Krása

Tieto celebrity sú príkladmi dobrej plastickej chirurgie

Tieto celebrity sú príkladmi dobrej plastickej chirurgie

Nie, aby to znelo, akoby som obhajovať šťourat sa váš tvár alebo tak niečo, ale je to zvláštne iróniou kozmetického vylepšenia biz, že ľudia, poznáme tak, že mala "práca" sú schopné prilákať pozornosť zo všetkých zlých dôvodov. Jediné, čo zaznamenáte zlú operáciu, zlé výplne (pamätať Lisa Rinna pery?), Zlé dyhy (sorry, Hilary Duff) a zlý Botox (Nicole Kidman).

load...

Ale Stavím celoživotné zásobu rúžu, že veľa (ak nie väčšina) celebrity a osobnosti verejného života urobil niektoré pustili vo výtvarnom umení. Jednoducho sme si to neuvedomujú. Navštevujú najlepšie doktorov, všetci tajne a ticho si ich nosy rafinované alebo ďasná prepracovať alebo vrásky vyhladia, a široká verejnosť múdrejší. V skutočnosti je to zvláštne: máme tendenciu zbožňovať celebrity, pretože si myslíme, že sa rodí krásne. Ale sú naozaj? Ak môžete dostať svoje ruky na niektoré pred a múčnik, možno budete cítiť celkom dobre o svoje vlastné non-rozšírené funkcie. (Ďalšie irónie).

Tiež? Ak tak urobíte, že by ste mohli chcieť vyladiť pár vecí, ktoré vás obťažujú-I, napríklad práve narodilo ďasien prebudovanie a pár dýh ktoré, potom nie je lepšie miesto, kde hľadať, ako Hollywood Pokiaľ chcete príklady odvedená práca , Takže nech už ste práve tu civieť alebo možno trochu sorta premýšľať o postupe, poďme nahliadnuť na niektoré z najlepších kozmetických úprav zovňajšku v podnikaní.

Všetky fotky dovolením GoodPlasticSurgery.com:

Leighton Meester pred a po

Wowza! Jediné, čo môžem odhaliť je plastika nosa, ale aký rozdiel to robí, non? Môžem osobne ručiť za silu tohto typu operácie (nie, že som mal Rhinoplasty, myseľ vy!), Pretože som mal predstavy o mojej tvári zhotovené Vectra, zvláštny druh fotoaparátu, ktorý umožňuje plastických chirurgov, aby vám ukázať, v 3D, ako vaša tvár bude vyzerať po určitých úprav. Nikdy som to urobiť, ale potom, čo videl som sa tenšie, shapelier nosa by sa dalo určite robiť veci pre neho. Janine v BeautyGeeks robil príspevok k tomuto systému, zatiaľ čo späť, a môžete vidieť fotky ťa to tu dáva.

load...

Halle Berry pred a po

Dobre dobre dobre. Bol som dookola, že Halle nebude vyzerať inak ako pred 10 rokmi (alebo viac) but zdá sa, že je jeden do očí bijúce rozdiel. Opäť platí, že je to nos. Bola stále nádherná "Predtým," ale vidíte, ako sa veľmi mierne zjemnenie povýšil jej tvár do filmová hviezda územia? Jej spodnú peru, zdá sa, že bol znížený príliš.

Kate Beckinsale pred a po

Viac Rhinoplasty tu, ale aj svedkom transformativní silu dyhy a žuvačky pretvárania. Oh, a obočie šklbanie, ale stačí pinzetou za to! V každom prípade, Kate práca nie je tak radikálny, že to robí vyzerala ako úplne iný človek. Je tu ešte roztomilosť tam, ale to je k dokonalosti roztomilosť.

Bethenny Frankel pred a po

Určite niektorí tvár náplň tu deje, a vy budete musieť pripustiť, že to vyzerá dobre, nie? Vyzerá menej unavená, ale nie plast a falošné.

Rachel ZOE pred a po

Ďalšie plnivá a Botox. Ale preto, že doc opustil niektoré vrásky na čele a okolo úst, nie je to tak, že sa snaží byť 25 znovu. To prispieva k oveľa uveriteľný, prirodzeným účinkom.

Takže ponaučenie, ak uvažujete nejaký druh zdokonaľovanie tváre? Výskum, výskum, výskum. Že to nie je nevyhnutne priama súvislosť medzi tým, koľko miniete a výsledky sa chystáte dostať, ale myslím, že to je bezpečné povedať, že by ste sa mali vyvarovať rozhodovanie založené na cene sám. Operácia najmä (aj keď sa to môže stať s výplňou taky) môžu mať maskulizačný vplyv na ženy a feminizačný účinok na muža, tak Pred a po ňom fotky sú veľmi dôležité.

Tu je vid z chvíľku späť s viac tipov na injekciu konkrétne.

Súhlasíte s tým, že väčšina verejní činitelia mali veľmi zručný a jemné prácu? Uvažovali ste niekedy o chirurgický zákrok alebo ihly? Ktorý z týchto Celeb "Befores" sa vám najviac prekvapený?

load...