Zdravie a wellness

Zelná polievka pre rýchlu stratu hmotnosti

Zelná polievka pre rýchlu stratu hmotnosti

Hľadá nápady na rýchle chudnutie? Kapustnica strava je presne to, čo budete potrebovať! Diéta hlásili straty toľko ako 10 libier za pouhých 7 dní!

Nie je to skvelé? Žijúci len na kapustová polievka po dobu 7 dní môže znieť tak nechutné. Ale dovoľte mi, aby som vás ubezpečil, že nemusíte jesť kapustová polievka sám. Môžete tiesňava na ovocie, zeleniny a bielkovín, aby sa váš metabolizmus aktívne a vaše chuťové poháriky nažive.

Budúci najlepšiu vec, o kapustová polievka stravy je to, že vám pomôže zostať aktívny, energický, a táto strava je vreckový príjemný. Ale nezabudnite, že táto diéta plán nie je vhodný pre dlhodobé plány chudnutie. V skutočnosti, po túto diétu stále môže oslabiť vašu imunitu.

load...

V tomto článku sa budeme diskutovať o 7-dňový diétny plán, potravinových náhrad kapustová polievka recept, cvičenie nasledovať, a kapustnica strava výhody. Jediné, čo musíte urobiť, je posunúť nadol.

Všetko, čo potrebujete vedieť o Kapustová polievka Diéta pre Chudnutie

 1. Aký je Kapustová polievka Diéta?
 2. Ako Kapustová polievka diéta funguje?
 3. 7-dňový Kapustová polievka Diéta Graf
 4. Ako pripraviť originálne Kapustová polievka Diéta Chudnutie recept?
 5. Substitúcia kapustnica recept
 6. Vedecká vysvetlenie Za túto diétu
 7. Výhody kapustnica stravy
 8. Vedľajšie účinky kapustnica stravy
 9. Dos a dont zo kapustnica stravy

1. Čo je Kapustová polievka Diéta?

Kapustnica strava je diétny plán navrhnutý spôsobiť krátkodobé chudnutie. Tento jednoduchý výstrelok diéta, spolu s pol hodiny cvičenia, prináša lepšie výsledky ako mesiacov potenie prostredníctvom pravidelného programu chudnutia.

Takže to diéta vlastne funguje? Poďme zistiť!

Späť na obsah

2. Ako Kapustová polievka diéta funguje? 

Kapustová polievka diéta funguje tak, že skok začína metabolizmus tukov a uvoľnenie vášho tela. Táto diéta obmedzuje príjem kalórií a núti vaše telo používať tuk ako zdroj energie. Nízky obsah sodíka, nízke kalórie a vysokým obsahom vlákniny vám umožní dostať sa do formy rýchlejšie, než keby ste nasledoval mierny dlhodobý stravovací plán.

load...

Kapustová polievka je často predpisovaný obéznych pacientov, pretože strava s vysokým obsahom vlákniny a nízkym obsahom kalórií (20 cal na 100 g polievky). To poskytuje viac ako 53% odporúčanej dennej príjem každý deň.

To je dôvod, prečo kapustnica strava úspešne pomohol mnohým ľuďom, ako schudnúť. Aj vy môžete schudnúť tým, že nasleduje 7-dňový kapustová polievka diétny plán nižšie.

Späť na obsah

3. 7 denný Efektívne Kapustová polievka Diéta plán

Existuje niekoľko verzií diétny plán kapustnica, ktoré boli okolo po celé roky. Musíte dodržiavať prísnu diétu graf 7-dennej lehoty. Kapustová polievka je hlavným bodom a je doplnený ďalšími potravín, ktoré spĺňajú požiadavky na výživu.

Späť na obsah

Deň 1: Iba Fruits

Skoro ráno Teplá voda so šťavou z polovice vápna
Raňajky Jesť iba ovocie ako jablko, pomaranč, kivi atď. (Okrem banánov)
Obed Kapustová polievka 1 broskyňa
Po obede Snack na jablke alebo guave
Večera Kapustová polievka 1 malá miska melónového medu

Prečo to funguje

Plody sú výborným zdrojom vitamínov a minerálov. Spolu s ním, keď jete kapustová polievka, môžete tiež získať životne dôležité živiny z vegetariáni. Banány majú vysoký obsah kalórií, a preto sa neodporúča na deň 1. Kapustnica a ovocie diéta je perfektný spôsob, ako začať kapustnica strava režim.

Teplá voda s limetkovou šťavou je jedným z najlepších spôsobov, ako začať svoj deň. To pomôže vyplavenie toxínov a naštartovanie váš metabolizmus. Jesť veľa ovocia s nízkym glykemickým indexom v tento deň spolu s kapustovej polievky. V skutočnosti môžete mať kapustová polievka toľkokrát, koľkokrát chcete, po celý deň, aby sa vaše bodavá bolesť z hladu na uzde.

Foods jesť

Ovocie - Apple, broskyne, slivky, guava, pomaranč, nektarinky, melón, melón a kivi. Zelenina - kapusta, cibuľa, pór, zeler, mrkva, špenát, a zelené fazule. Tuky a oleje - olivový olej, olej z ryžových otrúb, konope olej, ľanový olej, slnečnicový olej, slnečnicový maslo, topené maslo (ghí), a arašidové maslo. Orechy a semená - tekvice semeno, ľanové semienko, melón semená, mandle, vlašské orechy, lieskové orechy a. Bylinky a koreniny - koriandra, petržlenovú vňať, rozmarín, tymián, kôpor, oregano, kardamom, čierne korenie, kajenské korenie, škorica, semená senovky, rasca, šafran, cesnak, zázvor, kurkuma prášok, a bobkový list. Nápoje - zelený čaj, čierny čaj, čierna káva, bylinné čaje, čerstvé ovocné šťavy, a kokosová voda. Korenie - Domáce koriander list chutney s citrónom a soľou, domáci mätovú chutney s citrónom a soľou, a domácim jogurtovým dipom bez cukru.

Potraviny, aby sa zabránilo

Ovocie - banán, mango, hrozno, čerešne, a papája. Zelenina - zemiakov a sladké zemiaky. Zrná - všetky druhy obilnín, vrátane hnedá ryža a ovsa. Tuky a oleje - masť, maslo, majonéza, margarín a rastlinný olej. Orechy a semená - kešu oriešky. Nápoje - Alkohol, balené ovocné šťavy, a balia kokosová voda. Korenie - kečup, čili omáčka, sójové omáčky, majonézy dip, ranč dip, a tatárska omáčka.

náhradníci

Limetkovej šťavy - Jablčný ocot Apple - Watermelon Orange - tekvica Kiwi - Uhorka Peach - Plum Guava - Fig medovým melónom - Pomegranate

opatrnosť

Nejedzte príliš veľa alebo príliš veľa ovocia naraz. Plody obsahujú cukor, ktorý môže získať prevedený do uloženého tuku, ak nie je používaný ako zdroj energie.

užitočná

Pred jedlom dôkladne umyť ovocie. Ak sa rozhodnete pre ovocný šalát, vyberte ovocie, ktoré bude poskytovať svoje telo s rôznymi druhmi vitamínov a minerálnych látok. Neprepadajte panike, ak sa cítite slabý. Je to len reakcia svojho tela na nízke sacharidov a nízkym cukru diétou. Piť dostatok vody po celý deň.

