Krása

Prešiel som na krásu zameraný zákaz vyčistiť od úplného vyčistiť

Prešiel som na krásu zameraný zákaz vyčistiť od úplného vyčistiť

Poznámka redakcie: A teraz tretia a posledná šťavy očistiť v Carolin Detox Diaries! Ak si spomínate, začala s šťavy očistiť Benourished v časti 1, na BluePrintCleanse v časti 2, a teraz, tu je lowdown na celkom očistiť. Ktorá je nielen úplne prispôsobiteľný, ale môže byť zameraná na získanie lepšiu pleť. AHOJ!

load...

S dvoma očistí pod opaskom, som zvykať celé juicing vec, a dokonca-shock! -found sám chuť zelenej džúsy od môjho nájazdu s BluePrintCleanse. Ďalším na rade bol jeden z prvých Toronto založené šťava čistiacich spoločnosťou Total Cleanse.

Ponúkajú štyri úrovne šťavy len očistí (Energize, oživiť, obnoviť a očistiť, v poradí podľa intenzity). Ale ešte lepšie je možnosť vytvoriť si vlastný plán sami s niektorou zo svojich štiav na jeden, dva, tri, päť alebo sedem dní. V tomto okamihu bol som trochu odstavné von, tak som sa rozhodla pre dvojdňové plánu a šiel na vlastnú sadu štiav zameraných na dáva vám lepšie koži. (Opäť platí, že nie sú konkrétne ponúkajú to ako štandardné vyčistili, ale Sam, PR, odporučil mi ju, pretože má kozmetický fokus).

So. Glowe pleť, už idem!

Môj plán zahŕňal šesť 500ml fliaš denne: tri Green Energy, jedna Very Berry a dve Krémová orechy mliečnych nápojov pre každú z týchto dvoch dní. (A, no, no food).

Zelená energia je plná uhorky (oxid kremičitý, pomáha znižovať podráždenie a opuch) a cirk a zeler (pre vitamín C), zatiaľ čo veľmi Berry je preplnený antioxidantov z čučoriedok a vitamínu C z ananásu. Krémová orechy mlieko má vitamínov B (napomáhajúce metabolickej aktivite) a medi (aby sa odstránili voľné radikály a produkovať melanín). Vzhľadom na to, že by som mal niekoľko drobných pupienkov, ktoré tvorili z preplachovanie toxínov počas mojich predošlých očistí, bol som vážne dúfal, že moja pleť bude transformovaná do konca roka dva dni.

Ak si objednáte, že e-mail s sprievodca, ktorý obsahuje informácie o tom, ako sa pripraviť a zlomíte čistí, podrobnosti o doručení a často kladené otázky.

load...

Deň prvý

Šťavy boli vysadení na verande cez noc, pričom každý deň v hodnote štiav vnútri izolovaného chladiča vaku. Rovnako ako všetky ostatné plány, začal som sa pohárom vody v noci predtým, než spotrebuje svoj prvý šťavu z celého dňa. Môj raňajky sa skladala zo zelenej energie, za ktorým nasleduje smotanovou kešu mlieko ako dopoludňajšiu desiatu asi dve až tri hodiny neskôr. Krémová orechy Mlieko je odlišný od ostatných orechov mlieka som sa snažil, ako to ani tak silná ako Almond Bliss z Benourished alebo sladká ako kešu mlieko z BluePrintCleanse. Celkom očistiť verzia má o niečo viac neutrálnu chuť a textúru, ktorá je najbližšie k pravidelnému mlieka.

Je to stále uspokojujúca ako maticou mlieko a nevadilo mi to, že som nebol šokovať môj systém s sladkosti v dopoludňajších hodinách. Som tiež veľmi rád, že som sa dostal do konzumovať niečo trochu viac uspokojujúce skoro ráno na tomto pláne, pretože tie ostatné musela som čakať, až večera mať tento maškrtu.

