Krása

Ako vyfúkať vlasy doma ako profesionál

Ako vyfúkať vlasy doma ako profesionál

Pamätám si, ako som vám povedal, že chlapci Nenechám len niekto robil môj make-up? Skoro v mojom kozmetickom editore kariéru po tom, čo jeden príliš veľa ostrejšie vizážisti pokúsi "ukáž mi" ich novej jarnej kolekcie od použitia každého jednotlivého výrobku do očí naraz, som došiel k poznaniu, že vo väčšine prípadov, ja radšej robiť to na vlastnú päsť.

load...

To, čo som asi ti to ešte povedať, je to, že to isté platí aj pre prasknutie.

Áno, som divný. Ja viem, že je to krásne, keď nejaký dobrý človek, šampóny vlasy a umožňuje sedieť čítanie časopisu v ospalom, zateplená, semi-kóme, zatiaľ čo oni výbuch horúceho vlasov na pokožke hlavy. A ja asi nie plne oceniť, ako moc dar z nebies vyfénovať pruhy sú určené pre ľudí s "problémové vlasmi" (vlnité, hrubé, cowlicked atď) vyplýva, že sa im na DIY, vyžaduje pol dňa a Tracy Anderson štýlová horlivá rameno cvičenie s sušičom vlasov, aby sa ho skrotiť do podrobenie.

Mám to. Naozaj. Ale hovorím vám, keď som sa dozvedel, ako dosiahnuť skákacie výbuch na vlastnú päsť, doma som mal viac vlasy šťastie, než som si kedy dokázal predstaviť. Iste, môžem to urobiť tak "dokonale" ako profesionálny kaderník (hoci polovicu času, som sa nakoniec museli salón pracovných miest rovnako-pouf de). Ale je to lacné, a to: ZADARMO; ušetrí čas, ktorý má na niekoho iného, ​​aby to urobiť; a akonáhle sa naučíte správnu techniku, možno dokonca. FUN?! Uvidíme, či nemáte po nasledujúcich 10 tipov súhlasiť.

Jo a ako začneme, v prípade, že ste ma poznajú v reálnom živote: pretože som zvyčajne umývať každý deň moje vlasy (!!), ja nie vždy nejakú dobu trvať, ako to dosiahnuť. Niekedy-poriadku, veľa času, som sa odísť z domu s mokrými vlasmi. Len v prípade, že ste si mysleli, že moja vzduchu vysušené vlasy bol môj nepoužiteľným vlasy a vyzerá to blbosť. Sľubujem vám, že keď som dal v skutočnom úsilie, to tak nie je. Jéj!

load...

Dobre, pokračujte.

1. Investujte do kvalitnej sušič vlasov.

Rovnako ako nemôžete očakávať, že majú dobrú make-up, keď používate tie hlúpe málo make-up štetce, ktoré prichádzajú s červenať alebo bronzer, alebo čokoľvek iného. Môžete naozaj očakávať, že majú veľký vyfénovať ak používate nekvalitné sušič vlasov circa 1992.

Odľahčená sušička s 1500 wattov je minimum by ste mali hľadať, inak to nemôže vziať vodu dostatočne rýchlo, zanecháva vlasy horúci, ale s vlhkosťou stále v ňom (teda spôsobujúce svoj štýl k pádu). Na druhú stranu, bude sušičky, ktoré vytláčajú vodu príliš rýchlo, aby vlasy kučeravý. Ak máte kučeravé vlasy, difúzor je nutnosťou. Ale porota je ešte von na iónové.

Osobne som mal môj T3 mušej iónový vlasov zhruba od roku 2006, a je to stále hučanie spolu s nulovými problémami:

Ale ak si naozaj myslíme vážne, mohli by ste investovať do Conair BaByliss Pro Volare. To šteňa skrýva ozajstný Ferrari motora žiadna lož:

2. Kúpte si okrúhlu kefu. Alebo tri.

Ste jedným z tých ľudí, ktorí robí starý turn-your-head-upside-down trik vyfénovať? Kedysi som sa, a to bolo v poriadku (Len by som dokončiť konca s plochým železom vyzerať leštené). Ale akonáhle som prišiel na to, ako používať okrúhla kefa, páčila som si vlasy oveľa lepší. Je to tiež nie je už 2002, áno?

