Krása

Majú výrobky na starostlivosť o pleť z rovnakej značky?

Majú výrobky na starostlivosť o pleť z rovnakej značky?

Tak som sa práve vrátil z rýchly výlet do New Yorku-aj keď je to ťažké pre krásu editor k orezávať odložila toaletných potrieb do igelitového vrecka litrovú veľkosti na dobrý deň, tentoraz bol obzvlášť srdcervúce. Prečo? Vzhľadom k tomu, som testovanie novú radu starostlivosti o pleť práve teraz, že som Totally.Obsessed.With. A ja proste nemal priestor ťahať všetkých sedem fliaš (!) So mnou.

load...

Skutočnosť, že som sa venoval sám na nasledujúci režim, je celkom veľký problém, pretože ako viete, mám rád fušovať. Facialists vždy frustrovaní so mnou, keď sa pýtajú, čo mám použiť na mojej koži, pretože nemôžem ani povedať im. To sa mení na dennej báze v súlade s tým, čo dorazil na mojom stole, čo som objaviť v zadnej časti mojej lekárničky a úprimne povedané, to, čo som pocit, že dáva na mojej koži, či už je to ľahký hydratačný gél alebo vlhkosťou bohaté voľno-on nočné masku.

Jediná vec, ktorá udrží svoju ADD mozog pripojený k režimu je výsledky. A tak dnes som ti to povedať o nie jeden, ale dva riadky, ktoré-ne lož! -really dodať. Ale najprv slovo o tom, či skutočne potrebujú používať pre starostlivosť o pleť výrobky od rovnakej značky, alebo či je to len marketingové BS.

Do svoje výrobky starostlivosti o pleť musí byť od rovnakej značky?

Ja si túto otázku veľa, a odpoveď je, že záleží. Iste, je to pekné mať všetky zodpovedajúce pohárov pre zobrazenie vo vašej kúpeľni, ak ste hraničnej obsedantno-kompulzívna o takých veciach, ako ja. A je to samozrejme dobrá vec pre ľudí, ktorí sú do starostlivosti o pleť a / alebo len chcete rutinné, že môžu nasledovať-na auto-pilot. Ale pre skutočné starostlivosti o pleť narkomanky (a my sme rastúcu skupinu, a to vďaka schopnosti na výskum tejto Shizu na interwebs), predajné ihrisko o používaní všetko od jednej línii sa stretol s mucho skepticizmom. Nie je to len snaží, aby nám upsell viac prodz než sme chceli kúpiť?

load...

No, áno aj nie. Je to naozaj nie je veľký problém kombinovať svoje veci, ak hovoríte o tých najzákladnejších čistiace a hydratačné, ktoré sú určené na hydratáciu pokožky a nič iné. Ale akonáhle začnete pridávať účinných látok, je to úplne iný príbeh. Použitie určité aktívne látky súčasne môže znížiť ich účinnosť a môže dokonca spôsobiť podráždenie. Hlavný problém zložky sú hydroxykyselín (glykolová, kyselina salicylová, kyselina mliečna.) A retinoidy (retinol, Retina-A a ďalšie deriváty vitamínu A). Nemáš ich používať súčasne, aj keď exfoliačný pred inštaláciou aktívna zložka je všeobecne dobrý nápad, pretože to zlepšuje prenikaniu. To môže byť ťažké, aby sa zabránilo prekrývaniu, aj preto, že v týchto dňoch skoro každý bod starostlivosti o pleť si môžete kúpiť-hydratačné, séra, tonery a dokonca aj čistiace prostriedky, má vstavaný aktívami. Potom je tu celá slnečná otázka. Je zrejmé, že budete musieť byť použitie slnečnej ochrany v každom prípade, ale isté prodz antioxidantov môže strhnúť na slnku, ak ich aplikovať v dopoludňajších hodinách, a retinoidy sa najlepšie uplatní v noci, pretože môže vaša pleť viac slnka a veľké písmená.

Gah! Je to všetko tak mätúce, že jo? Najlepšia rada, ktorú môžem dať, je použiť buď jeden starostlivosti o pleť linka alebo starostlivo skontrolujte štítky na svojich produktoch, aby sa uistili, že ste len pomocou jednej aktívne naraz. Ak si nie ste istý, skúste a čakať tak dlho, ako môžete pred vrstvením produktov, aby sa prvá vrstva absorbovať (ideálne 10 minút alebo viac). Alebo skúsiť a poraďte sa so svojím Derm, pokiaľ je to možné. (Som často hovoril, že existuje obrovská potreba akéhosi prostredníka starostlivosti o pleť poradcu, ktorý by mohol robiť domáce návštevy zhodnotiť naše produkty a povedzte nám, čo použiť a kedy, a čo vyhodiť. Príďte sa myslieť na to, že ' d byť skvelý nápad pre make-up, taky.)

