Krása

Kolekcia OPTI Couture de Minnie zhromažďuje Minnie myš

Kolekcia OPTI Couture de Minnie zhromažďuje Minnie myš

Lak na nechty línie založené na módne trendy roztomilé animované postavy? Áno prosím! Už druhýkrát, OPI vytvorila kolekciu všetko o Minnie Mouse a jej zmysel pre módu, ktorú si Amped o stupienok alebo dva, ak ste videli promo fotky.

load...

Zhromažďovanie, Couture de Minnie, je o Minnie lásky k červenej a ružovej...

Definitívne Mousty-Have

Definitívne Mousty Have je krémová a jasne ružová s perleťovým leskom na neho. Je to sotva znateľný, pokiaľ nie je priamo na slnku, ale napriek tomu to robí lesk trochu iného. To bolo tri vrstvy, aby si to perfektné, ale dva by boli v poriadku. Tento odtieň je môj musíte mať zbierky, tak to bolo vhodne pomenovaný.

Chic od uší až k chvostu

Chic od uší až k chvostu je ružová detská sotva-tam strieborným leskom. Je to skutočný pekný, svetlý na klinec, a vyzerá skvele na mojom super bledá koža, čo znamená, že to bude vyzerať skvele na nikoho s letné opálenie alebo tmavšej pleti.

Innie Minnie Mightie Bow

Oh. Môj Bože. Tento je perfektné. Nečakal som, že mnoho z pohľadu na fľašu-Myslím, že to vyzerá ako typický červený-s-zlato-leskom-ale keď si ju na to tak, tak úžasné. Dal som dve vrstvy, pretože jedna vrstva laku na nechty proste pripadá divné pre mňa, ale to, dámy, je vzácny, lakovacie jednotkou. Je tu zobrazený s prízvukom necht Minnie štýlu (tak roztomilý!), Ktorý vám poviem o v sek.

Cover Mouse Magazine

load...

Magazine Cover Mouse je Liquid Sand lesk (pozri môj pôvodný recenziu nich tu), ktorý schne s odvážny, textúrovaný povrch. Je to červené základňa plná zlata a ružovým leskom a podobne ako väčšina tekutého piesku leštidla, hľadá vraha na slnku.

Minnie Style

Roztomilý, šesťhranný trblietky sa nazýva Minnie Style. Som naozaj milovať túto trblietky. Tu je cez určitý Mousty-Have. Vyzerá to skvele nosí na všetky nechty alebo ako zvýrazňujúce klinec, a to vážne vyskočí. Mix bielej, červenej a ružovej je ideálna kombinácia, a to robí to vyzerá, že mám konfety neporiadok (v dobrom slova zmysle!) Celého nechty. Mdloby!

Takže to kolekcie pocit, že Minnie Mouse pre vás? Povedal by som, že najbližšie je trblietanie, ktorý mi pripomína jej podpisu polka dot súbor. Napriek tomu farby sú naozaj pekné, keby ste fanúšik červených a ružových, a to najmä ak ste fanúšikmi kultový charakter. (I keď nabudúce dúfam robia Hello Kitty collab. OPI, počúvaš?)

Povedz mi:

Ktorý odtieň je vaša najobľúbenejšia? Vy ste sa do týchto nových konfety štýlu horných vrstvách? Ktorý znak by ste chceli vidieť, stelesnený v poľskej ďalej?

load...