Krása

Najlepšie potraviny pre mladšiu pokožku

Najlepšie potraviny pre mladšiu pokožku

Minulý týždeň článok o tom, ako polynenasýtené oleje prispievajú k starnutiu pokožky úplne zasiahnutý nerv. Niektorí z vás sú už na palube. Niektorí ste nie ste presvedčení, ešte ani myslieť, že som bola extrémne. Niektorí z vás si myslia, nemám žiadne obchodné písanie o jedle bez miery vedy za mojím menom.

load...

Ja ťa počul. Ale ja som tiež počul, vychádza zo všetkých odpovedí, že musíme stále hovoriť o tom. Vždy som bol v tábore, ktorý verí krásu začína zvnútra von. Nebolo by skvelé vedieť, ktoré potraviny skutočne odvrátiť starnutie pleti? To je môj cieľ na tejto sérii článkov, a dnes som obetovať perspektívu certifikovaný odborník na výživu.

Spomenul som ju minulý týždeň, ale chcú, aby vám viac formálne predstavili Emma Sgourakis, ktorý prevádzkuje TheNutritionCoach.com.au a sídli v Melbourne, Austrália. Pozdravuj Emme:

Tu je trochu reklama o svojej 10-ročnej praxe (pracuje s klientmi po celej Austrálii a medzinárodne cez Skype):

Nekonvenčné vo svojom prístupe, na rozdiel od komerčne západnej "diéta" ​​zásady a priemysel riadené potravinovej pyramídy, ona je vždy skúma ďalej a kopať hlbšie odhaliť pravdu a odhaliť bežné mýty o výžive človeka. Ona ťa bude pýtať začleniť zdravie "presvedčenie", ktoré boli vás brzdí. Emma výživa filozofia je založená na predpoklade, že by sme mali jesť potraviny, sme biologicky určené k jedlu, na základe našej fyziológie a opierajúce sa o nezaujatý nezávislého výskumu, ale vždy k určitej osobe. Ona ťa bude pohybovať od spracovávaných, degeneratívnych, zápalových a neefektívne potraviny, na prírodných, nutrične hustá, funkčných vrcholne stráviteľných, pre-metabolických potravín. Emma je presvedčený, že by sme nemali podceňovať následky svojich rozhodnutí potravín a že musíme byť viac premýšľavý v našich nákupných a stravovacích návykov, lepšie informovaní o našom tele, a vyzbrojený zručnosťami, aby sa to všetko dobre chutia.

load...

Minulý mesiac som prispel k článku, Emma napísal na svojom blogu, ktorú chcem dnes s vami podeliť. Je to všetko o jedle pre anti-aging, a je plný neuveriteľných informácií. Cez Emme.

Vek Sladko

Emma Sgourakis, certifikovaný klinickú výživu, ACNM, Dip HLTH Sc (orech)

Dalo by si všimol titulky vyskakovanie v časopiseckých článkov v poslednej dobe uvádza, že cukor je "starnutie" a príčinu glykácia, čo vedie k tvorbe vrások kože a ovisnuté. Tieto články zvyčajne uzavrieť s odporúčaniami pre, anti-glykácia 'lokálne kožné produkty a (povzdych) s "no-cukor" diétu. Tento príspevok je len malý súbor informácií, aby si myslíte, a dúfajme, že ste vidieť, že cukor * v skutočnosti nie je zlý človek tu.

Po prvé, chcem povedať, že som si nemyslím, že vrásky sú nutne zlé. Som hrdý na svoje 37-ročných smiech liniek. Vrásky sú síce nevyhnutné, ale problém je v tom, že nemusí vyvíjať predčasne, a ak nechcete urýchliť starnutie pleti, viem, že cukor nie je vinníkom, ale skôr oxidačné rozklad polynenasýtených mastných kyselín (PUFA).

"Mnohí ľudia sa obávajú spontánny glykácií ktorá údajne deje v tele, keď cukry reagujú s proteínmi, aj keď sú v skutočnosti väčšinou výsledkom degradácie PUFA." - Ray Peat PhD

A

"Fragmenty zhoršujúcu PUFA kombinovať s proteínov a ďalších bunkových materiálov, výrobu imunogénnych látok. Takzvané "pokročilé glykácia koncové produkty", ktoré boli vinu na glukózy prebytku, sú väčšinou odvodené od peroxidácie o "esenciálnych mastných kyselín." Termín, glykácia 'znamená pridanie cukrových skupín k proteínom, ako je napríklad dochádza diabetes a veku, ale pri testovaní v kontrolovanom experimente lipoperoxidácie polynenasýtených mastných kyselín vytvára poškodenie proteínu asi 23 krát rýchlejšie než jednoduché cukry robiť. "(Fu et al., 1996). - Ray Peat PhD

V skutočnosti, cukor skutočne pomáha, aby sa zabránilo zrúteniu tkaniva (pri pohľade v koži s prehýbanie a straty svalového napätia), ktoré, 'sparing proteín:

"Cukry * (ovocie atď), sú oveľa účinnejšie ako bielkoviny pri prevencii degradácie proteínu vo svaloch." - Ivy & Portman PhD

Stres low-carb / s nízkym obsahom cukru strava a stres všeobecne znižuje našu produkciu oxidu uhličitého (uvedení nám v nízkej metabolického stave), a v skutočnosti zvyšuje glykácia proteínov. Rovnako pôsobí pôst a nedostatočnej výživy, ako uložené PUFA sú uvoľňované do krvného riečišťa.

* Cukor, konkrétne "sacharóza", jednoduchšie sacharid nájdený vo vysokých množstvách v zrelého ovocia, pomarančový džús, skutočné medu a biely trstinový cukor (čistá sacharóza), je nevyhnutné pre zníženie stresu, zvýšenie štítnej žľazy (T3) produkcia, podporuje metabolizmus a posilňujúce pečeň; všetky faktory znižujúce katabolické stresové hormóny, spomalenie všeobecné degenerácii, podporuje mladistvý výrobu energie, a mladší vzhľad príliš.

Pre viac informácií o cukre, a presne to, čo mám na mysli, keď hovorím o zdravé, pre-metabolického typu, nájdete tu.

Polynenasýtené tuky (PUFA) zahŕňajú všetky tekuté rastlinné oleje (tuky nachádzajú vo väčšine spracovaných potravín, ktoré zahŕňajú repkový olej, sójový olej, kukuričný olej, požltový olej, slnečnicový olej, rybí olej, ľanový olej, atď, s výnimkou extra panenského olivového oleja ) a tuky prítomné vo veciach, ako je obilie, semená, orechy, strukoviny a konvenčné hydiny (viac pozri tu). Tieto tuky sú nestabilné na kyslík, svetlo a teplo a oxidácii (hlušina) ľahko, čo vedie k poškodeniu voľnými radikálmi (dovnútra a von). Nasýtené tuky na druhej strane, ako je kokosový olej a masla, sú ochranné. Môžeš

load...