Krása

Lupita Nyongo makeup: ako získať jej jasné purpurovo-ružové pery

Lupita Nyongo makeup: ako získať jej jasné purpurovo-ružové pery

Pravdepodobne ste si všimli, purpurovo rúžu mikro-trend plávajúce okolo na poslednú chvíľu. Amanda Seyfried bol čoskoro prijíma späť v roku 2018, a potom sme ho videli na Camilla Belle, rovnako ako Kate Hudson (ktorý vykonal viac výklad Marsala).

load...

Ale možno to najlepšie, najviac v skutočnosti nositeľné verzia predsa je Lupita Nyong'o je od začiatku tohto týždňa v Cannes.

Zavrela. To. Nadol. On jej prirodzene bucľaté pier a na jej žiariace pleť a zelené šaty, je to ideálna farba pop. Myslím, že nosenie sem príde zo skutočnosti, že oni sú v polovici chladnej ružovej, takže nie je full-fúkané, hard-to-wear fialové.

BTW, je potrebné vidieť ju točiť okolo vo svojom Gucci:

Chcem to urobiť!

Ale späť k make-up. Tu je jej close-up:

Aj lurrrve tieto pery-tvar, farbu, na všetko. A obočie sú na mieste tiež. (Jednoducho ignorovať, že môžeme vidieť len riasy na jednom oku).

Lupita je maskérka, Nick Baroš opísal vzhľad ako "veľké, okázalý filmové hviezdy obočie. Aj preto, že kobylka zelená sa hodí Purple ružové lotosových pier."

Lotus pery! #accurate

Najprv maľoval im Lancôme Color Design Senzačný efekty Matte Lipcolor v zozname Hit. To je bohatý, matný modro-ružová.

Ak chcete to brať s lesklejšie a Purple dodal Lancôme Shine milenca žiarivé Shine Lipstick v 373 Palpitante. 

Nakoniec použil Lancôme Le Crayon Lip Contour Plum dohľadať na okrajoch pre vymedzenie. (Myslím, že to funguje, pretože jej pleti, by bolo príliš jasné, na niekoho reálna, aj keď!)

load...

Mali by ste tiež vedieť, že má na sebe, že nový vankúš kompaktný Aj práve preskúmané sa Lancôme Miracle vankúš v 500 Suede (druhá najtmavšie).

Ako obvykle, Lupita je kráľovnou vyhlásenie make-up, a to lip proste robí mi radosť! 

Kým purpurovo ružová farba môže vyzerať trochu silný (alebo Barbie-like) za spravodlivých pleťou, je to jednoducho perfektný na tmavé až stredne kožu s neutrálnou až mierne chladnej tóny.

Čo si myslíte o Lupita pery vzhľad?

load...