíte sa dostať preč s jednoduchým korektor? Už ste niekedy skúšali použiť základ namiesto korektor? Aké sú vaše obľúbené základy?

load...