Zdravie a wellness

15 úžasné zdravotné prínosy spoločnosti Acerola

15 úžasné zdravotné prínosy spoločnosti Acerola

Acerola, vedecky známy ako Malpighia hladkoplodé / Emarginata, je jasne červená šťavnaté bobule s veľkým množstvom semien, dobrého vkusu a početné zdravotné, ako aj liečivé účinky. Používa sa po celom svete ako účinný liek na prechladnutie, senná nádcha, depresie, guma infekcie, zubný kaz, a niekoľko ďalších zdravotných problémov. Ale dôkladné výskumy ukázali, že to môže byť konzumované, ako sa zbaviť radu chronických a smrteľných chorôb taky.

Top 15 Zdravie Výhody Acerola:

Acerola je zabalené s živín, ktorý pomáha udržiavať v kondícii tela a bez príznakov ochorenia. Tu sú top 15 Acerola zdravotných výhod:

1. Vitamín C Dodatok:

Acerola je široko známy pre svoju vysokou úrovňou obsahu vitamínu C. Obsahuje druhé najvyššie množstvo vitamínu C hneď po neuro ochrannej bobule, Camu Camu '. Spotreba len pár týchto plodov môže spĺňať odporúčaný denný príjem vitamínu C. Navyše, asi 180 ml šťavy obsahuje aceroly, rovnako ako vitamín C prítomné v 14 litroch pomarančového džúsu.

load...

2. Zabraňuje skorbut:

Byť bohatým zdrojom vitamínu C, Acerola môžu zastaviť skorbut, ktorá je spôsobená v dôsledku nedostatku tohto vitamínu.

3. Vitamín A:

Obsah vitamínu A malé aceroly Berry je rovnaká ako u plnej veľkosti mrkvu! Môžeme ľahko naplniť naše dennej potreby tohto vitamínu tým, že jej 1 alebo 2 Acerola denne. Takže to môže byť použitý ako prírodné Vitamín A taky.

4. Posilňuje Visionary Zdravie:

Vzhľadom k svojej vysokej úrovni Obsah vitamínu A, pretože pomáha pri vytváraní našej vízie lepšie. To tiež pomáha zabrániť retinálne krvácanie (krvácanie do očí), rovnako ako tvorbu katarakty.

5. Obsahuje základné živiny:

Na rozdiel od vitamínov C a A, Acerola je tiež naloží s niekoľkými ďalších živín, ktoré sú nevyhnutné pre udržanie normálnej funkcie nášho systému. Tie zahŕňajú vitamíny skupiny B (B1 alebo tiamín, riboflavín B2 alebo B3 alebo niacín, B5 kyseliny pantoténovej, B9 alebo kyseliny listovej, atď.), Minerálne látky a elektrolytov (železo, horčík, draslík, vápnik, zinok, meď, fosfor, atď.), kyselina jablčná, cukry (sacharóza, fruktóza, dextróza, atď.), diétne vlákniny, bielkovín, tuky, mastné kyseliny, a tak ďalej.

6. Bohatá na antioxidanty:

Acerola je nabitý polyfenolového anthokyanov zlúčeninami, ako je kyselina ferulová, quercetin, taníny, kyselina chlorogenová, cyanidin - 3-glykozidu, a mnoho ďalších, ktoré ponúkajú vynikajúce antioxidačné vlastnosti. Okrem toho, vitamíny A a C v aceroly ovocných štiav práce ako prírodných antioxidantov. Všetky tieto pomáhajú pri prevencii infekcií a starnutie buniek tým, že krv bez škodlivých voľných radikálov.

7. Posilňuje imunitu:

Antioxidanty, najmä fyto-chemické zlúčeniny, rovnako ako vitamín C, prítomné v bobule hrajú kľúčovú úlohu pri vytváraní náš imunitný systém silnejší. To nakoniec nám pomáha držať ďalej od zápalu, degeneratívne ochorenia, rakoviny, atď.

8. Zvýšenie Kolagén Produkcia:

Štúdie preukázali, že obsah vitamínu C Acerola môžu produkovať dostatočné množstvo kolagénu v našom tele, ktoré je nevyhnutné na boj proti starnutiu a zlepšenie výkony športovcov.

9. Zlepšuje metabolizmus:

Ako už bolo povedané, aceroly obsahuje dobré množstvo B-komplex vitamínov, ktoré pomôžu náš metabolizmus a robí trávenie sacharidov, bielkovín a tukov oveľa jednoduchšie.

10. Menej gastrointestinálne problémy:

Vysoký obsah vlákniny v bobule môže držať celý náš tráviaci systém zdravý tým, že uľahčuje vyprázdňovanie a čistenie čriev. Preto sa lieči tráviace problémy, ako je zápcha, hnačka, úplavica, atď

11. Ponúka lepšiu Srdcové zdravie:

Acerola je schopný udržať náš kardiovaskulárny systém silná tým, že reguluje hladinu krvného tlaku a normalizáciu srdcový rytmus. Extrakt z bobúľ je tiež známe, že odkladať ochorenie koronárnych tepien, ateroskleróza, trombóza, atď

12. Znižuje hladinu krvného cukru:

Je už bolo povedané, že Acerola bobule obsahujú veľké množstvo antioxidantov vrátane kyseliny chlorogenové. Keď sa používa vo forme acerola šťavy dávok v regulácii hladiny glukózy v našej krvi, čím sa znižuje riziko hyperglykémia, diabetes mellitus a typ - diabetes 2. Typu.

13. Bojuje proti oxidačného stresu:

Acerola Extrakt je veľmi užitočné v boji proti, oxidačného stresu ', ktorá zabraňuje predčasnému starnutiu. To je výhodné pre udržanie počtu smrteľných chorôb na uzde.

14. Zabraňuje rakovine pľúc:

Aceroly ovocie ukázala svoju účinnosť v liečbe rakoviny pľúc o spomaľovaní a zastavenie abnormálny rast nádorových buniek v orgáne.

15. Podporuje chudnutie:

Je extrémne nízky obsah tuku a kalórií, aceroly pomáha stratiť nadmernej telesnej hmotnosti. Okrem toho, že zvyšuje metabolizmus a poskytuje potrebné živiny pre naše bunky, ktoré sú potrebné pre riadenie obezity a dosiahnuť optimálneho zdravia. Takže, patrí Acerola vo vašej pravidelnej strave dnes a dať si významné zdravotné podporu!

Bol tento článok nápomocný? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...