Cvičenie pre 1. Deň
   • Začnite svoj deň skôr a s warm-up.
   • Next, beh na bežeckom páse, alebo ísť do neďalekého parku. Odpočinúť medzi tým, ak nie ste zvyknutí na beh.
   • Po dokončení behu, do 2 sady 5 push-up, 2 sady 5 sit-ups, nožnicové nohy, skákanie zdviháky, lanové skoky, schody spustené, bench press, kadere nohu a aerobiku.
   • Končiť s naťahovacie cvičenia. Uistite sa, že máte jednu hodinu cvičenia 1. Deň.

Upozornenie: Ľudia s ochorením srdca alebo akékoľvek iné podmienky, ktoré im neumožňuje vykonávať tieto cvičenia musí poradiť so svojím lekárom alebo fitness tréner poznať najlepší tréningový plán pre chudnutie.

Ako sa budete cítiť ako na konci roku 1. Deň

Do konca 1. Deň, budete sa cítiť skvele o sebe, ako sa budete cítiť ľahšie. Živiny z ovocia a kapustnica bude udržiavať vaše energetickej hladiny vysoká po celý deň, a budete sa tešiť na Deň 2 tejto diéte. Bez okolkov, poďme sa pozrieť, čo 2. Deň má v obchode pre vás.

Späť na obsah

 2. Deň: iba zelenina

Skoro ráno Zelený - čierny čaj alebo čierna káva bez cukru alebo umelých sladidiel
Raňajky Kel alebo špenát alebo mrkva a cvikla hladká
Obed Kapustová polievka a>Toľko zeleniny, koľko chcete spolu s polievkou, okrem suchých fazulí, hrášku, sladkej kukurice a inej škrobovej zeleniny
Po obede Malá miska uhorky alebo mrkvy
Večera Kapustová polievka na grilovanej brokolici a špargle

Prečo to funguje

Vitajte v Deň 2. Začnite svoj druhý deň tým, že pije zelený / čierny čaj (s trochou limetkovej šťavy) alebo čiernej kávy. Kofeín pomôže schudnúť, a vôňa čaju alebo kávy budú kopať začať svoj deň. Na raňajky, majú zeleninový koktail poskytovať svoje telo s živinami, ktoré vám pomôžu uvoľniť tuk. Už misku kapustová polievka s rôznymi druhmi listovej zeleniny na pocit sýtosti. Ak máte pocit, hlad príspevok obed, olovrant na uhorky či mrkvu. Jesť čo najviac vegetariáni ako je to možné pri každej príležitosti. Na večeru, majú strednú misku kapustová polievka a niektoré grilovanej zeleniny rozbiť jednotvárnosť.

Foods jesť

Zeleniny - pór, zeler, čínska kapusta, kapusta, mrkva, paradajky, kvaka, brokolica, zelené fazuľky, kel, špenát, špargľa, červená repa, okra a fľaša tekvica. Tuky a oleje - olivový olej, olej z ryžových otrúb, konope olej, ľanový olej, slnečnicový olej, slnečnicový maslo, topené maslo (ghí), a arašidové maslo. Orechy a semená - tekvice semeno, ľanové semienko, melón semená, mandle, vlašské orechy, lieskové orechy a. Bylinky a koreniny - koriandra, petržlenovú vňať, rozmarín, tymián, kôpor, oregano, kardamom, čierne korenie, kajenské korenie, škorica, semená senovky, rasca, šafran, cesnak, zázvor, kurkuma prášok, a bobkový list. Nápoje - zelený čaj, čierny čaj, čierna káva, bylinné čaje, čerstvé ovocné šťavy, a kokosová voda. Korenie - Domáce koriander list chutney s citrónom a soľou, domáci mätovú chutney s citrónom a soľou, a domácim jogurtovým dipom bez cukru.

Potraviny, aby sa zabránilo

Zelenina - zemiakov a sladké zemiaky. Ovocie - Vyhnite sa jesť všetky ovocia v tento deň. Obilie - Vyhnite sa všetky druhy obilnín, vrátane hnedá ryža a ovsa. Tuky a oleje - avokádo, bravčová masť, maslo, majonéza, požltový olej, kukuričný olej a olej z bavlníkových semien. Orechy a semená - kešu oriešky Nápoje - Alkohol, balené ovocné šťavy, a balené kokosová voda. Korenie - kečup, čili omáčka, sójové omáčky, majonézy dip, ranč dip, a tatárska omáčka.

náhradníci

Zelený / čierny čaj alebo čierna káva - bylinný čaj Kale - repy greeny alebo brokolica Špenát - Collard greeny alebo čakanka Mrkva - zeler, červená repa alebo jablko Červená repa - brokolica, mrkva, zeler a špenát Uhorka - zeler postrieka balsamico Brokolica - Karfiol, okra alebo Collard Asparagus - pór, bok Choy alebo ružičkový kel

opatrnosť

Nepridávajte cukor alebo umelé sladidlá, aby váš čaj alebo kávu, pretože môžu brániť vaše chudnutie. Vyhnite sa jesť škrobnatých zeleninu.

užitočná

Môžete vypiť šálku zeleného čaju alebo čiernej kávy, ak nemáte čas k jedlu uhorky či mrkvu príspevok obed. Používať olivový olej na grilovanie vegetariáni na večeru. Ak sa vám nepáči, grilovanej zeleniny, budete možno musieť im dusenú.

Cvičenie na Deň 2
   • Začnite tým, že zahriatie a strečing.
   • Beh na bežeckom páse alebo v blízkom parku.
   • V tento deň, zamerať sa na vaše abs. Robiť kľuky - 2 sady po 10 opakovaniach, nožnicové kopy - 3 série po 10 opakovaniach, vzduch na bicykli - 2 sady po 10 opakovaniach, spiderman doska crunch - 2 sady po 10 opakovaniach a bicyklov crunch - 2 sady po 10 opakovaniach.
   • Koniec tým paže kruhy - 1 sadu 10 opakovaní (vpred i vzad), triceps kľuky - 2 sady 5 opakovaní, jedného hrudníka tlačové impulzu - 1 sada 20 opakovaní, piadivka a ramenné tlačovej - 1 sadu 5 opakovaní , Krúžiť krk a pretiahnuť nohy.
   • Relaxácii a odpočinku na pár minút.

Upozornenie: Ľudia s ochorením srdca alebo akékoľvek iné podmienky, musia poradiť so svojím lekárom alebo fitness tréner poznať najlepší tréningový plán pre chudnutie.

Ako sa budete cítiť ako na konci roka 2. Deň

Po celý deň ovocie (1. Deň), budete rád, keď jedla sa skladajú z rôznych druhov zeleniny. Je to skvelý deň experimentovať. Pripraviť občerstvenie a raňajky, ktoré obsahujú zdravé porcie zeleniny. Vzhľadom k tomu, zelenina obsahujú veľa vlákniny, vaše črevá zdravie zlepší.

