Zdravie a wellness

7 účinných Baba Ramdev jóga predstavuje na liečbu bolesti

7 účinných Baba Ramdev jóga predstavuje na liečbu bolesti

Máte prácu v kancelárii? Potom, to je spúšť pre rôzne druhy bolesti tela. Ale strach nie. Ramdev Baba Jóga má riešenie pre najviac obávanej časti chrbta a ďalších sprievodných bolestí. To vás ochráni pred spomaľuje a stáva nudné a neaktívne. Namiesto toho bude vás bezbolestné a flexibilné. Ak chcete pomôcť liečiť svoje telo bolesti, sme zostavili 7 efektívne Baba Ramdev Jóga, ktorý bude robiť prácu za vás. Pozrite sa na ne nižšie.

Pred tým, poďme sa dozvedieť, ako Ramdev Baba Joga pomáha pri liečbe bolesti tela.

Ako sa Baba Ramdev Jóga Cure pre telo bolesti?

Jóga štylizovaný Baba Ramdev je užitočná v boji s každodenné problémy, s telesnými bolesťami vyšplhala na vrchol zoznamu. Jóga bolo preukázané, že má opačný účinok na mozog v porovnaní s tým, čo robí bolesť k nej. To tiež posilňuje svaly okolo problémové oblasti a znižuje napätie vybudoval tam, takže je flexibilný a zvyšovanie mobility. Vedci z Duke University Medical Center zistili, že jóga je účinná pri liečbe chronickej bolesti po štúdiu a výskumu na ňom po dobu 20 rokov. Pacienti zapojenie do štúdie zaznamenali výrazné zníženie bolesti, svalovú stuhnutosť a celkovú nevoľnosť.

load...

Bolesť telo, spolu s ovplyvňuje telo fyzicky, tiež berie svoju daň na mysli. Bolesť spúšťa v mozgu, čo vedie k depresii, úzkosti a nízke kognitívne schopnosti. Joga sa chová ako ideálny zážitok myseľ-telo, liečivé prostredníctvom dýchania a pózy.

Poďme sa teraz pozrieť na niektoré Baba Ramdev Jóga, ktoré vám pomôžu v boji proti bolesti v rôznych častiach tela.

Baba Ramdev Jóga ásany To Cure Pain 

  1. Uttanasana (Stály predklone)
  2. Viparita Karan (Legs proti múru Pose)
  3. Matsyasana (Rybie Pose)
  4. Bhujangasana (Cobra Pose)
  5. Baddha Konasana (motýľ Pose)
  6. Dhanurasana (Bow Pose)
  7. Virasana (Hero Pose)

1. Uttanasana (Stála predklone)

 Uttanasana je ideálny pózu z jogy na zmiernenie bolesti hlavy. To tiež upokojuje mozog a znižuje stres a mierne depresie. Je to neuveriteľný predklon úsek. V tejto póze, vaša hlava sa nakláňa dopredu a krv ponáhľa k tomu, omladzuje mozog a dodáva ju s čerstvým kyslíkom. Praktizovať uttanasana ráno na lačný žalúdok pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Póza je medzistupňom Hatha joga Asano. Držte ho po dobu 15 až 30 sekúnd.

load...

 Ak chcete vedieť viac o ásan a ako to urobiť, kliknite sem: uttanasana

Späť na obsah

2. Viparita Karan (Legs proti múru Pose)

 Viparita karhanie pracuje na bolesti krčnej chrbtice a robí to zmizne. Moderné jogíni zvážiť ásany ako riešenie všetkých chorôb. Jedná sa o regeneračné póza, ktorá umožňuje prietok krvi do všetkých častí tela, teda robiť to go-Asano na akýkoľvek problém. Praktizovať Viparita karhanie ráno alebo večer, ale uistite sa, že máte prázdny žalúdok, keď tak urobíte. Póza je začiatočník úroveň Hatha joga Asano. Držte ho po dobu 5 až 15 minút.

Ak chcete vedieť viac o ásan a ako to urobiť, kliknite sem: Viparita karhanie

Späť na obsah

3. Matsyasana (Rybie Pose)

 Matsyasana alebo Fish Pose vás zachráni od ramien bolesti, rovnako ako, ako Lord Vishnu vzal podobu ryby a zachránil mudrcov z veľkej povodni v jeho Matsya alebo rybie forma podľa hinduistickej mytológie. Ryby Pose znižuje úzkosť, sa tiahne ramená a zlepšuje držanie tela. Praktizovať Matsyasana ráno na lačný žalúdok a čistých čriev. Póza je začiatočník úroveň Hatha joga Asano. Držte ho po dobu 30 až 60 sekúnd.

