Krása

Ako sa zbaviť žltých vlasov po ošetrení keratínom

Ako sa zbaviť žltých vlasov po ošetrení keratínom

Vitajte v našej kolóny Hair konzultáciu. Ak chcete požiadať o on-line konzultácie na vlasy od celebrity kaderník Tony Chaar, postupujte podľa pokynov tu.

Otázka: Pred niekoľkými mesiacmi, som šiel do salónu a mal časťou mojej tmavo hnedé vlasy zvýraznené bielidlá s cieľom prispieť k mojej biele vlasy rastú vo viac hladko (I trpia vitiligo). Bolo to úžasné, I'Ve bolo starať sa o neho a robiť to najlepšie, aby ju udržali biele a zdravé. Avšak, v zime je tu super-studená a môj skalp bolo utrpenie. Jeden z mojich priateľov navrhol, aby som skúsil si keratín liečbu. Stylista súhlasil a povedal, že by dal moje vlasy zdravotné podporu.

load...

Potom, čo sa stalo, a umyl liečbu z mojich vlasov, všetky moje bielych chlpov sa obrátil žltá, ako niečo z náterového rúrky. Stylista Nezdalo sa postupne, ale rozhodne som. Povedala, že žltá vyzerala štýlovo. Ja nie, a nechcem to žlté. Keď som sa jej spýtal, ako dlho bude trvať žltá, povedala, že by vymyť s niektorými umýva. 

Čo sa stalo s mojimi vlasmi? Je to ak má túto žlté? A bude to ísť preč? Môžem robiť to ísť preč, bez toho aby sa znova farbí vlasy? (Nie som veľký na farbenie. Bieliace som sa urobil pre moju vitiligo bolo prvýkrát, čo som kedy dal farbivo in.)

Moje vlasy sa cíti zdravý a nezdá byť poškodená, ale nie som si istý, či žltá znamená, že je teraz poškodený. Môj priateľ sa pozrel na môj skalp a hovorí, že opravy, ktoré boli hypopigmented z vitiligo sa obrátil žltá rovnako. Vďaka moc za váš čas čítať tento! - Nicole

A: Nicole, keď váš kaderník dal keratín liečby otvorilo vaše vlasy kutikulu. Je tomu tak preto, že aminokyseliny môžu preniknúť do nej okrem iného vitamíny a minerálne látky. Tak to je dobré pre vaše vlasy.

Avšak, keratín liečba robí zmeniť farbu. Vždy sa stáva o niečo ľahší, a v prípade, žltá.

Všetko, čo musíte urobiť, je použiť toner.

Schwarzkopf Igora Royal 0-11 Anti-žltá je čistý pigment fialová tonera. Môžete ju nájsť v obchodoch s krásy.

Zmiešajte pol trubice s 10 objemových peroxidom. Konzistencia by mala byť ako výtok z jogurtu.

load...

Použite ju po celom vlasoch po dobu 15 minút. Uvidíte, že zmení rýchlo, po 15 minútach sa žltá bude preč, rovnako ako žlté škvrny na pokožke hlavy.

Tony Chaar je jedna z kanadských špičkových kaderníkov celebrít a majiteľ Tony Chaar Salon 140 Avenue Road v meste Toronto. Volajte 416-920-9965, aby si stretnutie.

load...