Teraz, keď Deň 2 je viac než úspešne, budete pripravení na 3. Deň viac ako inokedy.

Späť na obsah

3. Deň: Ovocie a zelenina

Skoro ráno Teplá voda s citrónovou šťavou a 1 polievková lyžica organického medu
Raňajky Pomaranč, jablko a vodný melón

Alebo

Kale, granátové jablko a mrkva smoothie

Obed Kapustová polievka bez škrobových zeleniny
Po obede Čerstvý ananásový džús alebo melónová šťava z medovice
Večera Kapustová polievka a 1 kiwi alebo bobule

Prečo to funguje

Teplá voda s citrónovou šťavou a medom je ideálny spôsob, ako začať tretí deň, ako to pomôže odplaviť toxíny a posilnenie imunity. Pretože sa jedná o ovocia a zeleniny denne na raňajky, vypiť pohár koktail pre aktiváciu mozgu, svalov a orgánov. Kapustnica budete cítiť plná, aby sa vaše bodavá bolesť z hladu na uzde, a poskytne vám veľa vlákniny mobilizovať tuk. Sa môžete cítiť trochu hlad vo večerných hodinách. Mať pohár čerstvej ovocnej šťavy bude omladiť svoje telo a poskytujú energiu. Malá miska kapustnica a ovocie na večeru pomôže váš tráviaci systém a pomôže vám lepšie spať.

Foods jesť

Zeleniny - pór, zeler, čínska kapusta, kapusta, mrkva, paradajky, kvaka, brokolica, kelu greeny, reďkev zelenina, zelené fazuľky, kel, špenát, špargľa, červená repa, okra a fľaša tekvica. Ovocie - Kiwi, vodný melón, melón, slivky, granátového jablka, jahody a ananás. Tuky a oleje - olivový olej, olej z ryžových otrúb, konope olej, ľanový olej, slnečnicový olej, slnečnicový maslo, topené maslo (ghí), a arašidové maslo. Orechy a semená - tekvice semeno, ľanové semienko, melón semená, mandle, arašidy, vlašské orechy, makadamové a lieskové orechy. Bylinky a koreniny - koriandra, petržlenovú vňať, rozmarín, tymián, kôpor, oregano, kardamom, čierne korenie, kajenské korenie, škorica, semená senovky, rasca, šafran, cesnak, zázvor, kurkuma prášok, a bobkový list. Nápoje - zelený čaj, čierny čaj, čierna káva, bylinné čaje, čerstvé ovocné šťavy, a kokosová voda. Korenie - Domáce koriander list chutney s citrónom a soľou, domáci mätovú chutney s citrónom a soľou, a domácim jogurtovým dipom bez cukru.

Potraviny, aby sa zabránilo

Zelenina - zemiaky, sladké zemiaky, a reďkovky. Ovocie - mango, zelené hrozno, čierne hrozno a hrušky. Obilie - Vyhnite sa všetky druhy obilnín. Tuky a oleje - masť, maslo, margarín, majonéza, požltový olej, kukuričný olej a olej z bavlníkových semien. Orechy a semená - kešu oriešky Nápoje - Alkohol, balené ovocné šťavy, a balené kokosová voda. Korenie - kečup, čili omáčka, sójové omáčky, majonézy dip, ranč dip, a tatárska omáčka.

náhradníci

Citrónová šťava - Jablčný ocot Organický med - čistý javorový sirup (1-2 lyžičky) Orange - Vápno, citrón, alebo grapefruit Apple - Černice Melón - medovým melónom alebo uhorka Kale - repy greeny, špenát alebo brokolica granátové jablko - Strawberry alebo ananás Mrkva - zeler, červená repa alebo jablko ananás - grapefruit alebo mango medovým melónom - watermelon alebo guava Kiwi - uhorky alebo melón bobule - guava, jablko alebo grapefruit

opatrnosť

Nejedzte vysokým glykemickým indexom ovocia, alebo ak máte ich, jesť málo. Tiež vyhnúť škrobnatých potravín.

užitočná

Okoreniť kapustová polievka pridaním rastlín alebo korenia podľa vlastného výberu. Nepridávajte korenie na trhu k dispozícii, pretože obsahujú veľké množstvo pridaného cukru. To platí aj pre balené ovocné šťavy, takže je lepšie, aby sa čerstvé ovocné šťavy alebo zjesť celé ovocie.

Cvičenie na Deň 3
   • Začnite tým, že natiahne nohy, pas, ramená, paže a krk.
   • Spot jog po dobu 5 - 7 minút.
   • Drepy - 1 sada 10 opakovaní.
   • Skákanie drepy - 1 sada 10 opakovaní.
   • Jazda na bicykli crunches- 2 sady po 10 opakovaniach.
   • Práca na vaše abs tým horizontálnych a vertikálnych nožnicových kopy.
   • Ľahnite si na chrbát a zdvihnite nohy v uhle 45 stupňov a počítať do 10. Urob to 5krát.
   • Lano skákanie (1 sada 50 skokov).
   • Push-up - 2 sady po 10 opakovaniach.
   • Sit-up a zvraty - 2 sady po 10 opakovaniach alebo 2 sád 5 opakovaní.
   • Skončiť tým, že robí krk rotácia, otáčanie ramena a tvárovej cvičenia (kliknite sem pre zobrazenie rôznych tvárí cvičenie).

Upozornenie: Ľudia s ochorením srdca alebo akékoľvek iné podmienky, musia poradiť so svojím lekárom alebo fitness tréner poznať najlepší tréningový plán pre chudnutie.

Ako sa budete cítiť do konca 3. Deň

Budete rád, keď uvidíte viditeľné zmeny vo vašom tele do konca 3. Deň zeleniny a ovocia pomôže udržať vaše bodavá bolesť z hladu na uzde, a budete sa cítiť viac vedomí o svoje zdravie. Ak ste zvyknutí na prejedanie, možno túži po nezdravé jedlo vo večerných hodinách. Vypiť pohár okorenené cmar sa vysporiadať s sacharidov toužení.

3. Deň je úspešne u konca. Teraz sa pripravte na 4. Deň, ak naozaj chcete vyzerať skvele.

Späť na obsah

4. Deň: Banány a mlieko

Skoro ráno Zelený - čierny čaj s pomlčkou limetkovej šťavy
Raňajky 1 banán a 1 pohár mlieka
Obed

Kapustová polievka bez škrobových zeleniny

Po obede Banánový mliečny koktail
Večera Kapustová polievka a 1 šálka nízkotučného jogurtu

Alebo

Pohár teplého mlieka s muškátovým orieškom

Prečo to funguje

Zelený alebo čierny čaj zmesi naozaj dobre s limetkovou šťavou a okamžite cítite svieži a omladená. Budete jesť aspoň dva banány v tento deň. Banány sú dobrým zdrojom draslíka, vitamínu A, vlákniny a omega - 3-mastné kyseliny. Mlieko je dobrým zdrojom vápnika, vitamínu D, draslíka, dobré tuky a bielkoviny. Preto budete mať všetky dôležité živiny pre vaše telo od banánov a mlieka. Môžete zahrnúť malú misku nízkotučného jogurtu na podporu trávenia alebo pohár teplého mlieka s muškátovým orieškom, ktorý vám pomôže lepšie spať a prebudiť svieži druhý deň ráno.

