Krása

Editor krásy Gwen Flamberg zdieľa svoje tajomstvá krásy

Editor krásy Gwen Flamberg zdieľa svoje tajomstvá krásy

Aké to je byť krása editor v New Yorku?

Oveľa viac vzrušujúce ako tu v Toronte, myslím!

Gorgeous Gwen Flamberg je New York-založené krása riaditeľ at top celebrít časopisu Us Weekly, a ja som mal absolútnu potešenie doháňať s ňou v poslednej dobe hovoriť o všetky veci, krásy a editáciu.

load...

Ako som si predstavoval, jej svet je taký, kde vyvolanie Gisele je kadernícky nie je žiadny thang, a (ako možno viete zo svojho Instagram) celebrity len náhodne spadnúť do kancelárie. NBD!

Môj Us Weekly fandom ide waaay späť (dokonca som mal predplatné na niekoľko rokov), takže som bol super-vzrušená požiadať Gwen o svojej kariére, svojich obľúbených produktov, trendov, ona je najviac nadšený práve teraz a ešte oveľa viac. Tu je to, čo sme hovorili, je to must-čítaj!

Čo vás pritiahol ku kariére v časopise priemysle?

Vyrastal som v New Yorku, a moja matka bola vlastne umeleckým riaditeľom v Vogue, keď som vyrastal. Som najmladší z troch dievčat, a ona sa zamerala na výchovu detí, keď som sa narodil. Prestala pracovať asi keď moja najstaršia sestra bola asi 3 rokov. Potom sa vrátila do práce, keď mi bolo 10 rokov. Chcel by som ísť navštíviť ju pri práci; to bolo prvýkrát, čo som na návšteve kancelárie Vogue a ja som spadol dole, že králičie nory. Videl som módne šatník, stojany oblečenie od výťahu a Polly Mellen, ktorý bol módny redaktor v tej dobe, a ona bola oblečená tak báječne. Celá atmosféra bola tak kreatívne a báječný. Bol som 10 alebo 11, a myslel som si, "ja budem módne editor, až vyrastiem." Bol som vystavený tento báječný svet časopisov a editáciu.

Ako ste sa rozhodol, aby sa stal kozmetický editor?

load...

Bol som komunikačné hlavná s žurnalistiky moll na George Washington University. Potom, čo som sa dostal von z vysokej školy, som sa presťahoval späť do New Yorku. Sotva som strávil nejaký čas doma, než som dostal vlastný byt s priateľmi. Potom som búšil na chodník, a vzal prvú prácu, ktorá bola k dispozícii na Ladies 'Home Journal. Bolo to v kozmetickom a módne oddelenia, a ja som bol korektor. Práve tam som začal chápať, že krása [editácia] bol zvieraťu sám pre seba. Pre mňa to bolo zaujímavejšie ako módy, pretože je to samozrejme trend báze, ale je tu aj veda. A obchodné krásy tak filantropické. Sme schopní mať dopad na životy žien, čo je skvelé.

Tak to bolo, ako som začal, a pracoval som svojou cestou hore. Bol som u nás týždenne po dobu šiestich rokov.

Čo je to deň vo svojom živote, ako v US Weekly?

Jeden deň v živote krásy editore v New Yorku nie je nikdy rovnaký. Som buď tu vo stavebným úradom alebo priradenie funkcie k mojim spisovateľov, a keď kusy prídu, ich editáciu, alebo som sa na trhu krásy v začína párkrát za deň. V súčasnej dobe už som mal dve produktov na trh a mám ešte jeden večer. Takže je to ako veľký zmiešané vaku. Je tu veľa pobehovať, stretnutie s brilantnými mozgy v kráse a sú konfrontovaní s novými produktmi na trhu.

Aká je vaša obľúbená časť vašej práce?

Pre mňa je to ocenenie sezónu. Je to môj špeciálny ročnej dobe. A Oscar noc je môj Super Bowl! Zostaneme nahor; Mám tím šesť reportérov a my rozhovor každý vlasy a make-up umelcov, a každý manikérka. Každý iota glam čaty každej celebrity. Dostávame informácie najprv na to, čo celebrity sú na sebe, takže sme schopní podať správu o tom. Zatvoríme náš problém pokrytie Oscara v 10 hodín ráno potom, takže je to veľmi rýchlo a zbesilo. Som úplne nadšený, že viem, čo rúž celebrita má na sebe predtým, než všetci ostatní. Je to naozaj zábavné mať tento prístup zasvätených, a všetky hollywoodske klady na rýchlu voľbu.

