Krása

Najlepšie ľahké šampóny a kondicionéry pre jemné farbené vlasy

Najlepšie ľahké šampóny a kondicionéry pre jemné farbené vlasy

Táto fotografie Claire Danes -ktorý áno, sme dlho diskutovali, ako -je, ako vyzerám, keď používam (Most) produkty určené pre poškodené, farbené vlasy. Vzhľadom k tomu, dontcha podvod vedieť? Ľudia s poškodené vlasy potrebujú všetky ďalšie hydratačné zložky, ktoré môžete získať. Aj keď ich vlasy končí nepekne prilepené k ich skalpy.

load...

Aspoň to bol starý spôsob, ako vlasy firmy beautythink. Je to smiešne, nie? Zvlášť ak ste rovnako ako ja a aspoň 50 percent z dôvodov, prečo ste farbu vlasov na prvom mieste je preto, že vaše vlasy sú tak jemné, že ste zúfalí za škodu, aby sa, aby vaše vlasy nejaké zdanie objemu , Už roky som ignoroval radu kaderníkov o používaní farebných špecifické šampóny a kondicionéry, pretože úprimne povedané, radšej by som len vysporiadať s farebným-fade a poškodenia a kader a flyaways než pocit, že je potrebné umyť vlasy by 4pm každý deň.

Ale veci sa menia! Zrazu som si všimol kvantum produktov Just For People Like Us. Čo znamená, že veci nebudú skrutka s farbou, a navyše posilňujúce ingrediencií neutralizovať všetky chemikálie a zariadení pre tepelné styling. Ale s konečným cieľom aj vy dať hlasitosť. Je to ako zázrak krásy! Myslel som si, že by sa s týmto vývojom, takže poďme sa pozrieť:

Pantene Color Zachovať Volume šampón a kondicionér

Myslím, Pantene bol prvýkrát off bloku s tým, keď začala svoju úplne novú podobu linku vlani. Teraz, popri sub-linky pre jemné, stredné / silné a kučeravé vlasy, je sekcia len pre farby (pretože Color prebíja všetko ostatné). A našťastie, v sekcii Color si môžete vybrať výrobky pre topánok alebo objem. Je zrejmé, že vybrať zväzok. Na rozdiel od Pantene z dávnych čias, sú tieto prodz naozaj neváži si vlasy dole.

load...

Kde kúpiť: len 12 Sk (dohromady!) Od Well.ca -Oni mať doprava zadarmo v Kanade bez minimálna objednávka!

John Frieda Full Repair Collection

Keď som prvýkrát videl, že slová "Full Repair" Bol som pripravený odpísať túto novú kolekciu od John Frieda. Ale potom som si všimol, že nižšie dole, ale tiež hovorí, že "Celé telo" -ktorý je hudba pre moje uši. Predpokladom je, že šampón a kondicionér bude bez tiaže opraviť škody na "prepracovaný vlasy" z oboch farbenia a tepelnej styling. To má čo do činenia s omega-3 olejov s názvom Inca Inch Oil. A to aj keď si myslíte ropy by bolo zlé, v tomto prípade je to veľmi, veľmi dobré. Nie, to je nebude šampón dosiahnuť, keď budete potrebovať mega-šialené telo, ale je to vynikajúca každodenná voľba, aby sa vaše vlasy zdravé kondíciu. K dispozícii je tiež Root Lift pena.

Kde kúpiť: Šampón (10 EUR), kondicionér (10 €) a Root Lift pena (10 €) sú na Well.ca.

Aveeno Living Color šampón a kondicionér pre jemné vlasy

Dalo by sa pripomenúť, že som fanúšik volumizing prodz v Kladne výživný zbierke Aveeno je. No, toto rozhodne nahradil, pretože máte rovnaké volumizing dobrotu v receptúre, ktorá je špeciálne navrhnutý tak, aby chrániť a zlepšovať svoju farbu vlasov. Moja obľúbená časť, musím povedať, je úžasné Aveeno vôňa.

Kde kúpiť: Šampón (9 €) je Well.ca.

Marc Anthony Buď Nestarnúci Advanced Color Protect Anti-Aging šampón a kondicionér pre suché, poškodené, Slabý, Dull Hair

Táto linka práve vyšiel tento rok na jar (obsahuje suché vlasy aj verziu, spolu s nočným ošetrenie, volumizing smotanou, nechajte-in zaobchádzanie a zázračné bahno, ktoré zaznie zábava!). Technicky je to pre starnúcu vlasy-ale nie je všetko starnutia vlasy? Konkrétne obavy Zaoberá sa chudosť, slabosť a otupenosť, takže som usúdil som mohol zaregistrovať bez ohľadu na to. (Vzhľadom k tomu, kto nechce, "viditeľne mladšia" vlasy?) Snažil som sa to včera a tak ďaleko, ohromený.

Kde kúpiť: Šampón (12 €) a kondicionér (12 €) sú Well.ca.

LaCoupe Orgnx Color Care Volumizing šampón a kondicionér

Jednoducho ignorovať hydratačný prodz hore a zamerajme na tie volumizing. Tento rozsah vlani vyšiel a od tej doby žil v mojom sprchou. Najmä sa mi páči, že sú na viac prírodné strane, tj paraben- a síran bez. (Aj keď, či sírany sú naozaj zlé pre vaše vlasy je trochu pod debatou, ako zistíte, keď som sa dostať okolo odoslanie mojej vid s celebrity kolorista Marie Robinson).

L'Oréal Paris EverPure sulfát-Free Volume šampón a kondicionér

Keď už hovoríme o sulfátu bez liniek, tu je ďalšia dobrá voľba, ktorá je, rovnako ako LaCoupe, nie je tak zlé na penivého fronte. Ak máte radi svoje ranné sprchy s hitom mäty sviežosti, budete tiež rád túto vôňu.

Kde kúpiť: Šampón (11 EUR) a kondicionér (11 €) sú Well.ca.

Viete, čo je tiež úžasné, okrem toho, že máme zbrusu nové krásy kategórie na našich rukách tu?

Skutočnosť, že všetky z nich sú k dispozícii na drogériách. Čo nie je naozaj prekvapí ma, aby som vám povedal pravdu, pretože jedna z vecí, ktoré som si všimol, o high-end šampóny a kondicionéry, že idú SO veľmi ťažký na hydratáciu. (Kérastase? Pozerám sa na teba.) Iste, tie drahé výrobky sú vynikajúce, a ja som určite používal je vo veľkej miere, keď som urobil veľmi závažné škody na vlasy, ako keď som išiel jednofarebné platiny ale nevidím moc dôvod pre vidličku váš cesto na pravidelné, run-of-the-mlyn škody na jemné vlasy.

Takže hurá na nás! Povedz mi, čo si myslíte o tomto:

Máte jemné vlasy, ktorý je tiež poškodený z farieb alebo tepelného stylingu? Nie si extrémne potešení, že vlasy spoločnosti konečne prišiel na to, že nechceme všetok ten odporný "hydratácie"? Už ste vyskúšali niektorý z týchto multi-tasking prodz doteraz, alebo ak nie, čo používate v súčasnej dobe?

load...