Foods jesť

Zeleniny - pór, zeler, čínska kapusta, kapusta, mrkva, paradajky, kvaka, brokolica, kelu greenov, reďkev zelenina, zelené fazuľky, kel, špenát, bok Choy, ružičkový kel, špargľa, červená repa, okra, horká tekvica, a fľaša tekvica , Ovocie - banán, kiwi, melón a jablko. Dairy - mlieko, sójové mlieko, cmar a nízkotučný jogurt. Tuky a oleje - olivový olej, olej z ryžových otrúb, konope olej, ľanový olej, slnečnicový olej, slnečnicový maslo, topené maslo (ghí), a arašidové maslo. Orechy a semená - tekvice semeno, ľanové semienko, melón semená, mandle a lieskové orechy. Bylinky a koreniny - koriandra, muškátový oriešok, petržlenovú vňať, rozmarín, tymián, kôpor, oregano, kardamom, čierne korenie, kajenské korenie, škorica, semená senovky, rasca, šafran, cesnak, zázvor, kurkuma prášok, a bobkový list. Nápoje - zelený čaj, čierny čaj, čierna káva, bylinné čaje, čerstvé ovocné šťavy, a kokosová voda. Korenie - Domáce koriander list chutney s citrónom a soľou, domáci mätovú chutney s citrónom a soľou, a domácim jogurtovým dipom bez cukru.

Potraviny, aby sa zabránilo

Zelenina - zemiaky, sladké zemiaky, a reďkovky. Ovocie - mango, zelené hrozno, čierne hrozno a hrušky. Obilie - Vyhnite sa všetky druhy obilnín. Tuky a oleje - masť, maslo, margarín, majonéza, požltový olej, kukuričný olej a olej z bavlníkových semien. Orechy a semená - kešu oriešky, vlašské orechy a makadamových orechy. Nápoje - Alkohol, balené ovocné šťavy, a balia kokosová voda. Korenie - kečup, čili omáčka, sójové omáčky, majonézy dip, ranč dip, a tatárska omáčka.

náhradníci

Zelený / čierny čaj - Čierna káva alebo čaj Lime džús - jablčný ocot alebo grapefruitový džús Banana - Kiwi (alebo len vynechať banán a majú kapustovú polievku) Mlieko - Sójové mlieko s nízkym obsahom tuku jogurt - Smetana

Opatrenia

Nepite mlieko, ak ste laktózu. Rozhodnúť sa pre sójové mlieko.

užitočná

Pridajte pol lyžičky kakaového prášku do vášho koktail rozbiť jednotvárnosť. Môžete tiež pridať ľanové semienko prášok.

Cvičenie pre 4. Deň
   • Ramenné rotácie - 1 sada 10 opakovaní (dopredu a dozadu).
   • Arm kruhy - 1 sada 10 opakovaní (dopredu a dozadu).
   • Otáčanie zápästia - 1 sada 10 opakovaní (dopredu a dozadu).
   • Neck rotácie - 1 sada 10 opakovaní (pravý a ľavý).
   • Tajtrlíci - 2 sady po 20 opakovaniach.
   • Spot jogging - 5 - 7 minút.
   • Rope jumping - 1 sada 75 opakovaní.
   • Bežecká / Prerušovaný chod - 10 - 20 minút (krátke prestávky).
   • Jazda na bicykli - namiesto spustenia, môžete sa rozhodnúť pre cyklistiku. Jazdiť na bicykli po dobu najmenej 20 minút (prestávky, ak potrebujete chytiť dych).
   • Drepy (1 sada z 5 opakovaní), drví (1 sada 10 opakovaní) a sit-up (1 sada z 5 opakovaní) pre zlepšenie krvného obehu, odbúravanie tukov a pevnosť kostí.

Upozornenie: Ľudia s ochorením srdca alebo akékoľvek iné zdravotný stav musí poradiť so svojím lekárom alebo fitness tréner poznať najlepší tréningový plán pre chudnutie.

Ako sa budete cítiť do konca 4. Deň

Niektorí z vás môžu cítiť slabí do konca dňa 4. Monotónnosť mlieka, banán, a kapustnica možno sa budete nudiť s diétny plán. Ale keď si skontrolovať svoje telo v zrkadle, budete vedieť, že niektoré ťažkosti sa oplatí. Nevzdávajte. Ste za sebou dlhú cestu. Ešte pár dní do dosiahnutia vašej cieľovej hmotnosti.

Poďme sa pripravte sa na jeden z najlepších dní tohto diétny plán, 5. Deň.

Späť na obsah

5. Deň: hovädzie mäso a paradajky

Skoro ráno Teplá voda so šťavou z polovice vápna
Raňajky Rajčiaky, zeler a kale hladké alebo štíhle rezané hovädzie slanina a paradajková šťava
Obed

Kapustová polievka

Po obede Paradajky, mrkva a koriander listy smoothie
Večera Kapustová polievka s alebo bez mletého hovädzieho mäsa a paradajkového šalátu

Prečo to funguje

Počnúc svoj deň s pohárom teplej vody a limetkovou šťavou, je to skvelý spôsob, ako zvýšiť metabolizmus a odplavovanie toxínov. Majú živín zaťažené bufetu s smoothie alebo grilované hovädzie slaninou a paradajkovej šťavy, aby sa prispelo k podpore svoje orgány. Kapustová polievka s non-škrobnatých zeleninu vás udrží aktívny príspevok obed. Ak máte pocit, hlad po dvoch až troch hodinách obede, majú pohári paradajkovej smoothie Pre napájanie a omladenie sami. Majú strednú alebo malú misku kapustová polievka a štedrú porciu mleté ​​hovädzie mäso, ako získať optimálnu proteín prestavať svaly.

Foods jesť

Zeleniny - pór, zeler, čínska kapusta, kapusta, mrkva, paradajky, kvaka, brokolica, kelu greenov, reďkev zelenina, zelené fazuľky, kel, špenát, bok Choy, ružičkový kel, špargľa, červená repa, okra, horká tekvica, a fľaša tekvica , Ovocie - Vyhnite sa jesť ovocie v tento deň. Proteín - mleté ​​hovädzie mäso, mleté ​​morčacie, kuracie mäso, losos, huby a strukoviny. Tuky a oleje - olivový olej, olej z ryžových otrúb, konope olej, ľanový olej, slnečnicový olej, slnečnicový maslo, topené maslo (ghí), a arašidové maslo. Orechy a semená - tekvice semeno, ľanové semienko, melón semená, mandle a lieskové orechy. Bylinky a koreniny - koriandra, muškátový oriešok, petržlenovú vňať, rozmarín, tymián, kôpor, oregano, kardamom, čierne korenie, kajenské korenie, škorica, semená senovky, rasca, šafran, cesnak, zázvor, kurkuma prášok, a bobkový list. Nápoje - zelený čaj, čierny čaj, čierna káva, bylinné čaje, čerstvé ovocné šťavy, a kokosová voda. Korenie - Domáce koriander list chutney s citrónom a soľou, domáci mätovú chutney s citrónom a soľou, a domácim jogurtovým dipom bez cukru.

