Krása

Ako pridávať zvýraznenie do stredne hnedých vlasov doma

Ako pridávať zvýraznenie do stredne hnedých vlasov doma

Nedávny nárast brunetka farba vlasov žiadostí bolo celkom fenomenálne, a môžeme pripísať väčšinu z toho na vojvodkyňa z Cambridge Kate Middleton. Od tej doby tieto slávne zásnubný fotky boli prepustené, svet bol závislý na jej gaštanové zámky.

load...

Jej stredne hnedé vlasy vyzerajú neuveriteľne zdravé, lesklé a rozmerný, nehovoriac o úplne prirodzené, že jo? Keby to nebolo k tomu, že všetci vieme, že dostane jej vlasy farbené-by na svete najdrahšie stylista na to, by ste nikdy vedieť, že sa nenarodil s ním.

Farbenie strednej brunetka vlasy môže byť ťažké. Na jednej strane je to celkom pravdepodobné, že môžete vytiahnuť nejaký odtieň blond (myslím, Jennifer Lawrence alebo Angelina Jolie). Hoci kaderníci radi, aby sa ľudia ľahšie, ako sa tam dostať môže byť nákladné, časovo náročné a často škodlivé. A ako sme hovorili o mojom temnom bruneta Farba vlasov tutorial, tradičné blond upozorňuje na hnedé vlasy, často vyzerajú príliš ľahké a stripey.

Na druhú stranu, ak sa budete držať na 100 percent s tým, čo príroda zamýšľala, že stredne hnedá farba môže byť trochu nuda. Mám prirodzenú stredný hnedý odtieň sám, tak som to.

Mám farebnú techniku ​​pre pridávanie rozmer a teplo do vlasov, bez ohrozenia kvality alebo robiť to radikálne svetlejší alebo tmavší. Zmiešaním dvoch odtieňov, môžete dosiahnuť teplý, stredne hnedá čokoládová bez mosadzné tom zmysle, že sa často dostanete zo zlatej farby na vlasy.

Takže ak Kate Middleton je váš konečný vlasy inšpirácie, čítajte ďalej, aby zistili, ako sa na ňu dostať covetably farebné zámky.

Čo budete potrebovať

Garnier Nutrisse permanentná farba vlasov u 63 Light Golden Brown (alebo hnedý cukor):

Garnier Nutrisse permanentná farba vlasov u 50 Medium Natural Brown (alebo hľuzovkami):

load...

Budete tiež chcieť, aby:

  • Plastová misa
  • Odtieň kefa
  • Plastové rukavice
  • Časovač

Ako aplikovať farby

1. Začnite s suché vlasy.

2. Zmiešajte každú z farebných krémy, 63 Light Golden Brown a 50 Medium Natural Brown, s ich vývojárov fliaš.

3. Vo svojej plastickej mise zmiešajte zhruba ¾ 50 Medium Natural Brown s ¼ 63 Light Golden Brown. Túto zmes platiť od korienkov až do polovice dĺžky vlasov.

5. Zmiešajte zostávajúce ¾ 63 Light Golden Brown a ¼ 50 Medium Natural Brown. Aplikovať tento od polovice dĺžky až po končeky vlasov. Uistite sa, že perie linky s kefou miešať a dosiahnuť veľmi jemné odstupňovanie teplo. Naším cieľom, aby sa spodná polovica teplejšie ako hore.

6. Nechajte sa vyfarbovať počas 25 minút.

7. Opláchnite studenou vodou, kým beží jasné, a potom šampón a stav. (Je to dobrý nápad nechať kondicionér na asi dve minúty.)

8. Rinse znovu, a potom suché a štýl ako obvykle.

Kate Middleton vaše vlasy inšpiráciou? Už ste niekedy mali zdôrazňuje pokazilo vo svojom strednodobom hnedé vlasy? Už ste vyskúšali túto techniku ​​pre pridávanie rozmer?

load...