Krása

Cara Delevingne červené pery a dymové oči vás očarujú

Cara Delevingne červené pery a dymové oči vás očarujú

Nie, ja nie som nad Cara doteraz. Nie dlhý záber. Ak nie je fotografie ako to príde-britského modelu, ktorý sa stal niekdajší herečka propagáciu svojho nového filmu,, The tvár anjela ', v Toronte nedávno.

load...

Dobrý bože, ona je nádherná bytosť. 

Tiež som si všimol niečoho, keď hľadal Intel o tom, kto urobil vlasy a make-up. Nemá cestovať so sprievodom krásy, rovnako ako ostatné hviezdy. Bol som prekvapený, keď zistil, že sa práve používa miestnych obyvateľov, odtiaľ v Toronte: Wendy Rorong na vlasy a Brandi Boulet na make-up. Nie je to tak, že nie sú super-talentovaný, ale A-Zoznam celebrít zvyčajne nemajú také veci náhode.

Ale myslím, že sa Cara, to jednoducho nezáleží. Môžete do značnej miery robiť, čo chcete s touto stranou, a ona stále vyzerať out-of-to-svet nádherné:

Dokonca tak, oni urobili zlé prácu. Z tohto pohľadu, Wendy dal Cara hlboké bočnú časť a mäkké, tečúcou vlny, ktoré neboli príliš dokonalý, len uvoľniť a načechral s prstami.

Brandi je make-up sa mi deje Gaga ešte viac. Cára má na sebe mierne oranžovo červené pery rovnako tučným očami; uhlie rozptýlené po celej línii rias a do bránkoviska a trblietavých champagne až k obočiu. Žiadne falošné riasy, samozrejme, ako jej plné obočie sú dokonalým doplnkom pre dokončovacie akékoľvek kozmetický vzhľad.

UPDATE: Len zistil, čo má na sebe Cara. Na pery, L'Oréal Paris Color Riche Intense Cream Lipstick v 297 Red Passion a na očiach, L'Oréal Paris Color Riche očné tiene Quad na 817 Tak nad ním a L'Oréal Paris Color Riche Le Kajal v čiernej farbe.

load...

Môžem len povedať? Myslím, že tento štýl "supermodelka" make-up sa stáva vec. Rovnako ako v zdôrazňovať obe oči a ústa, a v skutočnosti ide o kúzlo. (Oh, a obočie príliš tmavšie plné čelo je kľúčom k tomuto pohľadu.) Videli sme, podobne ako make-up Kate Upton veľa, a to je tiež pripomínajúca 1970 Jerry Hall. 

Pred niekoľkými rokmi, to všetko by ste sa cítil príliš silný, ale teraz mám pocit, že je to tak akurát. (No, nie pre kancelárie, myslí si).

A aj keď nie sme supermodeliek tu, myslím, že je to niečo, čo stojí za vyskúšanie! Až sa nabudúce budete mať vhodnú príležitosť, ako sa o skúšobné jazdy odvážny oko s tučným perou a niekoľkými očarujúce vlny? Koniec koncov, nájdem stále pripravená časť je často zábavnejšie než samotné akcie!

Vyjadrite svoj názor

Čo si myslíte o Cara vlasy a make-up tu? Chceli ste si niekedy vyskúšať taký odvážny kozmetický vzhľad?

load...