Potraviny, aby sa zabránilo

Zelenina - zemiakov, hrášok, kukurica a sladké zemiaky. Ovocie - mango, zelené hrozno, čierne hrozno a hrušky. Tuky a oleje - masť, maslo, margarín, majonéza, požltový olej, kukuričný olej a olej z bavlníkových semien. Obilie - Vyhnite sa všetky druhy obilnín. Orechy a semená - kešu oriešky, vlašské orechy a makadamových orechy. Beverages- Alkohol, balené ovocné šťavy, a balia kokosová voda. Condiments- kečup, chilli omáčka, sójová omáčka, majonéza dip, ranč ponorenie a tatársku omáčku.

náhradníci

Limetkovej šťavy - Jablčný ocot Tomato - Grapefruit, vodný melón a červenej papriky zeler - Uhorka alebo pór Kale - špenát alebo mrkvu Hovädzie slanina - Turecko, bravčovej slaniny alebo huby mrkva - repa, zeler a uhorka koriander list - Petržlen Mleté hovädzie - Ground morčacie, kuracie kostru, kuracie prsia, tuniak, losos

Opatrenia

Vždy sa rozhodnúť pre chudé hovädzie mäso. Nespotrebúvajú paradajka, ak nie ste zo zdravotných dôvodov povolené podať lekár.

užitočná

Pridajte trochou vápna a čierneho soľ do svojho post-obedňajšiu smoothie zvýšiť svoju chuť a pozdvihnúť náladu.

Cvičenie na Deň 5
   • Leg kruhy - 1 sada z 5 opakovaní pre každú nohu (v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek).
   • Panvovej kruhy - 1 sada 10 opakovaní (pravý a ľavý).
   • Arm kruhy - 1 sada 10 opakovaní (pravý a ľavý).
   • Zápästie kruhy - 1 sada 10 opakovaní (pravý a ľavý).
   • Ramenné a krku rotácie - 1 sada 10 opakovaní (pravý a ľavý).
   • Spot jogging - 5 - 7 minút.
   • Výpady - 2 sady 5 opakovaniach.
   • Scissor kopy - 2 sady 10 opakovaniach.
   • Push-up - 2 sady 5 opakovaniach.
   • Triceps namáča - 2 sady po 10 opakovaniach.
   • Jóga ásany.

Upozornenie: Ľudia s ochorením srdca alebo akékoľvek iné zdravotný stav musí poradiť so svojím lekárom alebo fitness tréner poznať najlepší tréningový plán pre chudnutie.

Ako sa budete cítiť ako na konci roka 5. Deň

Budete milovať 5 dní, pretože sa jedná o odklon od rovnakých zeleniny a ovocia. Treba však dať pozor na veľkosti porcií. Prejedanie v tento deň bude mať vplyv vaše chudnutie a výkon. Ak je správne nasledoval, budete dopĺňať stratené proteíny a cítiť oveľa viac energie ako ktorýkoľvek iný deň v tejto diéte.

Poďme sa presunúť na ďalší deň, 6. Deň, kedy sa dostanete k jedlu nejaké ďalšie zaujímavé potraviny.

Späť na obsah

6. Deň: Hovädzie mäso a zelenina

Skoro ráno Jablkový a citrónový a detoxikát teplej pitnej vody
Raňajky Kadeřník a hovädzia slanina alebo 1 miska zeleninového ovsa
Obed Kapustová polievka s hovädzím mäsom - kuracie prsia - huby
Po obede 1 sklenený kivi a jablkový džús
Večera Kapustová polievka a grilované hovädzie mäso - kuracie prsia - ryby

Prečo to funguje

Ráno detox vody pomôže vyrovnať pH čreva a uľahčuje pohyb čriev. Vegetarián smoothie vás udrží plný dlhšie a pomoci v tuku mobilizácie. Jesť stredná časť hovädzieho a kapustnica poskytovať svoje telo s esenciálnych aminokyselín. Post obed čerstvé ovocné šťavy obmedzí svoje sacharidov chute. No ostrieľaní grilované hovädzie kotlety a stredné misku kapustová polievka pomôže vaše telo zostavenie proteínov a posilniť vaše svaly.

** Pre vegetariánov (deň 5 a deň 6)

Ak ste vegetarián, rozhodnúť sa pre šošovku, fazuľa, čierne oči hrachu, cícera, huby a tofu.

Foods jesť

Zeleniny - pór, zeler, čínska kapusta, kapusta, mrkva, paradajky, kvaka, brokolica, kelu greenov, reďkev zelenina, zelené fazuľky, kel, špenát, bok Choy, ružičkový kel, špargľa, červená repa, okra, horká tekvica, a fľaša tekvica , Proteín - mleté ​​hovädzie mäso, mleté ​​morčacie, kuracie mäso, losos, huby a strukoviny. Tuky a oleje - olivový olej, olej z ryžových otrúb, konope olej, ľanový olej, slnečnicový olej, slnečnicový maslo, topené maslo (ghí), a arašidové maslo. Orechy a semená - tekvice semeno, ľanové semienko, melón semená, mandle a lieskové orechy. Bylinky a koreniny - koriandra, muškátový oriešok, petržlenovú vňať, rozmarín, tymián, kôpor, oregano, kardamom, čierne korenie, kajenské korenie, škorica, semená senovky, rasca, šafran, cesnak, zázvor, kurkuma prášok, a bobkový list. Nápoje - zelený čaj, čierny čaj, čierna káva, bylinné čaje, čerstvé ovocné šťavy, a kokosová voda. Korenie - Domáce koriander list chutney s citrónom a soľou, domáci mätovú chutney s citrónom a soľou, a domácim jogurtovým dipom bez cukru.

Potraviny, aby sa zabránilo

Zelenina - zemiakov, hrášok, kukurica a sladké zemiaky. Ovocie - mango, zelené hrozno, čierne hrozno a hrušky. Obilie - Vyhnite sa všetky druhy obilnín. Tuky a oleje - masť, maslo, margarín, majonéza, požltový olej, kukuričný olej a olej z bavlníkových semien. Orechy a semená - kešu oriešky, vlašské orechy a makadamových orechy. Nápoje - Alkohol, balené ovocné šťavy, a balia kokosová voda. Korenie - kečup, čili omáčka, sójové omáčky, majonézy dip, ranč dip, a tatárska omáčka.

náhradníci

Apple - Uhorka semená senovky - Triphala prášok Lemon - Jablčný ocot Mrkva - zeler Tomato - z červenej repy alebo uhoriek špenát - Kale Uhorka - mrkvu alebo melón Hovädzie - Turecko, kuracie prsia, tuniak, losos, huby, alebo fazuľa šalát - čínska kapusta cuketa - Uhorka Onion - Chiva alebo pór Repa - zeler alebo paradajka

opatrnosť

Vyhnúť sa použitie príliš veľa ropy na grilovanie mäsa. Vzhľadom k tomu, budete užívať veľa kapustová polievka, môže dôjsť k nadúvaniu. Poraďte sa s lekárom, aby sa zabránilo žalúdočné kŕče alebo nezvyčajný pohyb čriev.

užitočná

Tenko nakrájajte jablko a chladom na detox vody cez noc, takže je obohatené o všetky vitamíny a minerálne látky.