Pre objem vysadený medzi nami, zdvíhanie si vlasy hore a preč od pokožky hlavy s guľatým kefou je obrovský rozdiel. Sú tiež nevyhnutné pre rovnanie, to jasné, pretože mať svoj úsek napnutá, ako nasmerovať teplo nad ním. A konečne, ja proste milujem, ako sa môžete dostať, že mierne zákruty na konci, kde sa to len trošičku stočený pod. Kľúčom k salónu vyzerať podľa môjho názoru.

Klasický okrúhla kefa je podľa Denman.

Nemám jeden, ale mám používať tento jeden po Dannyco na pravidelnej:

A tiež túto keramickou jeden z Raincry:

A hádaj čo? Ja vlastne používať oba, keď som vyfénovať. Viac na túto tému v trochu, ale odchádzajúci jeden kefa na vlasy, zatiaľ čo vy presunúť na ďalšie časti môže naozaj pomôcť, že "set". Takže ak je to možné. Kúpiť dva alebo dokonca tri kefy.

Poznámka: Väčšia veľkosť okrúhla kefa je najlepšie, ak sa vám páči (typ bez ohľadu na to, aké vlasy máte začať s) rovno blow-dry. Menších vám mäkké vlny.

3. Know váš typ vlasov (a potom použijú primerane správnych produktov).

Pokiaľ máte jemné vlasy, držať sa objem stavebnej šampóny a kondicionéry ľahká (len na koncoch), a potom použiť root-lifting sprej alebo objemové mousse pre-výbuch. Hands-dole najlepšie, čo som sa snažil v tejto kategórii je to pena od Phyto Pro:

Dáva, ako šialený telo. Jemnú srsťou, uistite sa, že použiť akúkoľvek zväzku prodz od korienkov až tipov, inak budete mať veľké povzbudenie pri korienkoch, ale Wimpy, nekvalitné vlasy všade inde.

Pre husté vlasy, môžete tak urobiť zväzku produkt na koreňoch však iba orientačné a potom si voľna-in kondicionér alebo vyhladzujúci krém cez koncoch. Ako ťažké to je a koľko budete platiť, bude závisieť na vašej štruktúry vlasov a ako kader tvorby počasie je tam vonku. So svojím plochým jemnou srsťou nemám psa v tomto boji, takže nemôžem dať žiadne Recos produktu. Ale ponechať vaše v komentároch!

4. Dobrý blow-dry zahŕňa uschnúť na vzduchu.

Takže naozaj dúfam, že ste neboli streľby horúci vzduch na hlavu rovno von zo sprchy. Pretože ak áno, potom nie je divu, že by ste si na domácej prasknutie ako osina v zadku. Keď začnete s kvapkajúcej mokré vlasy, fénovanie nielen trvá celú večnosť, ale tiež povzbudzuje krepovateniu.

Čo chcete urobiť, namiesto toho je sedieť na chvíľu. Dostať von zo sprchy a použiť uterák pat (nie rub) časť vody z vašich vlasov. (Alebo použite jazmín tričko trik.) Potom, urobiť si make-up. Zarobiť nejaké toasty. Floss.

Kučeravé alebo vlnité vlasy by mala byť 50 percent suché, než začnete, zatiaľ čo rovné vlasy môže byť až do výšky 80 percent usušiť. (Ak naozaj nemáte čas čakať, rovné typy vlasov možno použiť sušičku na miernom ohni po dobu niekoľkých minút, aby sa tam dostať. Ale nie je to s kaderami.)

5. Ak máte rany, je riešiť ako prvé.

Mal by som spomenúť, že je tu ešte jedna výnimka z celého tohto procesu air-sušenia, a to je, ak máte rany. Ak chcete, aby vyzerali dobre, za žiadnych okolností by sa im nechať uschnúť. Ever. Dôvodom je, že akonáhle sa "set" akékoľvek cowlicks máte bude nemožné sa dostať von. Niektorí z vás nemal rád Jennifer Lawrence sa rany tu, a možno, že to, čo sa stalo:

V každom prípade! Najlepším spôsobom, ako fúkať-suché rany sa im otočiť tam a späť zo strany na stranu s kefou, ako vás v suchu. Alebo, ak sa chystáte na vzhľad bočné pozametal, použite štetec držať v opačnom smere, kam chcete, aby šli, že spôsob, akým budete mať nejaký odraz a nie ležať vo vodorovnej polohe, rovnako ako krytie viac z čela. Kinda takhle:

6. Práca sekcie podľa oddielu.

Dobre, ideme na to! Až budete pripravení začať, rozdeliť si vlasy do štyroch sekcií tým, že vytvorí tvar podkovy z chrámov do zadnej časti koruny, a potom rozlúčka ho na dve polovice. Klip do sekcií a potom pracovať na jednom kvadrante naraz.

