Zdravie a wellness

Zdravie je bohatstvo: 16 jednoduchých tipov, ako zostať zdravý

Zdravie je bohatstvo: 16 jednoduchých tipov, ako zostať zdravý

My sme počuli vyhlásenia "Zdravie je bohatstvo" od nášho detstva. Avšak, nie všetci z nás sú oboznámení s jeho doslovný význam. To znamená, že bez ohľadu na to, ako ste bohatí, ak nie sme zdravé, nie je nič, čo môžeme vážiť života.

Ľudí trpí nadváhy, obezity, diabetes, vysoký cholesterol, vysoký krvný tlak, ochorenia srdca, problémy s obličkami a tak mnoho ďalších neznámych problémov, a mnoho z týchto problémov dochádza z dôvodu nášho životného štýlu. Čo je bod, ak si môžete dovoliť ísť na luxusné 5-hviezdičkový hotel na obed, ale nemôžem jej tam kvôli svojmu zdraviu. Alebo nemôžete vychutnať svoj obľúbený nápoj s priateľmi raz za čas jednoducho preto, že cez to počas svojich mladších dňoch pitia? Peniaze nič neznamená, keď to nemôže dovoliť váš čas a prostriedky na minúť na seba a svojich blízkych. Zdravotná starostlivosť sa tak stáva nutnosťou. Dokonca aj trochu peňazí, je postačujúce, ak máte zdravotné podporu svojho behu s dobré časy!

Tu je niekoľko tipov, ako zostať zdravý.

Zdravie Tipy pre ženy: 10 tipov, ako zostať zdravý

1. Starať sa o výživu

Vyhnúť sa nezdravé potraviny, ktoré sú s vysokým obsahom kalórií. Postupne mať mýto na vašom zdraví, čo vedie k priberaniu na váhe, ochorenia srdca a cholesterolu. Jesť sezónne ovocie, ktoré sú bohaté na vlákna, vitamíny a proteíny. Nikto sa vás spýta zakázať tie lahodné dezerty dohromady na každom začiatku. Ale trochu moderovanie na začiatku môže zabezpečiť, že ste nikdy dostať do štádia, kedy nemôžete mať to už nie. Nech je to bod, jesť zdravo, zostať zdravý.

load...

2. Raňajky je nutnosťou

Nikdy vynechať raňajky, naša rýchlosť metabolizmu klesá viesť k priberaniu na váhe a zažívacími problémami. Raňajky zvyšuje koncentráciu, pomáha nám lepšie sústrediť a kontroly hmotnosti.

3. Umývanie rúk. A potom je umývanie znova. A znova. A znova. A...

Ručné sanitizers boli vynájdené z nejakého dôvodu. Ak sú vaše ruky sú špinavé, môžete ich vyčistiť. Ale potom, čo si STOP. Musíš. Ak sa budete držať kŕmenie ruky s dezinfekciou, rovnako ako milujúca matka kŕmi svoje dieťa s bieleho jogurtu,.err.mm.okay, nedostal pointu hneď. Ale napriek tomu, že to nie je zdravé cvičenie.

Výskum hovorí, že obmedzená expozícia kľúčik je skutočne dobré, pretože buduje imunitu a príliš sterilné prostredie nie je dobré vôbec.

*Poď. Žijete v dome; Nie je v jednotke intenzívnej starostlivosti *

4. Vyhnite sa Mindless Jedlo

Máte hlad, budete jesť. Ste nudí, jete. Ste naštvaný, jete. A ste leniví robiť svoje domáce práce, znova jesť. Ak nie je uvedené inak máte plány na získanie presunul do nemocnice trvalo, nerob to.

load...

Jesť, keď máte hlad. Tak jednoduché, ako to. Váš žalúdok nie je skládka, yard, v ktorom si môžete dovoliť svoj emocionálny chuť zlikvidovať svoje nevyžiadanej chute. Jesť len vtedy, keď máte hlad. A uistite sa, že je to len zdravé potraviny užívate dovnútra. Jesť len preto, že jedlo je tam naskladané vo vnútri chladničky, a že príliš je úplne zabúda na to, čo jete, môže byť nebezpečné.

5. Skontrolujte výživu značiek

Dokonca aj ja viem, čo nutričné ​​štítky. Žiadny veľký problém. Ale to, čo väčšina z nás nevie, je, aby si ich kedykoľvek sme kúpiť niečo jedlého. Všetko, čo urobiť, je vyplniť vozík s čokoľvek, čo príde na našej strane. Rovnako ako máme evergreen zvyk sa im vyhnúť, nutričné ​​etikety majú evergreen zvyk nám hovoria, čo potravina obsahuje. A myslí si. Sú nemilosrdne úprimný. Dávajú nám jasnú predstavu o tom, ako dobre tieto, prírodné 'alebo, s nízkym obsahom tuku' potraviny dostaneme priťahovala sú.