Kto sú vaši červené obľúbené koberec krása?

V minulom roku som bol v láske s Lupita Nyong'o pretože bola práve tak jedinečné vyzerajúce. Myslím, že jej jedinečnosť inšpiroval ženy všetkých farieb, veľkostí a zázemím. To je naozaj silný. Z kozmetického hľadiska sa nebála riskovať, nosila farbu a ona ho vlastnil.

Máte nejaké tipy na sebe tie pohľady v reálnom živote?

Myslím, že každá žena by sa divila, ako adaptabilné make-up trendy sú pre nich. Je to len make-up a umýva off-nehovoríme o znížení rany alebo škriatok, kde budete musieť počkať dva roky rastú von. Experimentovať s farbou a nájsť veci, ktoré sa budete cítiť pohodlne. Je to ako keď idete na nákup oblečenia. Viete, ak ste ako: "Ja neviem, to je v pohode trend, možno by som vyzerať smiešne, možno to nevyzerá tak dobre na mňa." A potom viete, keď si dať niečo ďalej a je to ako: "Všetci sa na mňa!" To by malo byť rovnakým spôsobom s krásou. Nájsť farby, ktoré robia máte, že, tutovku 'faktor.

Aké sú kozmetické výrobky, ktoré nemôžu žiť bez?

To sa mení po celú dobu! Som veľmi veľký na ochranu proti slnečnému žiareniu a celoročne nosím Chanel UV Essentiel SPF 50. Je to krásny tekutina.

Pokiaľ ide o make-up farieb, mám rád úplnú červenú peru. Že veľmi prirodzené, ale jasná pop farby. Fresh Sugar Lip Liečba Cherry tulipánu alebo Ruby je tak nádherný, a môžete švihnúť to na pravej strane od rúrky. To okamžite robí vyzerať, ako by ste dať trochu úsilia do toho, ako vyzeráš, ale nie príliš veľa úsilia, pretože to je názov hry.

Som posadnutá plechu masky SK-II. Tatcha má skvelú masku, príliš; Použil som ju včera v noci a bolo to nebo. Milujem list masky, pretože som veľký na významný dosah s minimálnym úsilím. Sú naozaj vytvoriť vzhľad "Práve som vyšiel z celebrita facialist kožu salónu." Vaša pleť vyzerá perfektne po tom, čo ste práve na sebe list masku. Držím baňa v chladničke, ako je to v skutočnosti dostal vlhkej v New Yorku.

Pokiaľ ide o založení, je to mätúce BBS a CC a všetko ostatné pod slnkom. Ja osobne rád základ tekutiny, ktorá má trochu pokrytie, ale nechcem vyzerať, akoby som na sebe make-up. Maybelline Dream Wonder je ako Armani Maestro, ale je to Maybelline. Je to tak fantastické. Bol som pomocou, ktorá v kancelárii, len najmenší kúsok ísť z kancelárie von.

Milujem Shiseido Refining Foundation. Je to tiež veľmi riedke, veľmi prudký, len s dostatočným pokrytím, aby pleť vyzerať dokonalý, ale nie "hotovo". Osobne si myslím, každý vyzerá skvele s trochou žiara. Takže som rád orosené cieľovú základ. Ženy s mastnou pleť môže mať iné potreby, hoci.

Čo myslíš, že sú tajomstvo k veľkému vlasy?

Získanie veľký farbu a strih sú základom. Musíš mať, že predtým, než čokoľvek iné.

Som veľkým zástancom nebojujú svoje prirodzené vlasy textúru. Toľko žien preháňať tepelný styling, pretože dnes existuje veľa produktov a nástrojov k dispozícii, aby si bez ohľadu na vzhľad, aký chcete. Pokiaľ máte rovné vlasy, je to tak jednoduché, aby si to kučeravé alebo vice versa. Možno je to preto, že bývam v New Yorku a je to veľmi vlhkom mieste, ale mám silný pocit o toto, ak budete tráviť veľa času sa snaží manipulovať s vlasmi do spôsobom, nie je to mal byť, a potom vystúpiť dvere, nemôžete mať konzistentné výsledky. Ako sa budete cítiť istotu, ak neviete, aké sú vaše vlasy to bude vyzerať? Ak, ako to bolo, keď ste odišiel z domu nie je tak, ako to vyzerá, keď sa dostanete na schôdzku? Takže som naozaj veľký veriaci v práci s prirodzenou textúrou.