V každom prípade, pretože som za možno prvýkrát v živote na palube s myšlienkou, že denný režim, dovoľte mi povedať, o čo som sa milovať v poslednej dobe.

Môj súčasný posadnutosť: Miracle10

Táto linka bola vyvinutá kanadský plastický chirurg Frank Lista, kto bol ošetrujúci svojich pacientov s ním od roku 2005. Viem, že to bude znieť šialene, ale for moju kožu to naozaj bolo trochu zázračné.

Asi pred mesiacom, Toronto krása davu boli vyzvaní, aby sa Miracle10 "butiku" (v plastickej chirurgie centra Dr. Lista v roku Yorkville) a každý z nás sa naša koža diagnostikovaný pred nastaviť s príslušnými produktmi. Viete, čo sa mi páči o tejto linky je, že to nie je one-size-fits-all riešenie. Prišli s tromi hlavnými skupinami typy pleti, a potom v každej z nich sú dve podskupiny-tak existuje šesť možných kombinácií produktov. Type No. 1 je pre normálnu a zrenie kože, typ č.2 je na akné-náchylný a mastnú pleť a t.č. 3 je určený pre citlivú a suchú pleť. Aj bol zriadený s delikátnou-rutiny pre "ľahšie, spravodlivejší typy pleti, ktoré sú často citlivé na slnečné žiarenie, chemické látky, vonné látky, farbivá, potraviny, hrubé textílie, atď" a "môže reagovať s začervenanie, pálenie a svrbenie účinných látok." Tieto produkty tvrdí, že prinesie nielen zrozumiteľnosť a jas, ale v skutočnosti sa normalizuje pokožku, takže môžete nakoniec pohybovať až intenzívnejšie liečbu.

Teraz každý, kto tu číta vie, že prisahám, že by olej z tresčej pečene na čokoľvek súvisiace s kožou a že to bolo úplne kúzelné pre odstránenie akné a dáva moja pleť žiariť. Ale aj cez to, že by som ešte dostať nepárny stresom alebo pupienok obdobie súvisiace a niektoré tie otravné malé Milia škvrny na lícach a na čele. Vzhľadom k tomu som začal na Miracle10 a ja nie som srandu, som nemal jedinú škvrnu a myslím, že tie mílie by mohli byť postupne zmenšuje.

Bol som chatovanie o značke s niektorými kolegami kozmetických eds v New Yorku, a jeden spomenul, že to bolo dobré "ale nič priekopnícky." To môže byť pravda, chudobinca je, domnievam sa, AHA krém, ktorý používate nočnú a nie nejaký nový fangled peptid, ale je mi to jedno. Pre mňa to funguje. My rutina sa skladá z čistiaceho prostriedku, tonera a očný krém, a potom som používať mierne odlišné liečebné prípravky na vrchole, že. V dopoludňajších hodinách, je to len ľahké sérum, ktoré je FABULOUS pretože sa vždy nájde prodz zameranú na citlivú pleť je príliš mastná, a potom v noci miešam antioxidačné vitamín C prášok s AHA krém pred uvedením veľmi ľahký, hyaluronic- založené nočný krém na vrchole. Bol som prekvapený tým, koľko si môžete skutočne cítiť AHA krém chvenie na báze kyseliny mliečnej, takže ak chcete vedieť vaše produkty fungujú, bude to ohromne uspokojujúce pre vás. Ale ak ste super-duper citlivé, mohlo by to byť príliš veľa pre vás.

Ďalšou nevýhodou je, že je v tomto rozsahu nie je opaľovací krém, takže budete musieť nosiť make-up, ktorý obsahuje to na vrchole, a zostať mimo dosahu priameho slnečného svetla všeobecne. (Ak sa chystáte byť vonku po dlhú dobu, tak by som určite doplniť s jedným z nich.) Môžete sa dozvedieť viac o Miracle10 na miracle10.com. Oni predávajú produkty on-line a na Toronto butiku, a bolo mi povedané, budeme čoskoro vidieť na hlavnej kanadský predajcu taky.

