Krása

Táto oranžová červenka je pre Giorgia Armaniho vážny Dupe

Táto oranžová červenka je pre Giorgia Armaniho vážny Dupe

L'Oréal Paris Visible Lift Blur Blush

Po prvé, tam boli Rimmel Stay začervenala Liquid Lícne odtiene, ktoré sú blízke podvodník pre YSL v crème de Blush, no, pred tým, než objavil ako bábika kiss & Blush.

load...

Teraz, L'Oréal Paris má vyjsť so svojím Visible Lift Blur sa červená, a dovoľte mi povedať. Sú tak, aby v blízkosti Giorgio Armani Blushing Fabric druhá koža Blush, výrobok blízke a drahé môjmu srdcu od chvíle, kedy sa prvýkrát začal v limitovanej edícii v roku 2018 (teraz to vyzerá, že prichádzajú a odchádzajú, takže možno Armani sa deje znovu objavovať, že taky.)

Tu je to, čo som Talkin 'o:

Takže jednoducho ignorovať všetky žargón anti-aging. Nemusíte mať nič spoločné "výťah" alebo "rozostrenie", aby bolo možné používať tieto. Sú to skrátka fantastické cenovo sčervená na každom veku.

Teraz je dôvod, prečo som bol tak zamilovaný do Armanis bolo vďaka svojmu jedinečnému gélovou štruktúrou, ktorá skutočne taví do kože, takže to vyzeralo, že ste sa červenal zvnútra, miesto farby sedí na vrchole.

L'Oréal Paris sa červená robiť taky. A to dáva zmysel, že vzorec by byť v blízkosti luxe jedna, pretože viete, čo? Obaja sú vo vlastníctve tej istej spoločnosti-L'Oréal. Všimol som si tento fenomén deje dosť, kde sa novinka prvýkrát predstavený na luxusnom úrovni, a potom vidíte, že roky neskôr v lekárni. (Think: Armani Maestro, tu preskúmané a Maybelline Dream Wonder, tu preskúmané).

Ale späť k červenať. K dispozícii sú tri odtiene, a to je to, ako vyzerajú priamo z tuby:

Odtieň 501 je jemná broskyňová, 502 je svetlo ružovej a 503 je mäkký bobule. 

Viem, že sa zdajú byť celkom odvážne, ale tu je to, čo sa stane, keď zmes:

load...

Je tu účinku druhej kože som ti hovorila. Je to celkom neuveriteľné, skoro ako škvrny, ale budete mať viac času na prácu s ním, ako škvrna.

Byť upozornení, že sa cítim celkom "silikón-ish", ale to nevadí mi tak moc, keď je to len na tvárach, nie je môj celú tvár.

Tiež by ste mali byť vedomí toho, že 501 broskyňový odtieň sa zobrazí len na najférovejšie z pleti. Dokonca aj na mňa, je to verrry jemné a môžete sotva vidieť. Pre moju pleť, 502 je najviac prirodzene vyzerajúce, zatiaľ čo 503 dáva odvážnejší červenať vzhľad. Povedal by som, že ak máte stredne až tmavej pleti, choďte na 503 pre istotu.

Jedinou ďalšou nevýhodou týchto chalanov je ich zotrvania energie. V závislosti na tom, ako mastnú vaša pokožka dostane, môže byť nutné použiť znovu v polovici-cesta cez deň. NBD, vzhľadom k úspory takmer 30 € Cena-Si vs Armani!

Kde kúpiť

Nájsť L'Oreal je Visible Lift Blur Blush on-line na adrese:

  • Well.ca
  • Drugstore.com
  • Ulta Beauty
  • Terč
  • Amazon.com

Vyjadrite svoj názor

Ste gél červenať fanúšik? Už ste vyskúšali tieto ty ešte? Alebo Armanis? 

load...