Milujem tie reklamy Isabel Marant. Tieto dievčatá majú trochu kader. Pozrite sa na krásne francúzske ženy, ktoré majú nejakú kader na ich vlasy. Vyzerá to krásne a sexy, nie ako by strávil hodiny sa snaží dosiahnuť dokonalosť.

Kto robí vaše vlasy? 

Harry Josh. Je to veľmi veľký celebrity stylista, a jeden za Gisele, ktorý je ikonou, pretože jej vlasy. On strih a farebné, keď ona najprv začala modelu. Takže Harry robí svoju farbu. Len som odfarbiť von konca raz alebo dvakrát za rok. Použil sa ostrihať vlasy, ale pretože on dostal toľko práce, idem do Blake Burkholder teraz. Bol Harryho prvý asistent a je to fantastické. Robí Sarah Jessica Parker sa pohádali a znižuje Rose Byrne vlasy.

Myslím, že je naozaj dôležité nájsť stylista, ktorý môže pracovať s typom vlasov máte a chcete. Po celé roky, túžil som po Gisele vlasy. U každého jednotlivého pohádali, že to, čo som dostal. Nakoniec som si, prečo som jednoducho ísť k svojmu chlapovi? Ak máte krátke vlasy, potom nájsť najlepšie človeka vo vašom meste, ktorý robí škriatkov. Je to veľa o slovo z úst.

Robím to isté, keď som pracoval na vlasy príbehu, a my sa zameraním na určité vzhľad. Pri dlhých, nádherných vlnách, hovorím Harry. Ak ide o škriatkov, som dostať do kontaktu s Chris McMillan, ktorý rez Michelle Williams 'pixie.

Pracujete s Arm & Hammer teraz; Máte nejaké tipy na bielom úsmevu?

Mať biele zuby je super dôležité. Jasný, žiariaci mega-watt úsmev je určite niečo, čo každý celebrít skaly na červenom koberci. Je to naozaj ľahké sa dostať, že doma s bieliaca zubná pasta ako Arm & Hammer Truly Radiant.

Ďalšia vec, ktorú robia je Spinbrush, čo myslím, že je to v pohode. Používam Sonicare zubná kefka doma, ale teraz, keď je to leto, idem preč každý víkend na chalupu, a uvediem Spinbrush so mnou.

Dôležité zuby sa zbaviť povrchové škvrny čo najskôr to pôjde. Bieliaca zubná pasta sa nebude dvíhať preč set-škvrny, ale bude to zdvihnúť tie okamžitej škvrny od pitie červeného vína a kávu alebo jesť čučoriedky. Je to naozaj len o údržbu. Akonáhle škvrny už nastavená, potom sa pozeráte na in-kanceláriu bielenie ošetrenie dostať je preč.

Aký je najlepší Kozmetický tip ste zobral v práci?

Je to smiešne, s červeným kobercom make-up, je to prevažne len na červenom koberci, ani nie tak pre skutočný život. Mnoho z toho, čo som zdvihol sa o tom, že silná, sebavedomá a krásna, a nie, aby to preháňať. Ak chcete vyzerať ako vy, len o niečo lepší.

Vy nikdy nechcem byť upečený-up s práškom. Takže by ste mali používať savý papier. A nikdy nepodceňujte silu jasného rúžu, či už na červenom koberci, alebo len preto, aby odrážali vašu náladu. To môže mať tento rovnaký dopad.

Aká je jedna vec, ktorú si prajete ženy by spustiť alebo zastaviť robí?

V tomto ročnom období, nemôžem dostatočne zdôrazniť, ako je dôležité nosiť opaľovací krém. Je mi to šokuje, koľko otázok získam o ochranu proti slnečnému žiareniu a suncare. Niekto sa ma spýtal, či vám samoopaľovacie dať základ opálenie. Bol som rád, "Si inteligentný človek. Nemôžem uveriť, že si mi to požiadal. Samozrejme, že nie!" Ale nie je to len, že ženy. Nemôžem uveriť, že sú suncare firiem, ktoré tam predávajú SPF 4. A že ženy skutočne používať to a nie sú pri lepšiu starostlivosť o ich koži.

Myslím, že sme svedkami kyvadlový švih späť, a hlboké, tmavé opálenie sú vyraďovanie trochu. U niektorých žien, to jednoducho vyzerá tak umelo. Ale ja si myslím, že je dôležité zachytiť útek žiara. Ak si myslíte, späť do spôsobu, akým ste sa cítil na dovolenku, keď ste sa cítil naozaj krásny, uvoľnený a pokojný, možno konečne našiel čas pre seba, budete vyžarovať svetlo. Myslím, že trochu žiara je dobrá vec, ale all-out hlboké, temné, brazílskej opálenie vyzerať neprirodzene na každého. Pamätať Opaľovacie mami?