6. Vyhnite sa pesimistické myslenie

To zďaleka, je najjedovatejšie liek vôbec známe, že ľudstvo. Paradoxné je, že je samo-indukovanú. A nešťastie je, že osoba, ktorá si myslí negatívne nevie, že tak robí. Sme tak zvyknutí na deštruktívne myslenie vzory, ktoré málokedy si uvedomíme, čo robíme pre seba. Rozvoj optimistický postoj môže zmeniť svoj život v úžasné spôsoby. Väčšina vecí okolo nie sú tak zlé, ako sa zdajú byť. Je to len vaša myseľ hrať podraz.

7. Balanced Diet

Začlenenie bielkoviny, minerály, železo, vitamíny, vápnik, sacharidov a tukov (dobré tuky), vo svojej každodennej strave je veľmi potrebné. Ovocie, zelenina, chudé mäso, hydina, mlieko, celozrnné potraviny, aby vyváženej stravy.

8. Po zotmení Jedlá

Mať jedlo včas, je rovnako dôležité ako mať zdravé jedlo. Mať jedlo at-najmenej pár hodín predtým, než narazí na posteľ prevencii obezity a ďalších závažných zdravotných komplikácií. Tiež neskoré nočné snacking môže spôsobiť zažívacie ťažkosti, ktoré zasahuje do spánku.

9. Cvičenie

Cvičenie je nutnosťou, cvičenie, aerobic, chôdzi alebo jogging reguluje srdcovú frekvenciu dáva vám viac energie, aby tvrdo pracovať po celý deň. Cvičenie skoro ráno nebude cítite leniví v priebehu dňa. Zlepšuje krvný obeh a uvoľňuje svalové napätie dáva vám silnejší telo a myseľ. Cvičenie je efektívny spôsob, ako zvýšiť svoje zdravie a udržať si energiu prúdiacu na optimálnej úrovni. Väčšina ľudí si dať prednosť lame výhovorky, než na pravidelné cvičenie. Nečakajte, až budete mať potrebné vybavenie, alebo kým sa pripojiť telocvičňa. Cvičenie rutiny tak jednoduché, ako push up alebo drví (ktoré sa môžu vykonávať doma) môže ísť o skvelý spôsob, ako pri budovaní zdravia. Štúdia ukázala, že jedinci, ktorí nikdy nemal žiadnu cvičenie stratil asi sedem rokov života v porovnaní s tými, ktorí robili. No, to nie je múdre zjednávať, je to?

10. Neseďte trvalo po dlhú dobu

Či už je to na vašom doma, v kancelárii alebo na inom mieste, neustále sedieť na jednom mieste nie je triviálna záležitosť, ktoré majú byť ignorované. Sedieť dlhé hodiny bez akéhokoľvek pohybu spomaľuje metabolizmus a oslabuje svaly. Uistite sa, že vstávať a pohybovať sa pre každý pár hodín. Pretiahnuť svaly čas od času. Čoskoro do postele a čoskoro stúpať, je vždy najlepší spôsob, ako zostať zdravý.

11. Cvičenie jogy

Joga pomáha pri celkovej mysle a telesného vývoja. Jedná sa o stredne dva-in-one, aby vám zdravé ako psychicky, tak fyzicky.

12. Vyvarujte sa fajčenia

Fajčenie ničí svoje zdravie, skôr alebo neskôr. Rakovina, ochorenia pľúc a srdcové ťažkosti všetko za následok kvôli fajčeniu.

13. Ovládajte svoj Nápoje

Alkohol môže vás po náročnom pracovnom dni odpočinku, ale tiež znižuje počet bielych krviniek (WBC bojuje choroboplodné zárodky) a tým nepriamo oslabuje imunitný systém.

14. Použitie Menej Salt

Znížte príjem soli v strave, pretože to môže viesť k mŕtvici a srdcové ochorenia v budúcnosti.

15. Veľa Fluid

Pite aspoň 8 - 9 pohárov vody denne. Je to nielen spláchne váš systém, ale aj udržuje svoju dobrú pleť a zdravé.

16. Správne Sleep

Získať minimálne 8 hodín spánku, pretože uvoľňuje myseľ a prináša vám zdravé. Ľudské telo je stroj. A rovnako ako každý stroj potrebuje odpočinok a dobíjanie, naše telo tiež potrebujú dostatočné množstvo spánku. Väčšina z nás, zaťažený monotónnosť práce, majú tendenciu spať menej a viac sa zamerať na naše úlohy. Ale vec je, môžete naozaj sústrediť, ak ste nemali dobrý nočný spánok. Adekvátne spánok zvyšuje naša úroveň produktivity a pomáha nám v získavaní naše úlohy zvládnuť rýchlejšie. Takže až sa nabudúce budete plánovať preskočiť spánok s cieľom dokončiť tento dôležitý úlohu, alebo si urobil s kľúčový úlohu, myslím, že dvakrát. Tie by mohli byť rozdávať príliš málo.

Cenu vaše zdravie. Je to vzácny! Všetko, čo má, sú vyššie uvedené tipy, ako zostať zdravý!

load...