Starostlivosť o kožu

Top 10 francúzskych parfémov pre ženy

Top 10 francúzskych parfémov pre ženy

Francúzsko je najviac uznávané národy pre svoje prevahe vo vynálezu vôní. Parfémy z Francúzska boli posadnutosť vo viktoriánskej éry, a dokonca aj dnes nestratili svoje čaro a dopytu! Pokiaľ ide o splynutí najviac bizzare vonných, že nás jednoducho poháňa k šialenstvu, ale stále vedie svetový trh.

Slávne francúzske parfumy značiek

Tu sú top 10 francúzskych parfumov značky, ktoré sú viazané na zamilovať sa, ak nie ste fanúšikom!

1. Nina Ricci:

Kúpiť Nina Ricci Pre ₹ 3,600.00 @ www.amazon.in/nina-ricci

Mária "Nina" Ricci a jej syn Henry M. Robert podporujú štýlu domu Nina Ricci. Nina Ricci je dobre známa značka francúzskej parfumy, ktorý sa začal vo Francúzsku v roku 1949! Majú prísť rôzne vône a existuje len veľmi málo, že neboli vymyslené más.

2. Givenchy Veľmi Irresistible:

Kúpiť Givenchy Veľmi Irresistible Pre ₹ 5,990.00 @ www.amazon.in/givenchy-very-irresistible

Givenchy Veľmi Irresistible je vôňa, ktorá bola vytvorená z spolupracovník štúdia exkluzívneho združenia piatich ruží, ktorá je kráľovnou kvetín. To bolo zavedené v roku 2003 Givenchy je jedným z dobre známe z mnohých francúzskych Parfumy Brands.

3. Yves Saint Laurent Parisienne:

Kúpiť Yves Saint Laurent Parisienne Pre ₹ 8,062.19 @ www.amazon.in/yves-saint-laurent-parisienne

Yves Saint Laurent Parisienne vôňa je starobylá produkt. Tvorca tejto vône je Yves Saint Laurent v roku 1964. Je vyrobená ako správna voľba pre ženy, ktoré vykresliť silu a triedu.

4. Paco Rabanne Lady Million:

Kúpiť Paco Rabanne dáma miliónov ₹ 3,879.00 @ www.amazon.in/paco-rabanne-lady-million

Paco Rabanne Lady Million je jedným z najpoprednejších miloval parfumy, ktorá bola zavedená v roku 2017. Je to vôňa pre ženy, ktoré zistil raz pánsku vydanie a tiež pižmový dievča neodolateľné Na záver pani miliónov bolo vykonané, aby sa ich pravá láska. Itwas vytvoril kuracím Ropion, Anne Flipo Bruno Jovanovic a Piquet kartové hry.

5. Guerlain Idylle:

Kúpiť Guerlain Idylle Pre ₹ 5,020.40 @ www.amazon.in/guerlain-idylle

Guerlain je jedným z francúzskych domoch parfumov, ktoré je najstaršie parfumov na svete. Má neuveriteľne nadmerné veľkosti ventilátora nasledujúce. Guerlain Idylle je jedným z vonných látok v tomto zozname, ktoré majú poháňané spotrebiteľov k šialenstvu a bol predstavený v roku 2017.

6. Thierry Mugler Alien:

Kupovať značky Thierry Mugler Alien Pre ₹ 5,222.00 @ www.amazon.in/thierry-mugler-alien

Thierry Mugleris tvorcom parfumov a tiež francúzsky krajčír. V roku 2005, Thierry Mugler vytvoril vôňu s názvom Alien. Andsince tej doby beenthe Druhým najviac miloval značky Thierry Mugler vône.

7. Chantal Thomass Osez Moi:

Kúpiť Chantal Thomass Osez Moi Pre ₹ 12,668.00 @ www.amazon.in/chantal-thomass-osez-moi

Osez Moi je vôňa od domu Chantal Thomass, ktorý sa začal v apríli 2009. Je to uzavretý zmes vôní kríky, vanilka, ruža, vetiver, pivonka, pižma a Anthemis nobilis. Je to naozaj ženská a zmyselná vôňa. Vôňa sa rozvíja poklady žiadostivosť.

8. LancomeTresor:

Kúpiť LancomeTresor Pre ₹ 8,029.00 @ www.amazon.in/lancometresor

Lancome je súčasťou luxusného tovaru, ktorý je vo vlastníctve L'Oreal od roku 1964. Je to bohatá kozmetické dom, ktorý po celom svete rozdá svoj tovar. Vôňa LancomeTresor bol predstavený v roku 1990. Táto vôňa bola vytvorená Sophia Grojsman.

9. Lolita Lempicka Si Lolita:

Kúpiť Lolita Lempicka Si Lolita Pre ₹ 7,555.00 @ www.amazon.in/lolita-lempicka-si-lolita

Lolita Lempicka je názov francúzskeho krajčíra a vôňa tvorca, ktorí ponúkli úplne novú vôňu s názvom Si mladé dievča v roku 2009. Si mladé dievča je vôňa radosti a elixír lásky, bit a pokoja. Táto vôňa bola vytvorená Christine Nagel a Benoit Lapouza.

10. Chanel Coco Mademoiselle:

Kúpiť Chanel Coco Mademoiselle Pre ₹ 10,800.00 @ www.amazon.in/chanel-coco-mademoiselle

Vôňa s dámskymi v sortimente Chanel bola coco Bairdiellachrysoura. To bolo predstavené v roku 2001 pre mladšie fanúšikov Chanel. Táto vôňa bola vytvorená Jacques Polge.

A je to! Jedná sa o 10 top francúzskej parfumy, ktoré sú teraz Trendy. Už ste vyskúšali niektorý z nich? Napíšte svoj komentár nižšie.

Odporúčané Články

  • 10 Najpredávanejšie Parfémy pre ženy
  • 15 najlepších Parfumy má byť súdený za letnej sezóne
  • 8 Rôzne typy parfumov podľa ich vône
  • 10 najlepších citrón parfumy, ktoré by ste mali skúsiť Dnes