V rámci každého oddielu, budete mať niekoľko menších úsekov (každý, povedzme, rovnako široká ako štetcom). Užívanie jeden po druhom, priame trysky sušičky nad štetín, ako budete pohybovať kefa z koreňov do špičky. Ak chcete držať sušičku asi päť palcov od vlasov a smerom dole tak, aby sa kutikuly leží rovné a hladké.

Páči sa mi tiež zdvihnúť každú časť hore a preč od pokožky hlavy s kefou a vysokých sušiče tam start-to mi dáva impulz pri korienkoch než som pracovať na sušenie a vyhladzovanie zvyšok kusu.

Ak chcete, že pekné stočený-under pohľadom na koncoch, rovnako ako toto

-wrap vlasov okolo kefy a výbuch ho s chladným vzduchom na chvíľu alebo dva. Potom môžete buď ponechať kefa vo vlasoch, zatiaľ čo vy presunúť na ďalšie časti, popr.

7. Pripnutie váš priateľ.

Zdvihol som tento trik na mediálnu udalosť na jeseň, aj keď to robí proces trochu viac zapojiť, je to naozaj funguje. Akonáhle je váš oddiel je v chlade a suchu, vyberte ju z krovia a potom vlasy klip (v ideálnom prípade jeden z tých profesionálnych plastových ty).

, ju zaistite na mieste, držať tvar neporušený. Budete musieť mať dostatok klipov na pin každý bod as you go, a potom výbuch s chladným vzduchom alebo nechať sedieť po dobu 10 alebo 20 minút na konci pred vybrať.

8. Nepoužívajte ho uponáhľať.

Či alebo nie si vybrať, či sa u guľatej kefy voľno-in trik, alebo kolíkov, kľúč je, aby nedal, než je čas. Najväčšou chybou ľudia robia (vrátane mňa) je, aby neboli vysušené vlasy dosť dôkladne. Čo znamená, že budete mať priemernú pohádali, že budete mať len k re-robiť budúci deň. Robiť to správne od začiatku a vy by ste mali dostať dva, tri alebo viac dní z nej.

Takže uistite sa, že každá časť sa domnieva, pružný a cool, a odpadáva kefa ľahko pred presunúť na ďalšie časti. Ak tomu tak nie je, držať sušenie, kým to robí.

9. Miesto dokončovacie produktu.

Až budete hotoví, vyberte jeden úprava produktu a naneste striedmo. To by mohlo byť lesk, sérum, krém alebo olej, ale naozaj, naozaj nechcem, aby to preháňať, alebo to bude zničiť vašu dobrú prácu. Aj tendenciu tento krok preskočiť, ale opäť, nechať Reco, ak máte jeden, v komentároch.

Potom môžete hmla s lakom na vlasy zabezpečiť štýl. Býval som veľký užívateľ Elnett, ale v poslednej dobe vôňa bola ma trápi, takže som bol do tejto jednej z Pureology:

10. Nech je to naposledy.

Ak chcete získať čo najviac dní, ako je to možné z vašej pohádali, šampón vlasy dvakrát, takže je to SOOPER čistá pred vami DIY. Potom na deň dva alebo tri, získať priateľské suchým šampónom. Nič ju bije pre absorbovanie oleja pri korienkoch, a to ti dám sexy, piecey druh textúry. Existuje toľko dobrých, ale v poslednej dobe som siahal po Marc Anthony:

Čo robíte v noci je príliš dôležitá. Predtým, než pôjdete do postele, zabaľte si vlasy do voľného drdola, a nenechať to dlho. Alebo, nosiť hodvábna šatka alebo spánku na hodvábny povlak na vankúš, aby sa zabránilo jeho tuggling a zamotania, kým spíte.

A. Wow. Tento príspevok trvalo dlho, než písať. Dúfam, že to pomohlo? Daj mi vedieť-

Myslíte si salon prasknutie alebo si DIY? Aký je váš osobný blow-dry technika? Mám nejaké obľúbené pre- alebo post-pohádali stylingových produktov? Zdieľanie je starostlivosť!

load...