V tomto bode som šúpanie vodu a bylinné čaje v medzi jednotlivými šťavy lopaty zaťaženie. Mal som ďalšie Green Energy nápoj k obedu. (Úplné zverejnenie:.. Predstavovala som si to soup Veľmi studená polievka) V popoludňajších hodinách, nastal čas pre Very Berry džús. Na rozdiel od ostatných, to nebolo zvlášť naplnenie, ale výbuch sladkú chuť v ústach (ktoré som chýbal niekoľko týždňov!), Zdvihol svoj pomalý popoludní, a ovocná chuť ma psychicky transportovaný niekam teplejšie a prípadne tropické.

Večera prvá časť bola moja posledná Green Energy dňa, nasleduje druhej časti o pár hodín neskôr, druhý Krémová orechy Milk. Potom očistený na chvíľu teraz, v tento deň pripadal ako starý klobúk.

Day Two

Druhý deň bol presne rovnaký plán ako jeden deň. Jedna vec, ktorú som si všimol, že sa líši od mojich iných očistí sa, že potom, čo upustil od jesť mäso a mliečne výrobky pre skoro týždeň, som si všimol, moje ústa nemal pocit, ako by bola pokrytá vo filme, zatiaľ čo odšťavovania. Ja viem, hrubý, že jo? Ale tento textúry v puse bolo niečo, čo som si všimol, určite s ďalšími dvoma očistí. Jediné vysvetlenie ma napadá pre tento príznak nie je opakujúce sa, že tentoraz som sa zasekol na vegánov, najmä surového strava od posledného očistiť.

Pripravuje môj systém rozhodne robil veci jednoduchšie na mňa. Ako môj deň nosil na rovnakú rutinou, zistil som, že je tak trochu nadbytočný (aj keď nie je ťažké), ísť do chladničky každých niekoľko hodín chytiť šťavu a piť a následne vodou.

Verdikt

Držať sa plánu nebolo zložité a bol som rád, že na zákazku možnosť mi umožnilo vzdať sa ďalší fľašu limonády. Tiež, ako som povedal, bolo to skvelé mať Milk Smotanová Kešu v šťave čistiace rana nováčik by pravdepodobne rád túto voľbu, ktoré pomôžu udržať chute na uzde. Mať flexibilitu pri vytváraní si vlastný plán je tiež úžasné, pretože si môžete vziať do úvahy obe svoje fyzické potreby a tie vaše chuťové poháriky a rieši sa odšťavovania výzvu.

Ale to, čo naozaj zaujíma, je moja koža, áno?

Ja som si pupienky, keď som prvýkrát začal s ostatnými plánmi. Ale na konci roka celkom očistiť som nevidel žiadne nové škvrny, a došlo k miernemu zlepšeniu sa existujúce.

Tiež som si všimol zvýšeného plnoštíhlosť, a moja pleť cítila viac hydratovaná a vláčna. Ale je to ťažké povedať, či to bolo z tohto konkrétneho plánu, alebo len preto, že som pil veľa tekutín po celý deň. Či tak alebo onak, to ma určite inšpiroval, aby úsilie, aby zostali viac hydratovaná a záplavy môj systém s toľkými kožných-skrášľovací živín nikdy nemôže ublížiť. Asi keď som urobil dlhší plán ako dva dni, tak by som si všimli aj ďalšie výhody.

Celková Cleanse je k dispozícii po celej Kanade, sa cenové rozdiely pri jednotlivých umiestnení pre doručovanie a dĺžky očistiť. (Tam je mierne zníženie nákladov čím dlhšie budete chcieť očistiť-jednodňové plány začínajú na 55 € do 80 € za deň, v závislosti na lokalite). Pre viac informácií navštívte totalcleanse.ca.

Carole Park je Toronto-založený nezávislý spisovateľ a krása redaktor FrontRowMag.com. Podieľala sa na TorontoLife.com, The Globe and Mail, BlackBookMag.com, ElleCanada.com, móda, svieža, Argyle a vzpery. Sledovať ju na Twitteri: @carolepark.

Povedz nám:

Chceli ste si niekedy vyskúšať túto očistu? Ste zaujala myšlienka odšťavovania si cestu k lepšiemu koži? Všimli ste si nejaké kozmetické výhody z pitnej vody alebo čerstvé šťavy?

load...