Krása

Letný make-up tutorial: ako sa dostať na slnko-bozkávanie kože s make-up

Letný make-up tutorial: ako sa dostať na slnko-bozkávanie kože s make-up

Dostal kozmetický otázku pre nás? Dostať do kontaktu tu.

Otázka: Dobrý deň Michelle! Som vášnivý čitateľ a veriť všetkému, čo hovoríte! S tým bolo povedané, v nedeľu som sa, že ste zaslali niekoľko zaskočí po dosiahnutí RMS Beauty bronzer a červenať, a povedal, že dal vzhľad, že by ste bol vonku na slnku. Chcem ten pohľad (bez toho by v skutočnosti museli ísť von na slnku! LOL). Môžete mi povedať mená červenať a bronzer ste sa zmienil, a ako ich použiť? Vďaka, Michelle! - Lindsey 

load...

A: Lindsey, ďakujem za milé slová! 

Trochu faux úpal, len cez nos a líca, je jedným z mojich najobľúbenejších vyzerá počas teplého počasia. (Kľúčové slovo:.. Faux Aj Nepodporujeme dostať to vyzerať ako "prirodzený" spôsob)

Našťastie, je to celkom jednoduché, aby znovu s niektorými rosy-bronzey make-up.

Po prvé, niektoré príklady účinku ideme pre. Erin Heatherton nechty vzhľad (samozrejme, jej prírodné pehy tiež pomôcť!):

Gisele Bündchen to robí veľa, príliš:

Tiež Italia Ricci:

A tu je rovnaký nápad Michael Kors (príliš červené, ale je to prehnané, ako je štandard pre vzletovej a pristávacej dráhy make-up):

O čom hovorím, je, že v jednej rovine, ktorá ide priamo cez lícach a nosa, napodobniť, kde by slnko prirodzene zasiahnutý. 

Aj keď som nemohol nájsť príklad na tmavšie koži, myslím, že by to mohlo fungovať na nikoho, ak budete používať právo (tj realisticky vyzerajúce) odtieňov.

Krok 1: Vytvorenie Tan

Prvý produkt odporúčam, pridať opálenú farbu, je nová RMS Beauty Contour Bronze. Je to bronzer a obrys v jednom, a to, čo je unikátna sú jej hnedé tóny (na rozdiel od obvyklých červeno-oranžovej do 99 percent bronzery). Rovnako ako všetky produkty RMS, má krémovú textúru, ktorá vyzerá oveľa autentickejšie na koži, ako prášku. 

load...

Keby som mal použiť obrysu bronz ako obrys, bolo by to príliš tmavý, ale vyzerá to úplne prirodzené, keď som ju použiť, ako ideme na tú-cez mojej tváre a koreň nosa. (Je to tiež veľmi buildable, ak potrebujete väčšiu intenzitu.) 

Aj zmiešať ju s RMS Beauty Skin2Skin Blush kefu, ktorý som sa tiež spomenúť, pretože to je zásadný rozdiel pri používaní krému produkty. To buffnite pigmentu do pokožky pre skutočne bezproblémovú povrchovou úpravou, ktorá nie je ani vyzerať, ako by ste na sebe make-up.

Krok 2: Pridanie Sova Blush

Tie by mohli byť spokojný s tým, ako to vyzerá sám, najmä ak už máte trochu opálenie. Inak sa mi páči pridať nejaký krém rumenec na najvyššej koncentrovaný cez nos a líca vnútorné-to preháňať opálený efekt ešte viac. 

Namiesto obvyklých ružovej a broskyne, navrhujem hľadať teplejšie, hlbšie tawnier odtiene, ako RMS Lip2Cheek v Promise. Toto je popisované ako lososovo ružovej s jemným zlatým leskom, ale budete mať ťažkosti vidieť lesk na koži, je to skôr ako "vaše pery, len lepšie" typ tieňa. Na nose a lícach, účinok je veľmi podobný spálenej kože (ale v dobrom slova zmysle!). 

Opäť platí, že ja používam Skin2Skin štetec ju aplikovať, avšak iba v prípade, ak by som dostať úpal. (Som liberálnejší s obrysom bronz celej mojej tváre.)

Aj keď som si potrpia na linke RMS krása, môžete to urobiť tiež s inými smotanové výrobky, ako sú:

  • Stila Convertible Color v Pivoňka alebo Camellia
  • Charlotte Tilbury Beach Stick na Ibize
  • Chanel Les beiges Healthy Glow Sheer Color Stick v No. 20 (preskúmaná tu)
  • Bite krása Multistick v Cashew (tu preskúmané)

Krok 3: Fake Niektoré Freckles

Ešte jedna vec. Ak ste naozaj do tohto vzhľadu, za príplatok roztomilosť bodov, môžete pridávať falošné pehy! Penélope Cruz čerpá im po celú dobu:

Ja tiež, keď môj vlastný štarte slabnúť. Najrealistickejšie peha-maker som našiel je Anastasia Beverly Hills Dipbrow Pomáda v Taupe. (Možno budete myslieť Blonde by bolo lepšie, ale v skutočnosti je to príliš červenkasté.) To je vodotesný krém, ktorý skutočne zostane na mieste.

Potrebujete malý, poukázal na špičky štetca bodkovanie na falošné pehy-I použiť ozajstné techniky Silicone Liner Brush. Potom už len rozmazaniu trochu špičkou prsta, a vaša Slnko-pobozkal vzhľad je kompletný!

Dúfam, že to pomôže získať umelé slnko-pobozkal vzhľad Bol ste po!

load...