Makeup

Najlepšie základy prášku - naša špička 10

Najlepšie základy prášku - naša špička 10

Práškové základy sú ľahko použiteľné a aby svoj vzhľad posledný celý deň. K dispozícii v rôznych odtieňoch, dokonca prichádzajú s ochranou SPF blokovať škodlivé účinky slnka, práškové základy sú tu na pobyt.

Najlepší Prášok Foundations

Tu je Top Ten minerálne prášok nadácie, ktoré si môžete vybrať z:

1. Street Wear Stay na minerálne Foundation:

Kúpiť Street Wear Stay na minerálne Foundation @ www.amazon.in/-street-wear-stay-on-mineral-foundation

Tento pobyt na minerálnom základu zostane svietiť až osem hodín a je dodávaný s Kabuki Brush pre aplikáciu. Minerálne make-up je účinný pri zakrývanie vrásky, jemné linky a vrana k nohám a tento produkt funguje účinne v týchto ohľadoch.

Hodnotenie: 4-5

2. Neutrogena Minerálne Sheers Compact Foundation:

Kúpiť Neutrogena Compact Foundation for ₹ 1,544.00 @ www.amazon.in/neutrogena-compact-foundation

Tento výrobok z populárnej a efektívne značky Neutrogena je drahý, ale vysoko hodnotené a vyhľadávané pre svoju schopnosť prirodzene aj mimo vašej pleti a krycích škvŕn a kazov. To trvá dlho a neprichádza ľahko vo vlhkých a spotených podmienok.

Hodnotenie: 4,5-5

3. Lakmat Absolute White Intense Cover Wet and Dry Compact:

Kúpiť Lakmat Absolute White Intense Compact Pre ₹ 607,00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-white-intense-compact

Tento inovatívny produkt sa chová ako kompaktný za sucha a ako základu za mokra. Dlhotrvajúci krytie po dobu až 16 hodín, The Lakmat Absolute White Intense Cover Wet and Dry Compact možno efektívne aj mimo vašej pleti a skryť škvrny a škvŕn.

Hodnotenie: 3,5-5

4. The Body Shop Extra panenský Minerals Cream Compact Foundation SPF 15:

Kúpiť Body Shop minerály Compact Foundation for ₹ 4,642.57 @ www.amazon.in/the-body-shop-minerals-compact-foundation

Je to ťažké vynechať produkt Body Shop zo zoznamu make-up produktov, a ak budete používať túto nadácie prášok nebude ťažké vidieť. Táto krémová prášok rovnomerne pokrýva pokožku a je dodávaný s krásnym aplikátora kefou. S prísľubom trvať až 16 hodín, Body Shop prináša to, čo tvrdí.

Hodnotenie: 4,5-5

5. MAC Studio Fix Powder Plus Foundation:

Kúpiť MAC Studio Fix Powder Plus Foundation for ₹ 3,262.00 @ www.amazon.in/mac-studio-fix-powder-plus-foundation

Mac Studio Fix Powder Plus Foundation je definitívny multi Tasker. Tento skvelý produkt poskytuje účinnú pokrytie a zostane na dlho, naozaj dlho. Je dodávaný s aplikátorom skladá z mäkkého latexu hubou, ktorý môže byť premytý a znovu použiť.

Hodnotenie: 4-5

6. Compact Foundation Shiseido s SPF 15:

Kúpiť Shiseido Compact Foundation for ₹ 16,537.50 @ www.amazon.in/the-shiseido-compact-foundation

Shiseido Compact Foundation dodávaný s SPF 15, ktoré vás ochránia pred slnkom. Tento produkt poskytuje vynikajúce pokrytie a funguje dobre zakryť škvrny a nerovnomerné pleti.

Hodnotenie: 4-5

7. L'Oreal neomylným Krémová Powder Foundation:

Kúpiť L'Oreal neomylné krémového prášku Foundation for ₹ 10,050.00 @ www.amazon.in/loreal-infallible-creamy-powder-foundation

Neomylný Powder Foundation od L'Oreal je high-end produkt, ktorý zaisťuje efektivitu, ktorá je za každú rupie platíte. Vďaka svojmu vysokému obsahu sušiny pigmentu, tento prášok nadácie vyrovnáva tón pleti a poskytuje plné pokrytie.

Hodnotenie: 4-5

8. Revlon PhotoReady Obojsmerné Powder Foundations:

Kúpiť Revlon PhotoReady Obojsmerné Prášok základy ₹ 1,400.00 @ www.amazon.in/revlon-photoready-two-way-powder-foundations

Tento make-up kompaktný zdvojnásobuje ako základ za mokra. Textúra je mäkká a nie je ľahké slabnúť. Drahé, ale účinné, tento produkt Revlon je ideálny kúpiť pre každodenné potreby make-up.

Hodnotenie: 4-5

9. Oriflame Beauty Whitening Powder Foundation:

Kúpiť Oriflame Beauty Whitening Powder Foundation @ www.amazon.in/oriflame-beauty-whitening-powder-foundation

Obal je jedinečne atraktívna čo robí tento práškový základ z populárnej švédskej značky ťažko odolať. S dokonalým matným alebo suchý povrch, tento rozpočet výrobok je určite zapôsobí.

Hodnotenie: 3,5-5

10. Avon Smooth Minerals prášok Foundation:

Kúpiť Avon Smooth Minerals Powder Foundation for ₹ 1,559.10 @ www.amazon.in/avon-smooth-minerals-powder-foundation

Tento lacný produkt z priameho maloobchodnej značky Avon je ideálny pre nových užívateľov. Bezproblémová a ľahko použiteľné, Avon Smooth Minerals Powder Foundation účinne poskytuje maximálne pokrytie a ľahko mieša zakryť tmavé kruhy pod očami a škvŕn.

Hodnotenie: 3-5

Dúfam, že ste našli tento článok informatívne. Prosím, nechajte nám svoj drahocenný komentár, ak existuje.