Krása

Gucci Westman demonštruje Richard Chai jar 2019 makeup vyzerať

Gucci Westman demonštruje Richard Chai jar 2019 makeup vyzerať

Poďme prerušiť trochu milostný románik sme sa deje s jasnými rúžu na chvíľu, nie? Pretože niekedy dievča má práve vrátiť do čierne očné linky / nahé pery combo.

Jeden z tých okamžiků-, ktoré prežívam, ako hovoríme (hovoríme k sebe práve teraz, nie?) - je, keď máte nejaký druh "otázok" s vašej pleti. Ako sa cítim nútený vysvetľovať každému Aj v dnešnej dobe stretnúť osobne (a pravdepodobne spomenul na svojom blogu takmer denne), som stále (vzlykať!) Zotavuje z najhoršie kože experimentu všetkých čias, aka Čistiace metódy Oil , Čo znamená, že kým sa moja pleť upokojí, neexistuje žiadny spôsob, ako som upozorniť na to s farbou. Je to všetko o rušivo ľudí s očné linky. Čo je presne to, čo som urobil dnes, s použitím samotného spôsobu Chystám sa vám predstaviť.

load...

Samozrejme, že nemusíte byť prechádza kožnými problémami, ktoré ich nosiť tento pohľad. To je krása to: je to jednoduché, je to klasika, to je všeobecne lichotivé, že je to seksi ako peklo. A príliš tvrdá.

Je to tiež o niečo čistejšie a modernejšie než náš starý priateľ, štandardné dymové oči. Nie je teda žiadnym prekvapením, žena za vzhľad, ze Richard Chai S / S '11 show, je Revlon je Gucci Westman. Ju môžu pamätať z tejto zelenej očné tiene, ako k videu -Je je najviac rozkošný vec vôbec, a druh fascinujúce sledovať. (Iba ja?)

Každopádne, tu je vid:

Revlon CustomEyes Tieň & Liner Sweet Innocence definovať bránkoviska. (Ospravedlňujem sa za mizerný obraz, ale dúfam, že môžete vidieť, ako pekne je textúra tu?)

Revlon CustomEyes Mascara, to je Revlon verzia (veľmi úžasné) Alma nastaviteľným riasenky som tu spomenul. To má dve nastavenia: dĺžka & definícia, alebo Dĺžka & Dráma:

Na pery, Gucci používajú Revlon ColorBurst Lipstick v móde Night Pout, ktorá bola obmedzená edícia odtieň vyvinutý exkluzívne pre Fashion Night Out vlani. Ale blízky zápas by bol ColorBurst Lipstick v Icy Akt:

(!) A podľa Simon Le Bon, chcete škvrnu nejaký Revlon ColorBurst lesky na pery v centre:

load...

Annnd to je ono! Úprimne povedané, nemusíte šialený make-up skillz ako Gucci na dosiahnutie tohto cieľa hľadať, aj keď DO získať bonusové body, ak sa pokúsite rozšíriť tekutej vložky sa na mieste, kde sa slzné kanáliky klesnúť. Aby bol zvláštny trik urobila v Richard Chai módnej prehliadke:

Tak mi povedz-

Už ste vyskúšali niektorý z týchto Revlon prodz? Ako vnímate čierne očné linky / nahé pery combo? Seksi. Alebo nuda? Súhlasíte s tým, že svetlý peru (a vlastne aj náušnice) je veľký ne-ne, keď je vaša pleť hnevať?

load...