Krása

Haley Bennett je broskyňou zafarbené pery sú všetko

Haley Bennett je broskyňou zafarbené pery sú všetko

Od tej doby Bill vypadol obraz up-and-nadchádzajúce herečka Haley Bennett na nedávnej porade vlasy, už som bol fascinovaný. Ona nie je len super-nádherný, ale rýchly Google ukáže, že ona je tiež experimentoval s bremenami rôznych kozmetických vzhľad a farby na vlasy, vrátane tohto červeného zvlnená updo.

load...

Teraz 26-ročný je blond, o čom svedčí svojom nedávnom vystúpení v Toronte na podporu svojho nového filmu,, ekvalizéra '. Mierne mosadzný blondínka, ktorá možno nie je ešte robiť najväčší výber šatníka. (Naozaj nie pocit, že šaty.)

Ale nevadí módu, pretože make-up časť je soooo dobré.

Nemôže odtrhnúť oči. Môžeš? Má len tak zaujímavý pohľad na jej-a to nie je obvyklé generické Hollywood blondína. Aj keď som sa s ňou radšej s červenými vlasmi, ona určite dostane preč s touto farbou. V ideálnom prípade, že by bolo najlepšie zmiernil trochu, jej pleť stále vyzerá broskyňový dokonalosti.

A keď už hovoríme o broskyne, budem priblížiť k úzkej-up, takže si môžete naozaj oceniť farbu na pery:

OMG, to sú najkrajšie pery som videl celý mesiac. A ja som si rozprávali, podľa môjho NFYW správe trend, o tom, ako z farebného textúry sú nové hnutie vo farbe pier. Haley nemohla poskytnúť lepší príklad. Vidíme menej high-lesk a ďalšie mäkké (ale nie suché) podkladu, rovnako ako to. 

Moja krása sleuthing objavila Kara Yoshimoto Bua ako maskérka za tento vzhľad, a môžem vám povedať, že ona používala produkty Chanel tu. Neviem, tie presné, ale budem robiť celkom kvalifikovaný odhad. Myslím, že to je nový Chanel Rouge Allure Velvet Luminous Matte Lip Color, a v tieni 43 obľúbených. V podstate konečný mäkká matná koralov.

Zdá sa, že oveľa väčší pomaranč, než v skutočnosti je na perách. Opäť platí, že chcete len stlačiť toto v prsty, aby si jemný vzhľad. 

load...

Pokiaľ ide o zvyšok make-up, Kara sa zodpovedajúci preplachom tváre a tón v tóne tieň, pričom iba horné riasy zdôraznil. Všimnite si šampanské lesk na vnútorných rohoch, na horných i dolných viečok. Myslím, že je pekné mať mix textúr na tvári takto, najmä preto, že pery nemajú lesk.

Tu je návod, ako sa to všetko zišlo:

Milujete to rovnako ako ja?

Shop príbeh

Nájsť Chanel Rouge Allure Velvet Luminous Matte Lip Color on-line na týchto predajcov:

  • Nordstrom
  • Hudson Bay
  • Neiman Marcus
  • Macy

Vyjadrite svoj názor

Čo si myslíte o Haley vzhľad tu? Tešíte sa na túto pery textúry a farby? 

load...