Cvičenie na Deň 6
   • Leg kruhy - 1 sada z 5 opakovaní pre každú nohu (v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek).
   • Panvovej kruhy - 1 sada 10 opakovaní (pravý a ľavý).
   • Arm kruhy - 1 sada 10 opakovaní (pravý a ľavý).
   • Zápästie kruhy - 1 sada 10 opakovaní (pravý a ľavý).
   • Ramenné a krku rotácie - 1 sada 10 opakovaní (pravý a ľavý).
   • Jóga ásany.
Ako sa budete cítiť do konca 6. Deň

Do konca 6. Deň, začnete všímať zlepšenie vo svojej štruktúre svalov a sily. Vaše telo bude vyzerať viac tónovaný než predtým. Bolesť vo výkone sa tiež zníži.

Takže jeden deň ísť! Vaše odhodlanie a tvrdá práca bude hovoriť za vás. Pozrime sa, čo je v obchode pre vás v deň 7.

Späť na obsah

7. Deň: hnedá ryža, zelenina a nesladené ovocné šťavy 

Skoro ráno Čajový škoricový čaj
Raňajky Jablkový džús alebo kiwi smoothie
Obed Hnedá ryža, sušená mrkva & špenát a varená šošovka
Po obede Snack na jablone alebo inom ovocí s výnimkou banánov
Večera Kapustová polievka so zaparenými šampiňónmi

Prečo to funguje

Škorica je aktívna zložka strata hmotnosti. Majú cool ovocný kokteil na raňajky, aby zvýšiť vašu imunitu. Hnedá ryža je výživnejšie v porovnaní s bielou ryžou. Majú malú časť hnedá ryža s ďalšími vegetariáni majú výživné obed. Môžete mať pocit hladu do večera. Desiatu na ovocie (okrem banánov), aby sa vaše kalórií nadol. Opevniť Kapustová polievka s hubami bohatých na bielkoviny pomáha budovať svalovú hmotu.

Foods jesť

Zeleniny - pór, zeler, čínska kapusta, kapusta, mrkva, paradajky, kvaka, brokolica, kelu greenov, reďkev zelenina, zelené fazuľky, kel, špenát, bok Choy, ružičkový kel, špargľa, červená repa, okra, horká tekvica, a fľaša tekvica , Ovocie - Apple, kiwi, melón, ananásový melón, slivka, pomaranč, grapefruit, nektárinky, a guava. Proteín - Huby a strukoviny. Zrná - hnedá ryža, ovsené vločky, quinoa, a popraskané pšenica. Tuky a oleje - olivový olej, olej z ryžových otrúb, konope olej, ľanový olej, slnečnicový olej, slnečnicový maslo, topené maslo (ghí), a arašidové maslo. Orechy a semená - tekvice semeno, ľanové semienko, melón semená, mandle a lieskové orechy. Byliny a Spices- koriandru, muškátový oriešok, petržlenovú vňať, rozmarín, tymián, kôpor, oregano, kardamom, čierne korenie, kajenské korenie, škorica, semená senovky, rasca, šafran, cesnak, zázvor, kurkuma prášok, a bobkový list. Nápoje - zelený čaj, čierny čaj, čiernu kávu, škorica čaju, bylinné čaje, čerstvé ovocné šťavy a čerstvé kokosové vody. Korenie - Domáce koriander list chutney s citrónom a soľou, domáci mätovú chutney s citrónom a soľou, a domácim jogurtovým dipom bez cukru.

Potraviny, aby sa zabránilo

Zelenina - zemiakov, hrášok, kukurica a sladké zemiaky. Ovocie - mango, zelené hrozno, čierne hrozno a hrušky. Tuky a oleje - masť, maslo, margarín, majonéza, požltový olej, kukuričný olej a olej z bavlníkových semien. Orechy a semená - kešu oriešky, vlašské orechy, a macademia orechy. Nápoje - Alkohol, balené ovocné šťavy, a balia kokosová voda. Korenie - kečup, čili omáčka, sójové omáčky, majonézy dip, ranč dip, a tatárska omáčka.

náhradníci

Škorica čaj - Zelený čaj alebo čierna káva Apple juice - Uhorka šťava Kiwi smoothie - Kale a granátové jablko smoothie Hnedá ryža - Biela ryža (len v prípade, že trpí IBS), ovos alebo quinoa Mrkva - Collard greeny alebo ružičkový kel špenát - Kale Varená šošovka - varené hrášok, varené Bengal gram, alebo dusené huby Apple - zeler naložené v octe Restované huby - Veg fazuľa chili alebo nízkotučný jogurt

Cvičenie na Deň 7
   • Leg kruhy - 1 sada z 5 opakovaní pre každú nohu (v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek).
   • Panvovej kruhy - 1 sada 10 opakovaní (pravý a ľavý).
   • Arm kruhy - 1 sada 10 opakovaní (pravý a ľavý).
   • Zápästie kruhy - 1 sada 10 opakovaní (pravý a ľavý).
   • Ramenné a krku rotácie - 1 sada 10 opakovaní (pravý a ľavý).
   • Schodov beh alebo beh - 5 - 10 minút.
   • Squat - 2 sady 5 opakovaniach.
   • Drví - 2 sady po 10 opakovaniach.
   • Pilates - držať po dobu 15 - 20 sekúnd.
   • Jóga dychové cvičenia.

** Pozrite sa na rôzne fitness cvičenia tu.

Ako sa budete cítiť ako na konci roka 7. Deň

Som si istý, že ste si všimli, rozdiel. Ste stratili nielen hmotnosť vody, ale aj tuk, čo je skvelé, ako budete vyzerať omnoho štíhlejšie a tónovaný teraz. Ste oveľa aktívnejší a pozitívne vo svojom výhľade, ktorý je jedným z najlepších výhod pravidelným cvičením a po kapustová polievka diétny plán nábožensky.

Je prísne neodporúča riadiť tento diétny plán mimo Deň 7. Poďme sa pozrieť, prečo sa v ďalšej časti.

Späť na obsah

Beyond 7. Deň

Diéta plán Kapustová polievka by nemala byť dodržané za 7. Deň pretože sa jedná o krátkodobé chudnutie program. Jesť nízke kalórií na dlhú dobu sa zastaví úbytok hmotnosti vášho tela, a to sa prepne do režimu hladovania. To môže viesť k priberaniu na váhe. Prestávka na týždeň alebo dva pomôže prelomiť jednotvárnosť a nedovolí vaše telo, aby sa prispôsobili nízkokalorickú diétu. To vám tiež pomôže schudnúť bez stratil záujem o diétny plán.

