Krása

Bella Thorne, pred a po

Bella Thorne, pred a po

Je ťažké uveriť, Bella Thorne je len teenager. Vyzerá to, že sme videli ju na červenom koberci na veky, a máme! 

Jej prvá filmová práca bola v roku 2003, 6 rokov, a ona sa objavuje na film a televíziu v 12 rokoch, pretože (najviac skvele, v seriáli Disney, Shake It Up ', rovnako ako "Big Love a,My Own Worst Enemy "). Je to do značnej miery červenom koberci veterán v tomto bode.

load...

Ale nie je to len jej mnoho projektov, ktoré robia Bella sa zdá zrelší než jej rokov. Na nižšie uvedených fotografiách báze Premýšľam chirurgických zákrokov, a myslím Kylie Jenner nebol len 17-ročný fušovať do nich. Viem, čo hovorím?

Poďme preskúmať!

Bella v roku 1998

Bella bola 13 tú, a oveľa roztomilejší 13-ročný, ako ktokoľvek, koho som poznal v tej dobe. Bola to taká prirodzená krása s gaštanovými vlasmi, veľké hnedé oči a ružové líca. (Aj keď zrejme aj srsť nie je reálne tu, ona povedala, že je to prirodzené blond).

Bella v roku 2004

Počkať, to je 14-ročný? Mohol by ste ma oklamať. Transformácia Bella len o rok neskôr je neuveriteľne dramatický. Vlasy zafarbené extrémnej červenej a vrstvené max, s tonami make-up. Nie tak celkom primerané veku. Ale to je skôr, ako začali "vychytávky", takže môžete vidieť jej skutočný nos a skutočné pery.

Jo, to nie je nose má teraz. Avšak, Bella má stále pomerne blízko k tomuto ľahší, jahodová farba vlasov k tomuto dňu. (Som si istá, že sa pozeráme na nejakú pomoc od rozšírenia na dĺžku).

Bella v roku 2009

Aw, vyzerá super-normálne a roztomilé v tomto pic. Iste, vlasy sú veľmi štylizované a má na sebe v pohode očný make-up, ale ja som nedostal ten ľahko plastový vibrácie, že som si s ňou teraz (ako keby niečo nie je od prírody, ale nemožno úplne umiestniť čo).

load...

Adorbs! Bola tu 15, a opäť na úplne inej úrovni s tým, čo 15-ročných vyzeralo vo svojich kruhoch. Ale pre mňa, jej tvárové črty stále vyzerať prirodzene sem a styling je pomerne low-key (aspoň v porovnaní s týmto prvým výstrelu 2004).

Bella v roku 2013

Stále nebol dotkol pery v prvej polovici roka 2013. Je to tak? Nechcem ani pomyslieť pery sú tenké, proste normálny! Vyzerá ako dospievajúci sen tu s hravou ružovou, n 'fialové make-up, a pletenú updo. 

Prvý výskyt injekcií pery! To bolo pre akciu "späť do školy", a to, čo hovorí, že späť do školy ako needleful kyseliny hyalurónovej? (I dieťa, som dieťa.) Myslím, že jej prvý vpád do injekčných bolo dosť katastrofálne, pretože aj Nicole Kidman pery nevyzerajú to samozrejme plumped. Aj ona bola len 16 tu. Šestnásť! Čo firma sa 16-ročných majú dostať Restylane?

Bella v roku 2016

Aspoň usadil by čoskoro 2016. V tomto pic pery, jej pohľad sa zdá bližšie k Bella od predtým, len viac štýlu. (Pozrite sa, ako ich štýl zlepšuje, slávnejší dostanú?) Nie som si istý, či jej nosa nestalo, je to ťažké povedať, ale myslím nie.

Vedel som, že tam bolo niečo iné, keď som minulý rok prvýkrát uvidel túto fotografiu! Dokonca aj keď si myslím, že vyzerá smiešne nádherný, je to niečo nadpozemského nádherný, je to tak? Ako nikto sa v skutočnosti narodil týmto spôsobom. V porovnaní s predtým, nos je oveľa jemnejšia a pery veľmi plumped. Tón v tóne make-up, vlasy a pokožku to všetko prispieva k účinku.

Bella v roku 2018

Môžete naozaj vidieť, ako veľmi si pery tu zmenilo. S trblietavých červenej farby, je to ako, BAM! Pozrite sa na mAh pery. Naozaj som si ten horný príliš veľa, ako je to rozštiepeniu v stredu s obsahom tuku po oboch stranách. Všimnite si, ako je preč trochu tmavšia s ňou farbu vlasov. Cez pery, stále veľmi, veľmi pekný.

Tento vzhľad je prirodzenejší, vďaka bohu! Buď našla lepšieho lekára alebo injekcie sú defláciu. 

Teraz, Bella je blondína! Myslím si, že vyzerá skvele, a menej "plast" ako niekoľko fotiek predtým. 

Aktualizovať: Bella v roku 2019

Bella sa zatmie vlasy, s viac dramatickým make-up, aby zodpovedali. To nevyzerá, že bude dávať do tých pier injekcie v dohľadnej dobe!

Záver

Je zrejmé, že Bella má nejaké kozmetické procedúry v priebehu rokov. Viem, že to Hollywood, takže pár do kurzu, ale to, čo cíti trochu nesvoj (pre mňa) je, že podstúpila trvalú kozmetickú chirurgiu, keď jej nebol ani dospelý. 

Iste, je to jej "voľba" (alebo prinajmenšom, voľba jej rodičov, pretože oni sú tí, ktorí majú dať súhlas). Ale ja som zástancom prírodné krásy a telesné pozitivity. Bella je nádherná pred a po, ale je to tiež obrovský vzorom pre dospievajúcich a doplnenie. Zaujímalo by ma, aké posolstvo to vysiela?

Ako sa cítite o krásu evolúcii Bella? Ktorý z týchto pohľadov je vaša obľúbená? Čo "krása práce" Myslíš, že to urobil?

load...