Aké sú kozmetické trendy ktorými ste najviac nadšení pre letné vedúce do jesene?

No na leto, najúžasnejšie trend, ktorý bol na dráhach a po celej červenom koberci je nesplnená vrkoč. Sú to tieto úžasné copy s textúrou. A skutočne, na veľký večer von sú úplne vhodné. Aj keď ste vo vlhkom počasí a nechcú tráviť čas robiť si vlasy. Stačí vytiahnuť ho do fab copu s textúrou a výšky, a budete vyzerať perfektne na trend.

K dispozícii je tiež vrkoč trend. Vždy som si, že vrkôčiky budú ubúdať. Ale nie. Že vrkoč trend je tu k pobytu. Je to tak jednoduché pre všetky ženy, aby si naozaj veľký štýlový vzhľad. Miloval som Emma Stone v Met plese. Jej kaderník mi povedal, že to bolo päť prameňov vrkoč, nie je obvyklé tri oddiely. Takže je to naozaj skvelý tip. Preveďte päť úsekov sa dostať, že chladný červená koberec textúru a budete tiež môcť stretnúť vo všetkých tých kratších kúskov môžete mať, aby viac štýlu.

Pre make-up, budem milovať tento veľký trend smerom k svetlej farby. Dokonca aj na jeseň, čo je tak nezvyčajné. Sme zvyknutí na zemitých tónoch a vínovej, ale teraz vidíme šperk tóny pripomínajúce pre dymové oči. Farba je tak šťastný a optimistický. Je to vec, kde máte túto podporu dôvery, zo hľadá zvláštne. Možno Lupita inšpirovalo to, pretože mala na sebe toľko svetlú farbu. Myslím, že je to niečo, čo ženy sú pripravení vyskúšať.

Keď príde na to, ako sa nosiť, či už na oči alebo pery, neexistujú žiadne pravidlá. Mám skvelý tip od Lupita je maskérka, Nick Baroša; povedal môžete nosiť odvážne peru a smelý oko, ak farby sú obaja v rovnakom odtieni rodiny. Takže povedzme bronzey broskyňa peru s jasným oranžového očné tiene. Je to naozaj zábavné.

Aký je váš obľúbený vec, o tom, že kozmetický editor?

To, čo robím, je celebrity krása, a tam je červený koberec udalosťou, každý deň. Tak som sa pozrieť na všetky tie obrázky, a pokúsiť sa ísť hlbšie do toho, čo bolo pôsobivých súčasťou vzhľadu. Je to zábava! Tam je niečo o tom, že dokáže zachytiť kus života celebrity, či už je to cez rúž alebo účesu.

Čo milujem najviac je, keď je to dokonalá búrka. Keď je tu trend na dráhe, rovnako ako vrkoč s textúrou, a potom ho vidíte na červenom koberci a tam sú produkty na trhu, ako je Oribe Dry Texturisační Spray získať vzhľad. To všetko prichádza spolu.

Aneb Cara Delevingnová tučné obočie. Bola to jedna z tých vecí, kde v poriadku troch až šiestich mesiacov, to bolo na dráhe a potom tam boli dostupné produkty. Je to tak vzácne, aby sa tak stalo, ale stále viac a viac značiek rastú na príležitosti.

Máte nejakú radu pre začínajúcich kozmetické editorov?

Internovať je úžasná vec. Myslím, že je to najlepší spôsob, ako získať praktické skúsenosti a zistiť, čo sa deje; nezáleží na tom, čo ste študoval v škole. Ktokoľvek môže byť krásu editor. Intern pracovných miest je málo a sú ďaleko od seba, ale to je teraz viac ako kedykoľvek predtým možné pre každý mladá žena vylepšiť svoj hlas cez sociálne médiá alebo blogu. Je to o tom mať názor a zdokonaľuje svoj vlastný hlas. Tak to je ideálny čas, a je tu toľko príležitostí, aby mohli robiť, že práve teraz.

Viac od Gwen nájsť na Twitteri a Instagram. Vďaka moc Gwen !!

Shop príbeh

Vyjadrite svoj názor

Čo si myslíte o živote NYC krásy ed? Ako sa cítite o prístupe Gwen ku kráse? Už ste vyskúšali niektorý z jej obľúbených produktov?

load...