Ak chcete vedieť viac o ásan a ako to urobiť, kliknite sem: Matsyasana

Späť na obsah

4. Bhujangasana (Cobra Pose)

Bhujangasana alebo Cobra Pose zaobchádza kráľa všetkých bolestí - bolesti chrbta. Póza je backbend a vyzerá ako vyvýšené kapucňou hada, keď predpokladal. To je vaša chrbtica silnejší a flexibilné. Póza je vynikajúci uvoľňuje stres a zlepšuje pružnosť vašej hornej a strednej chrbát. Praktizovať Cobra Pose ráno na lačný žalúdok a čistých čriev. To je začiatočník úroveň ashtanga jóga Asano. Držte ho po dobu 15 až 30 sekúnd.

Ak chcete vedieť viac o ásan a ako to urobiť, kliknite sem: Bhujangasana

Späť na obsah

5. Baddha Konasana (motýľ Pose)

 Baddha Konasana udržuje bolesť bedra v rozumných medziach a zvyšuje flexibilitu regiónu okolo bokov. To tiež zlepšuje prekrvenie celého tela a znižuje únavu. Póza podobá švec v práci a motýľ mávanie krídlami, teda mená ševci Pose a Butterfly predstavovať. Praktizovať baddha Konasana ráno na lačný žalúdok a čistých čriev. Póza je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. Klapky a držať po dobu 1 až 5 minút.

Ak chcete vedieť viac o ásan a ako to urobiť, kliknite sem: baddha Konasana

Späť na obsah

6. Dhanurasana (Bow Pose)

Dhanurasana alebo Bow Pose sa zaoberá mesačné útoku menštruačné bolesti a dáva vaše telo nejakú úľavu. Dhanurasana vyzerá ako strunový luku, a preto zarábajú jeho prezývku Bow Pose. Je to backbend ktorý stimuluje reprodukčné orgány a zmierňuje zápchu. Praktizovať Bow Pose ráno alebo večer na prázdny žalúdok aspoň 4 až 6 hodín medzerou od posledného jedla. Dhanurasana je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. Držte ho po dobu 15 až 30 sekúnd.

Ak chcete vedieť viac o ásan a ako to urobiť, kliknite sem: Dhanurasana

Späť na obsah

7. Virasana (Hero Pose)

 Virasana alebo Hero Pose je vaša bolesť kolena záchranca, zmierňuje vás z trauma z boľavých kolien. Rovnako ako názov napovedá póze, to ťahá kolená, zlepšuje krvný obeh v nohách, a bojuje proti bolesti kolien. Póza pomáha zlepšiť trávenie a zníženie krvného tlaku, čo ďalej pomôcť príčinu. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, cvičiť ráno, nie nevyhnutne na lačný žalúdok. The Hero Pose je začiatočník úroveň Hatha joga Asano. Držať pózu po dobu 30 až 60 sekúnd.

Ak chcete vedieť viac o ásan a ako to urobiť, kliknite sem: virasana

Späť na obsah

 Teraz sa poďme odpovedať na niektoré bežné otázky o joge a jeho schopnosť liečiť telo bolesti.

Znalecké Odpovede pre čitateľa Otázky

Ako často musím cvičiť jogu na úľavu od bolesti tela?

Poraďte sa s lekárom a certifikovaný učiteľ jogy rozpoznať problémové oblasti a sledovať ich usmernenia o tom, ako často môžete praktizovať jogu k úľave od bolesti.

Prečo bolesti vyskytujú?

Bolesť v tele je signálom, že niečo nie je v poriadku. Je to hlbšie, že si myslíte, že to je, a príčiny sú viac než len fyzická, čo odráža váš životný štýl, vzťahy a práce.

Namiesto toho, aby si liek proti bolesti a na okamih zastaviť bolesť z trápi vás, choďte na dlhotrvajúci cestu, kde je tento problém riešiť z koreňov. Baba Ramdev jóga je jeden taký spôsob, ktorý vás udrží v bezpečí pred telesnými bolesťami a chrániť pred ich častým výskytom. Skúste Jóga vyššie uvedené a skúsenosti holistickej účinky môžu ponúknuť. Šťastná cvičenie!

load...