Zdravie a wellness

Aké sú rôzne typy jogových blokov a aké sú ich výhody?

Aké sú rôzne typy jogových blokov a aké sú ich výhody?

Jóga bloky, ktoré sú v rozpore s populárnou pochopenie, nie sú len pre slabé a nemohúci. Sú to aj pre tých, ktorých telá postrádajú flexibilitu. V podstate, joga blok je blízko, aby sa sám pohodlnejšie a zlepšiť svoj súlad, zatiaľ čo cvičí jogu.

Jogy bloky môžu byť použité ako pre začiatočníkov aj profesionálne jogy trénermi. Pre začiatočníkov, rekvizity fungujú ako pomôcky pre prežívanie ásany do jednoduchší spôsob, ako začať. A pre odborníkov, rekvizity pomôže pri získaní lepších pozíciách as lepšie ťahá oveľa bezpečnejšie.

Ak si nie ste vedomí rôznych typov jogy bloky, tu je vysvetlenie. Takže až sa nabudúce budete potrebovať len malú podporu, budete vedieť, ktoré blokujú chytiť.

load...

Než sa pustíme do detailov rôznych typov jogy bloky, dajte nám vedieť

Čo by mala vaša jogy bloky byť vyrobené z?

FOAM: Penové bloky sú veľmi univerzálne. Sú veľmi ľahké a ustúpi tlaku s ľahkosťou, bez toho by bol poškodený alebo deformovaný v žiadnom prípade. Oni sú ľahko dostupné na trhu v žiarivých neónových farbách, ktoré sú veľmi atraktívne. Ak ste amatér a hľadajú jóga bloku tak, aby vám potrebnú podporu, potom penové bloky sú spôsob, ako ísť. Uistite sa, že vybrať správnu veľkosť, aby vyhovoval vašim požiadavkám. Sú to vynikajúci ako pre státie a sedenie pozícií a sú pohodlné, rovnako ako cenovo dostupné. Akonáhle si vyskúšať jogu penu už nikdy nebudete chcieť znova použiť akýkoľvek iný cvičebný výbavu!

CORK: Ak si nie ste istí, o trakciu, ktorá bude poskytnutá prostredníctvom peny jogy bloku, potom sa rozhodli pre korkové alternatívou je to dobrý nápad. Tie spadajú medzi penou a drevených blokov z hľadiska ceny aj pružnosti. Aj keď nie je tak ľahké ako pena jogy bloky, korok má síce určitý dať, čo môže byť pohodlné. Poddajnosť je zvyčajne nie je problém s kvalitným korkový jogy blokoch, ale lacnejšia verzia vám môže odísť sklamaný. Oni sú zvyčajne k dispozícii vo triezvych farbách a sú viac esteticky než penových blokov. Sú drahšie a menej pohodlné ako tie peny, ale štruktúrovaný povrch sa môže odvolať k mnohým ľuďom. Najväčšou výhodou týchto korkových blokov, ktoré sú ekologicky šetrné a požičať upokojujúci nádych do svojho tréningu priestoru na rozdiel od neónových farbách penových blokov.

load...

WOOD: Drevené jogy bloky sú najtradičnejšie a najdrahšie. Avšak by ste mali kúpiť s opatrnosťou. Len preto, že sú najstaršie a najdrahšie variant k dispozícii na trhu, neznamená to, že sú nutne pre vás dobré. Pevný povrch a nedostatok poddajnosti môže robiť to nepríjemné pre niektorých užívateľov. Tieto bloky, najmä bambusové tie, sú tiež veľmi ťažké a urobiť z mobility trochu problém. Ak tvrdé povrchy obrátiť ťa a chcete trochu trakcie medzi seba a podlahou potom drevené bloky sú striktné ne-ne. Uistite sa, že máte korkovou blok na podporu svojich potrieb.

Niektoré ďalšie faktory:

Penové jogy bloky sú veľmi podobné OVC jogu v tom, že nie sú šetrné k životnému prostrediu. Ale sú rozhodne lacnejšie a najpohodlnejšie možnosť.

Korkové jogy bloky, okrem toho, že šetrné k životnému prostrediu, a to aj pot. Sú dobré pre poskytovanie zvláštne priľnavosť alebo trakcie na drevené podlahy.

Výhodou drevených blokov je skutočnosť, že oni sú extrémne odolné, vydržia veľmi dlhú dobu a sú ekologicky šetrné ak správne zdrojov.

Tak výber jogy bloku je naozaj osobné rozhodnutie na základe individuálnych potrieb cvičenia. Celý rad faktorov, ako je vek, podlahy, flexibility, bude potreba mať vplyv na vaše rozhodnutie a určiť, aký druh jogy bloku skončí nákupu. Uistite sa, že všetky tieto faktory sú uchovávané v úvahy predtým, než si kúpiť jóga blok.

load...