Krása

6 dôvodov, prečo investovať do vlasov kefy Mason pearson

6 dôvodov, prečo investovať do vlasov kefy Mason pearson

Veľké kozmetické výrobky sú stále dostupnejšie, ako inokedy, ale ja by som ešte povedať, že existuje niekoľko špeciálnych vecí, ktoré sú dobre stojí za investíciu. 

Krásna nadácie, ktorá zodpovedá vašej pleti dokonale. Ostrihať a farba, ktorá sa budete cítiť úžasne. A konečne, slušný kefa na vlasy.

load...

Konkrétne sa Mason Pearson kefa na vlasy:

Ak nemáte už vlastní jednu, potom nie je pochýb o tom, že ste počuli o tejto kultových vlasov nástroj, ktorý sa datuje až do roku 1885 (!!). 

Vyrastať čítanie časopisov, cítil som sa, akoby som sa im vždy vidieť na, kaderník to aj celebrity zozname nesmie chýbať každého editora. (Viete, spolu s ďalšími 2000s faves ako NARS orgazmu, Benefit Benetint a Shu Uemura riasy natáčky. Moje kozmetické posadnutosti začal čoskoro!)

Stiahol som spúšť a kúpil Mason Pearson svoj vlastný pred viac ako 10 rokmi v PIR Cosmetics -ktorý, v tej dobe, bolo miesto, kam ísť pre hard-k-nájsť krásu vecí v Toronte. 

Nemohol som uveriť, že som trávil 100 Sk + na obyčajné kefa na vlasy, ale viete čo? Aj naďalej používať každý deň, niekoľkokrát za deň, a to je jeden z mojich absolútnych "nemôžem-naživo bez" produktov.

Tu je dôvod, prečo Mason Pearson kefa úplne žije až do humbuk:

1. Je to Super-Gentle

Kým som absolvoval na Mason Pearson, myslel som, že to bol normálny kefy ťahať, ťahať, háčik a zraniť. Jo, a tiež vytrhnúť veľa mojich vlasov s nimi! 

Že nikdy sa stane teraz. To je jeden prípad, kedy kvalita robí taký rozdiel. K tomuto dňu, Mason Pearson kefky sú vyrobené v Anglicku, s veľa práce stále vykonáva ručne s použitím originálnych techník patentovanej zakladateľom (Mr. Mason sám Pearson!). 

load...

Používam Junior zmes model, ktorý predstavuje zmes nylonu a prírodné diviačie štetiny, to kĺže po vlasoch ľahko a pohodlne. Na rozdiel od zubaté plastových štetín, nylonová je úplne hladký a nespôsobuje trenie alebo zlomenie. 

2. Detangles námahy

Špeciálne detangling kefy ako je Tangle Teezer a Goody TangleFix boli v móde v poslednej dobe. Vlastným oboje, ale väčšinu času, len som chytiť môj Mason Pearson Junior a to dostane uzly out rovnako dobre, ak nie lepší! 

A to jednoducho cíti lepšie využiť, opäť, je to šetrnejšie. Ale to je na suché vlasy; ste určené len na použitie nylonové štetiny na mokré vlasy. 

Mason Pearson má nylonovú iba Detangler štetec pre to, ktorý bude môj ďalšie investície. Ale ja sa priznám, že som spustiť Junior cez moje mokré vlasy zo sprchy mnohokrát bez problémov!

3. Stimuluje pokožku hlavy

Jedným z kľúčových bodov rozdielu s kefa na vlasy Mason Pearson je, že jeho štetiny sedieť v ručne, gumou polstrovanie (to bolo vlastne patentovať, že to, ako jedinečný je). To umožňuje, aby štetiny Flex s vankúšom, namiesto aby bola tuhá a poškriabaný; tam je tiež otvor v hornej časti kefky, ktorý umožňuje prúdenie vzduchu dovnútra. 

Tieto dve veci obrátiť akt kefovanie do prospešnú masáž hlavy! Zakaždým, keď sa štetcom, to jemne stimuluje krvný obeh a prináša prekrvenie pokožky hlavy, čo môže podporovať zdravý rast vlasov.

4. Prerozdeľuje svoje prírodné oleje

Ak zvolíte Mason Pearson kanca kefou alebo zmiešané nylon-kanec kefkou, ďalšou výhodou je, že sú mocní efektívne pri presúvaní prirodzený skalp oleja zo svojich koreňov na vaše tipy. To je to, čo robí vaše vlasy vyzerajú lesklejšie a zdravšie po kefa, so zníženými flyaways a kader. 

Kanec štetiny sú kľúčom tu to nielen dať mierne čistiaci účinok na dosah koreňom, kyprenie mŕtvej kože a lupiny, ale tiež absorbovať a distribuovať olej rovnomerne po vlasu. Dobrý deň, žiariť! 

To je dôvod, prečo som tiež nosiť drobnú Mason Pearson Pocket zmesi v kabelke. Je to okamžitý fix, keď ste na cestách.

5. Dodáva sa v mnohých variantoch

Vedieť, že existuje niekoľko modelov Mason Pearson kefy-one tak, aby vyhovovali každý typ vlasov a dĺžku, a v rôznych veľkostiach, taky. Pre jemné vlasy, all-kanca kefou je najlepšie. 

(Poznámka: Žiadne zvieratá sú poškodené v zbierke kanca štetina.) 

Pokiaľ máte silnejšie vlasy, all-kanca kefou nebudú môcť dostať do svojho skalp, porážať účel. Takže veľmi husté vlasy budú potrebovať all-nylonový kefa. Ale pre väčšinu ľudí, ktorí sú medzi typmi, zmiešaný kanca nylon bude najlepší. 

Postupujte podľa tohto návodu s ohľadom na dĺžku vlasov:

  • Krátke vlasy: Sensitive (pre veľmi jemné / rednúce vlasy); Vrecko Štetina (pre jemné až normálne vlasy); Handy Bristle (pre jemné až normálne vlasy); Vrecko zmesi (pre normálnu až hrubé vlasy); Handy zmesi (pre normálnu až hrubé vlasy); Detangler (pre veľmi hrubé vlasy a detangling).
  • Medium Hair: Sensitive (pre veľmi jemné / rednúce vlasy); Handy Bristle (pre jemné až normálne vlasy); Handy zmesi (pre normálnu až hrubé vlasy); Junior Zmes (pre normálnu až hrubé vlasy); Detangler (pre veľmi hrubé vlasy a detangling).
  • Dlhé vlasy: Sensitive (pre veľmi jemné / rednúce vlasy); Popular zmesi (pre normálnu až hrubé vlasy); Detangler (pre veľmi hrubé vlasy a detangling).

6. To bude trvať večne

Čo hovoria, je pravda. Kúpiť Mason Pearson a bude s vami na životné sakra, moja mama má dokonca aj ten, ktorý je z 1960! 

Mine nemusí vyzerať nedotknutý, ako zbrusu nový model (a v priebehu rokov, som sa babied vec vôbec), ale zostáva rovnako účinný ako deň, kedy som ho kúpil. 

V tomto okamihu sú náklady na používanie musia byť nižšia ako 0 €! Spodný riadok? Ja si nemyslím, že žiadne lepšie investície krásy.

Kde kúpiť

Nordstrom • Saks Fifth Avenue • Amazon.com • Neiman Marcus • Urban Outfitters • Barneys New York • Rotácia • B-svieti • Net-a-Porter • Anthropologie • Violet Gray • Potreba dodávať Co. • SkinStore

Vlastníte Mason Pearson kefa? Páči sa vám to páči, rovnako ako ja?

load...