Starostlivosť o kožu

Najlepšie parfémy Versace pre ženy - naše top 10

Najlepšie parfémy Versace pre ženy - naše top 10

Značkou, ktorá vysvetľuje márnosť, pýcha a štýl - Versace, prijal vôňa jej parfumov na úplne novú úroveň. Prvých desať Versace parfumy pre ženy sú uvedené nižšie.

1. Detská Rose Jeans Versace pre ženy:

Buy Detská Rose Jeans Versace for Women For ₹ 8,949.00 @ www.amazon.in/baby-rose-jeans-versace-for-women

Ide o parfum s iba kvetinovými tónmi. Dieťa džínsy Rose Versace for Women bol prepustený v roku 1995 a je k dispozícii v vône mandarínky, santalového dreva, vanilky, frézie, neroli, konvalinky a hyacintov.

load...

2. Blonde Versace pre ženy:

Kúpiť Blonde Versace for Women For ₹ 4,114.86 @ www.amazon.in/blonde-versace-for-women

Tento parfum sa začal v roku 1995 a je jedným z najpredávanejších parfumov všetkých čias. Má zvodnú vôňu Znamenalo to najmä pre ženy, ktorí dnes môže trvať niečo v jej kroku. Vôňa sa otvára s tónmi narcisy, tuberózy, ylang-ylang, karafiát a niektorých vzácnych korenie, ktoré dávajú kyslé a pikantné nádych k nemu.

3. Bright Crystal Versace pre ženy:

Kúpiť Bright Crystal Versace for Women For ₹ 3,402.00 @ www.amazon.in/bright-crystal-versace-for-women

Vydané v roku 2006, Bright Crystal je naozaj Najvzácnejším; To je evidentné v jeho obaloch príliš. Horná parfémy fľaša je veľký ružový kryštál. Kľúčové správy tohto parfému je, že z granátového jablka, matného dohodou a Yuzu. Srdcom tejto vône pokladá vône magnólie a pivonka a veľa kvetinové esencie zaobchádza.

4. Crystal Noir Versace pre ženy:

Kúpiť Crystal Noir Versace for Women For ₹ 3,451.00 @ www.amazon.in/crystal-noir-versace-for-women

Crystal Noir je veľmi zmyselná, vzácne a delikátna esencia. V srdci tejto vône môžete cítiť kombináciu záhadného gardénie, zmyselná, svieža, krémová a svetelný, ktoré sú reprodukované pomocou head kozmickej techniky. Je to perfektná kombinácia pižma a jantáru.

5. Gianni Versace Parfém:

Kúpiť Gianni Versace Parfumy Pre ₹ 5,549.00 @ www.amazon.in/gianni-versace-perfume

To je skutočne klasické variante parfumov od Versace for Women. Je to cyprusu kvetinová vôňa a bola zahájená už v roku 1981. Má vôňa korenia, bergamot, aldehydy, tuberóza, karafiát, koreň orris, gardénie, konvalinky, jazmínu a ovocnými tónmi preliate vôní benzoin, santalové drevo, koža, pačuli, oaskmoss, ambra, myrha a kadidlo.

6. Kovové Jeans:

Predám Jeans Metal Pre ₹ 4,643.00 @ www.amazon.in/metal-jeans

Kovové Jeans sa začal v roku 2001 a pripomína nové milénium charakterizované rozvojom v každom aspekte života. Moderný a atraktívny, otvára vôňou ľalie, neroli a Fressia ktorý pomaly presakovať do ruže, jazmín, muškátový oriešok a korenie. To má základ zmyselného pižma, šedý jantár a príchuťou vanilky v jeho zložení.

7. Versace 2 tisíc:

Versace 2 Thousand bol prepustený v roku 2000, a to znamenalo začiatok novej éry, nového tisícročia. Vôňa sa skladá z kvetinových esencií, pikantné, zelené, pižmový a drevitými tónmi.

8. V / S Versus:

Kúpiť V / S versus Pre ₹ 24,399.00 @ www.amazon.in/v/s-versus

To je kvetinová a ovocná vôňa bola vytvorená špeciálne pre ženy a bol zahájený v dobách 1998. Kľúčových poznámkových vône patrí vápno, pomaranč, mandarínka, škorica, karafiát, konvalinky, jazmínu, cédru a pižma.

9. Vanitas Versace:

Kúpiť Vanitas Versace Pre ₹ 4,080.00 @ www.amazon.in/vanitas-versace

Lindsey Wixson je značka veľvyslanec pre Vanitas Versace a bola zahájená v roku 2017. Vôňa je kombináciou zmyselné a príjemné rysy drevín akordy Tonka a cédra.

10. Versace esencie Emočná:

Kúpiť Versace Essence Emotional Pre ₹ 17,715.00 @ www.amazon.in/versace-essence-emotional

Jemná a citlivá parfum od Versace Women, Essence Emotional začína svieži a sladkou notu ľalie a bergamotu. Je to lákavé zmes ylang-ylang s vášnivou manga a mierne korenia, ktoré končia na tóny vanilky a cédru s nádychom pižma.

Dúfam, že vaše môcť vybrať vaše zo zoznamu Versace parfumy pre ženy.

load...