Tiež pôsobivé: SkinCeuticals

Som dlhoročný fanúšik SkinCeuticals, v skutočnosti, a budete vedieť, pretože už som blúznil o ich úžasné antioxidačné sér tu a tu a tu. Ale v snahe dostať kozmetickej redaktori skutočne poznať značku, v lete nás pozval do starostlivosti o konzultácie, rovnako ako ľudia Miracle10. Teraz Musím povedať, tieto konzultácie bolo trochu viac traumatizujúce. Musel som sa držať svoju tvár v čiernom svetle krabici ukázať ženu, ako veľmi slnko škoda Aj nahromadené z mojich rokoch života v Austrálii. Zistil som, že som v podstate vzťahuje na pehy a je to len otázkou času, než sa prevziať. Vzlykať. Ale to nie je prekvapujúce, že ju to vadilo, pretože keby som mal zovšeobecniť, povedal by som, že hlavnou oblasťou SkinCeuticals 'odborných znalostí v vrások a pigmentových otázok. Oba bráni im (antioxidanty) a teraz sa zaobchádzanie s nimi (majú dve rôzne retinols a nový produkt s názvom Pigment Regulator).

Derms určite radi veci, aj keď v porovnaní s Miracle10, oni sú trochu menej regimented o prodz im nastaviť si s. Existuje niekoľko čistiace prostriedky z čoho vyberať (pravidelný alebo jemný) a troch rôznych sér-ja kandidátom na zvaný floretin CF, ktorý je ľahší ako CE ferulová, a je ten, ktorý som hovoril v tomto vid. Ale pokiaľ ide o výrobky na ošetrenie ísť, expert SkinCeuticals bol nielen obťažovať svojimi pehatý bitov, ale aj vyššie uvedené mílie, a povedal mi, že som potreboval, aby tento subjekt pod kontrolou, než som sa mohol liečiť prvý. Myslím, že to dáva zmysel, takže som bol inštruovaný, aby použil objasnenie Clay Masque niekoľkokrát týždenne, je retinol v noci a potom už len na báze kyseliny hyalurónovej hydratačný gél B5 ako moje hydratačný krém. Ráno som použil ich ochranu proti slnečnému žiareniu, ktoré som tu chválený, na vrchole.

Sledoval som túto rutinu po dobu niekoľkých týždňov v lete, než som došiel (pretože som bol len pomocou ukážkových veľkosťou) a potom Miracle10 prišiel a som prešiel. Som sa dostal lepšie výsledky s Miracle10? Úprimne povedané, áno, a to preto, že si myslím, moja pleť potreba dodatočných exfoliating právomoci denná AHA krému "normalizovať" ho predchádzať breakouts a Milia. Pre mňa, vrásky a pigmentácie jednoducho nie sú tak naliehavé obavy týkajúce sa týchto vecí. (Aby sme boli spravodliví, moji SkinCeuticals "diagnóza" nezahŕňala nič exfoliácia, takže musím klásť otázku, či budem mať odlišné výsledky pridaním ich Retexturizing Activator do rutiny. Určite sa pozrieť do tej raz môjho Miracle10 prodz vyčerpať.)

Ale nechápte ma zle, stále si myslím, SkinCeuticals je neuveriteľné starostlivosť o pleť linka; je to len, že sa zdá viac zameriavajú na ľudí, ktorí chcú na liečbu a prevenciu príznakov starnutia (aj s najnovšími, najpokročilejšie kombinácia ingrediencií). Tiež, keď mám rád dramatické zmeny textúry som stretávajú s Miracle10, nedostatok ochranu proti slnečnému žiareniu v tejto línii je trochu problematické, takže by som cítiť pohodlne používať antioxidant SkinCeuticals 'a kombináciu opaľovací v teplejšom počasí, keď som bol mimo parkovisku alebo v prípade poškodenia slnko bolo moje číslo jedna vec.

Môžete si nájsť predajcu SkinCeuticals vo vašom okolí pri návšteve tu.

Tak v kocke? Obe veľké linky, obaja stojí mimo kontroly. Ktorý z nich si vyberiete všetko záleží na tom, čo vás najviac s kožou trápi. Len bude dobrá a brániť svoju obvyklú potrebu kombinovať tieto dva riadky spolu-ha!

Povedz mi:

Používate produktov starostlivosti o pleť všetko od jednej značky, alebo si ho namiešať? Už ste vyskúšali niečo z Miracle10 alebo SkinCeuticals a ak áno, čo si si myslel? Aká je vaša starostlivosť o pleť režim?

load...