Treba mať na pamäti svoj denný výživové požiadavky, tu je recept na pôvodnú kapustovej polievky. Tiež sme poskytli zoznam náhradníkov, ktoré vám pomôžu zmeniť kapustová polievka recept. Nech je to chutné a príjemné podľa svojho vkusu.

Späť na obsah

4. Ako pripraviť originálne Kapustová polievka Diéta Chudnutie recept?

Príprava kapustová polievka je jednoduché. Tu sú ingrediencie a smery.

prísady
   • 10 uncí alebo 4 šálky nasekanej čerstvej kapusty
   • 6 šálok zeleninový vývar alebo voda
   • 1 žltá cibuľa
   • 3 alebo 4 fazuľa
   • 2 zeler rebrá
   • 1-3 rd pohár kórejského deň Jang
   • 1 tenko nakrájané mrkvy
   • 6 strúčikov cesnaku, jemne nasekané
   • 3 tenko nakrájané šampiňóny
   • Soľ a štipku cukru pre chuť
   • 1 čajová lyžička sezamového oleja pre príchuť
   • Koriandra a štipka čierneho a bieleho korenia pre zdobenie
Ako spraviť
   1. Variť zeleninový vývar vo veľkej nádobe polievka.
   2. Pridajte všetky ingrediencie do nádoby a dobre premiešajte.
   3. Ohrievať ju po dobu 15 - 20 minút na miernom plameni.
   4. Pridajte soľ a cukor podľa chuti a necháme variť zeleninu.
   5. Pridajte sezamový olej, papriky, a listy koriandra pre zdobenie. Podávajte horúce.

Späť na obsah

5. Náhrady pre kapustnica stravy Recept

   • Môžete použiť červenej cibule namiesto tie žlté.
   • Môžete použiť varené kura strúhaný miesto húb.
   • Môžete obsahovať zeleninu, ako sú cukety, špenát a kel.
   • Môžete pridať kukuricu namiesto cukru.
   • Môžete tiež zmeniť chuť a vôňu polievky pridaním rôznych bylín, ako bobkový list, petržlen, sušené materinej dúšky alebo listy bazalky.
   • Môžete použiť ryby alebo kurča miesto hovädzieho mäsa na diétny plán.
   • Namiesto toho, aby mlieko, môžete piť sójové mlieko.
   • Ak máte chuť na maslo, použite maslo sprej na trhu k dispozícii namiesto použitia maslo polievky.
   • Môžete jesť papája, marhule alebo kiwi miesto banán.

Tak, ako presne sa kapustová polievka vám pomôže schudnúť? Tu je veda za tento diétny plán.

Späť na obsah

6. Vedecký Vysvetlenie Za túto diétu

   • Vzhľadom k tomu, kapustnica strava s nízkym obsahom kalórií, máte tendenciu sa rýchlo schudnúť. Tento plán obsahuje tiež dobré množstvo bielkovín, vitamínov a minerálov, ktoré sú dôležité pre naše telo.
   • Kapusta má protizápalové a antioxidačné vlastnosti. Znižuje hladinu cholesterolu a je vhodný pre tráviaci systém.
   • Hnedá ryža je dobrým zdrojom vitamínov B1 a B3, železa a vlákniny. Vedci zistili, že ženy, ktoré jedia hnedá ryža sú oveľa zdravšie a tiež váži menej (1), (2).
   • Paradajky sú málo kalórií a vlákniny-bohatý. Oni tiež pomáhajú v boji proti rakovine. Vrátane paradajky v tomto diétny plán obohacuje polievka s živín a je to dobrý kop pre chuťové poháriky.
   • Mlieko je dobrým zdrojom vápnika, draslíka a vitamínu D. Posilňuje a podporuje kosti.
   • Ovocie a zelenina sú bohaté na vitamíny, minerály, polyfenolických flavonoidy a stopové živiny. Budú poskytovať svoje telo s živinami a udržať kontrolu hromadenie tuku.
   • Hovädzie mäso je dobrým zdrojom bielkovín a nemá žiadne sacharidy. Naložený s vitamínmi, minerálmi a bielkoviny, hovädzie napomáha zlepšenie funkcie svalov a znižuje únavu.

Ako inak si môžete ťažiť z kapustová polievka diétu? Poďme zistiť v nasledujúcej časti.

Späť na obsah

7. Výhody kapustnica stravy

A. Rapid Chudnutie

   • Kapustnica strava môže spôsobiť rýchle chudnutie v krátkom čase.
   • Dodržiavaním túto diétu, môžete stratiť až 10 libier za pouhých 7 dní. Zástancovia tejto diéty tvrdia, že to spôsobuje väčšiu úbytok hmotnosti v rovnakom období v porovnaní s inými stravy. Avšak, to sa môže líšiť od človeka k človeku.
   • Táto diéta je vhodná najmä pre tých, ktorí chcú schudnúť rýchlo.

B. No bodavá bolesť z hladu

Táto diéta vám umožní mať toľko polievka, ako budete chcieť spolu s neobmedzeným množstvom ovocia alebo zeleniny, ako aj mäsa na určité dni. Môžete dokonca mať pečené zemiaky. Z tohto dôvodu je menej pravdepodobné, že trpí bodavá bolesť z hladu v priebehu dňa.

C. Poskytuje Energy

   • Spočiatku, kapustnica strava možno sa budete cítiť slabý, závrat a únavu, pretože toxínov a spracované potraviny opúšťajú svoje telo.
   • Tieto účinky sa líšia individuálne, a nakoniec budú ustupovať.
   • Od štvrtého dňa programu, zažijete významný nárast vo vašich energetických úrovniach.

D. Zásobou živín a vitamínov

   • Táto diéta zaisťuje zdravý prísun živín a vitamínov. To je sústredené okolo kapustová polievka, ktorá je naplnené zdravé výživné zeleniny.
   • Tie sú tiež dovolené mať neobmedzené ovocie, rovnako ako mäso. To môže dať svoje telo významnú podporu v vitamínov.
   • Paradajky a iné ovocie, napríklad tmavých bobúľ, sú bohaté na antioxidanty.

E. Jednoduchý a lacný 

   • Kapustnica strava je pomerne jednoduchá a nenákladná nasledovať. To nezahŕňa komplexné plány jedlo, alebo drahé doplnky stravy.
   • Cvičenie nie je nutné. Všetko, čo musíte urobiť, je konzumovať zdravé ovocie a zeleninu spolu s kapustnica počas sedemdňového obdobia.
   • Na rozdiel od iných diét, že nevyžaduje dlhodobý záväzok. Teda nielen skvelý pocit tým, chudnutie a očista tela toxínov a spracovaných potravín, ale sú tiež schopní ušetriť peniaze.

Napriek tomu, že kapustnica strava priniesla pozitívne výsledky, pokiaľ ide o chudnutie, to nie je odporúčané lekári po dobu dlhšiu ako jeden týždeň. Ako väčšina výstrelok stravy, táto strava nie je bez vedľajších účinkov, a vy by ste mali byť vedomí z nich pred vykonaním tohto diétny plán.

