Krása

Jessica Bielová má teal na svojich dolných líniách

Jessica Bielová má teal na svojich dolných líniách

Vedeli ste odložil svoj modrozelený očné linky na zimu? (Som jediný, kto má toľko make-upu, že som vlastne na to, robiť spolu s sezónneho uskladnenia šatníková skriňa?) No, povedzme treba prehodnotiť, že, pretože potom, čo videl Jessica Biel make-up na nedávne MOMA udalosť, ja som premýšľal, prečo Aj keď dal zelenomodrá v kategórii "len pre letného času".

load...

Svedkom, ako Smokin 'hot vyzerá:

Rozhodne to prieči po zimnom Pánska, a ja som rád, že. (Začnem dostať depresívne právo o tomto ročnom období, kedykoľvek som v mori ľudí, zavinuté v čiernej a šedej oblečenie. Fuj!) Jasný zelenomodrá v kombinácii s bielymi šatami, zlaté kože, bledé pery a rovný, centrum -parted vlasy je desivo sunshiney kombinácia. Za normálnych okolností by som siahnuť po tmavé rúže alebo robiť dymové očné tiene odteraz do marca, ale ja som miloval nápad zmiešaní s niečím trochu viac farebné. Make-up artist, Kara Yoshimoto Bua, bol inšpirovaný Jessikina Chanel šaty a chceli vytvoriť modernú verziu egyptskej kráľovnej Nefertiti.

Tu je make-up, a môžete vidieť úplne egyptský-stva v žiadosti ak nie farebne na očné linky:

Čo je to, že tieň? Je to Chanel Stylo Yeux Waterproof v Jade:

Ja vlastne majú túto ceruzku a to má veľký výdrž-sety takmer okamžite. Povedal by som, že je to oveľa viac na suchej strane v porovnaní s úpadkom ceruzky a dokonca Stila je a Make Up For Ever to (moja ďalšia faves). Myslím, že som nebol čo väčšina z nefritu, pretože som nebol to platí v hrubé čiary ako Jessica. Myslím, že len tak pre dramatickú linku sa oplatí, a ako to zatáča do malého tvaru dippy na slzných kanálikov a má užšie bod na vonkajších okrajoch. Je to naozaj všetko v žiadosti.

Myslím, že je dôležité spomenúť, že tam je nejaký čierny liner-rovnaké ceruzka v Noir Intense -bude na rovnako.

load...

Čierny bol aplikovaný na hornom veku pre "jemné mačacie oko," hovorí Kara. Ak prejdete do znovu pozrieť na pic, môžete vidieť, ako sa to robí jej riasy vyzerajú hrubšie na vonkajších okrajoch, čo vyvažuje farby modrozelený a robí oči pop.

Jessica je tiež na sebe Chanel Les 4 Ombres v Dunes pre super-jemné zvýraznenie viečok a vytvarovanie:

Na jej tvári je Chanel Joues Contraste v frivolské:

Vlastne som a použiť tento presný odtieň a na koži, že to nie je vôbec tak oranžovej, ako to vyzerá. Je to dobrá farba, keď máte pocit, ako by ste mali skôr broskyňový, zlatá žiara.

A konečne, pery-zrejme Jessica nenosí nič iné ako Rouge Coco Baume, Chanel jasné balzam na pery:

Sám som to celý čas, trávia rovnako ako 20 minút robiť oči a potom už len nosiť nič na perách vôbec. Mám pocit, že je to najmodernejšie vec, keď robíte odvážny oko, mať ten kontrast. Pokiaľ ide o Chanel balzam na pery, dobre, je to celkom splurgey. Mám svoj hrniec verziu, a môže zaručiť, že je to dobrá vec, ak máte peniaze spáliť.

Tu je návod, ako sa všetko dohromady:

Milujem oči, ale v skutočnosti nemajú radi tento posledný pic jej kože, rovnako ako tie najvyššie. Úžasné, ako osvetlenie môže vaša pleť vyzerať šialený jednu minútu, a potom v ďalšom zábere máte rozšírené póry a jemné linky. (Môžem si len predstaviť pri pohľade na svoju vlastnú tvár zväčšená s týmto stupňom s bleskom 50 paparazzi kamier. Hrôza!), Ale je dôležitou súčasťou je make-up, a ja neviem ako vy, ale ja určite inšpirovať.

Tu je ešte jeden pre ceste, vrátane jej neuveriteľne energický zadnej end-to všetko vyrovnáva na konci:

Získať produkty

Vyjadrite svoj názor

Čo si myslíte o Jessikina Teal pod očami vložky vzhľad? Chceli by ste nosiť v zime, alebo si myslíte, že je príliš letné? Skúšal niektorý z týchto produktov má na sebe? Aký je váš obľúbený modrozelený?

load...