Späť na obsah

8. Nežiaduce účinky kapustnica stravy

A. Príčiny hladovania

Keď sa budete držať túto diétu, ste obmedzený na náročné kapustová polievka a zelenina na konkrétny deň. Zdravé tuky a komplexných sacharidov, ktoré sú potrebné, aby nasýtiť vašu chuť k jedlu a udržať si pocit plný sú vylúčené. Tak, ste s najväčšou pravdepodobnosťou cítiť hlad.

B. Spôsobuje nadúvanie

Kým po kapustová polievka stravu, ste s najväčšou pravdepodobnosťou zažiť nadúvanie. Nadmerná spotreba kapusty a inej zeleniny, ako je brokolica môže spôsobiť plyn a máte pocit, nafúknutý.

C. Nebezpečenstvo únavy

Táto diéta zahŕňa drastické zníženie kalorického príjmu, ktorý spôsobí, že vaše energetickej hladiny klesať a môžete pociťovať únavu. Sacharidov a zdravé tuky sú zdrojom vašej telesnej energie.

Vylúčenie týchto životne dôležitých živín z vášho denného príjmu môže vyvolať pocit ospalosti a leniví po celý deň. Tie by mohli trpieť nedostatkom energie k práci von a na iné aktivity.

D. Nedostatočná výživa

Hlavným nedostatkom tohto kapustová polievka stravy je, že žiadny z nich to bola zriadená v nutrične vyváženým spôsobom, ani je to založené na osvedčených princípoch chudnutie.

Neumožňuje príliš príjem bielkovín a sacharidov. Z tohto dôvodu je pravdepodobné, že trpí nutričné ​​nedostatky pri sledovaní tejto diéte. Niet divu, že to trvá len sedem dní!

E. Časté močenie

Spotreba príliš veľa polievka a vody v tejto diéte môže spôsobiť močiť viac, než je obvyklé. Kapusta je prírodné diuretikum, čo znamená, že podporuje vylučovanie vody z tela.

Ostatné ovocie a zelenina môžu tiež spôsobiť časté močenie ako prírodné produkty je plná vody.

F. Príčiny závraty

Závraty je ďalší vedľajší účinok tejto diéte. Tie by mohli skončiť pocit, závraty kvôli nízkemu príjmu kalórií.

Nedostatok sacharidov a tukov vo vašej strave môže spôsobiť vaše telo sa dostať unavený do tej miery, mdloby. To možno liečiť len zvýšením príjmu kalórií.

G. Môže spôsobiť zmeny nálad

Tam je nedostatok životne dôležitých živín v priebehu diéty. Z tohto dôvodu je pravdepodobné, aby sa stal náladový a podráždený. Nedostatok riadnej výživy pre vaše telo môže vám trpieť ako fyzicky, tak psychicky.

Aj keď sa vám podarí schudnúť, môže dôjsť k migrény, točenie hlavy a nálady v priebehu diéty. Nakoniec sa stávate pomalší, čo bude mať vplyv na vašu prácu.

H. Predstavuje zdravotné riziká

Nejedná sa o prírodné chudnutie program, od 90% hmotnosti stratené je hmotnosť vody a nie tuk. Nielen že je to nezdravé, ale navyše tuk držanie tela pred diétou bude stále tam. Vzhľadom k tomu, strava s nízkym obsahom nutričnú hodnotu, bude to dať svoje telo v stave hladovania a režim úspory energie, čím znižuje metabolizmus a spôsobujú opačný efekt skutočne priberať na váhe.

Nenechajte zabŕdnuť. Pointa je, aby bolo jasné, že táto strava plán by nemal byť plynulo nadväzovali. Tu je niekoľko ďalších bodov, mali by ste mať v moci, aby čo najviac z tohto diétny plán.

Späť na obsah

9. Čo robiť a Dont zo kapustnica stravy

Dos Nie
 • Zahŕňajú ovocie s nízkym glykemickým indexom a živinovo-hustú zeleninu, keď ste na tejto diéte.
 • Obsahujú dobrý zdroj bielkovín v polievke, napríklad huby a šošovica.
 • Spať dobre a nechajte svoj mozog oddýchnuť.
 • Piť čerstvé ovocné šťavy bez pridania cukru.
 • Držte sa rutiny tréningu. Relaxovať, dýchať a odpočívať medzi cvičeniami.
 • Nevynechajte hovädzie mäso. Poskytne vášmu organizmu proteín, ktorý potrebuje pre lepšiu funkciu svalov. Môžete sa cítiť slabý, ak nezahŕňate hovädzie mäso. Ak nie hovädzie, jesť ryby alebo kurča.
 • Táto diéta je iba 7 dní. Nerozširujte ho. Oslabí vaše telo a imunitný systém.
 • Nepijí sa žiadne sýtené alebo umelo osladené nápoje.
 • Zabrániť alkoholu.
 • Nepoužívajte žiadne umelé sladidlá počas týchto siedmich dní.
 • Nepoužívajte príliš veľa soli alebo príliš veľa korenín na prípravu polievky.
 • Vyhnite sa avokádo, suché ovocie, ananás a mango.

Späť na obsah

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Som diabetik. Môžem ísť na kapustová polievka diétu?

Prosím, poraďte sa najprv so svojím lekárom. Kapustnica strava by mala byť upravená podľa vášho zdravotného stavu.

Koľko množstvo kapustová polievka by mali byť konzumované každý deň?

Polievka by mala byť hlavnou zložkou kapustová polievka stravy. Môžete mať 2 - 3 misky tejto polievky denne.

Kedy môžem zopakovať kapustová polievka diétu?

Spustiť po 2 - 3 týždne. To bude dať svoje telo oddýchnuť od nízkokalorickú diétu a omladenie vás.

Som 17. Môžem ísť na kapustová polievka diétu?

Tie sú stále rastie a potrebujú viac výživy a energie. Poraďte sa so svojím lekárom o najlepší spôsob, ako sledovať túto diétu.

Môžem jesť banány pre všetky 7 dní?

Banán s vysokým obsahom ovocia cukru, sacharidov a škrobu. Z tohto dôvodu, to je najlepšie, že nemáte jesť každý deň, zatiaľ čo na túto diétu.

Mám pocit slabosti, bolesti hlavy dostať a nemôže v noci spať. Mal som zastaviť kapustová polievka diétu?

Vzhľadom k tomu, strava je nízkokalorickú diétu, ak nechcete mať dostatok bielkovín, začnete cítiť slabý. Tento nedostatok vedie k ďalším problémom, ako je bolesť hlavy a nespavosť. Snažte sa jesť varené vaječné bielky, varené kura alebo varené fazule mungo (moong DAL). Nie cvičenia.

Mám pocit plnosti a zápchu. Čo mám robiť?

Piť viac vody, ak máte pocit, zápchu. Gentle cvičenie vám tiež pomôže. Môžete vziať prášky plyn uvoľňuje po konzultácii s lekárom.

Aj nezdá sa, že prísť o nejakú váhu aj po vykonaní stravy prísne.

Vyhnúť cukor a korenie, dať menej soli v polievke, piť viac vody, a nepoužívajte maslo (pozri 5. Časť).

load...