Zdravie a wellness

Zdravé pred a po tehotenstve tipy na stratu hmotnosti

Zdravé pred a po tehotenstve tipy na stratu hmotnosti

Hmotnosť je jedným z najdôležitejších faktorov, a to bez ohľadu na bod života ste v. Obézni alebo sú obézni žena je povinný mať rad fyzických a psychických problémoch, priamo z narušeného menštruačného cyklu až PCOS a podmienkach neplodnosť záchvaty hnevu a závisti. Najúčinnejší spôsob, ako prekonať tieto problémy, je stratiť, že prebytok mäkká tukové tkanivo. Stratou mäkká tukové tkanivo, nemáme na mysli stretnutia výšky a hmotnosti údaje o vašej váhe. Spolu s schudnúť, musíte tón hore a stať sa fit. A to je presne to, čo budeme pero tu pre vás - ako schudnúť pred a po tehotenstve.

Cesta je tvrdý oriešok s bezpočet prekážok a pokušenie blokuje cestu k úspechu. Kľúčom k úspechu je udržať si svoje ciele veľmi silno. Prečítajte si o to vedieť, čo presne by ste mali urobiť, aby sa dostal do dobrej zdravie.

Pre-Tehotenstvo Chudnutie Tipy

Tehotenstvo je veľmi delikátna obdobie v živote, kde si pripraviť sami psychicky aj fyzicky na kompletnú premena vo svojom živote. Je veľmi dôležité mať na pamäti, že tento liek nie je spontánny jeden. Ak plánujete založiť rodinu, je potrebné zabezpečiť, aby sa vaše telo a myseľ sú na to pripravení. A ak máte nadváhu alebo sú obézni, alebo mal v minulosti hmotnosti, tam je hlbšia úroveň prípravy, ktoré by mali ísť do procesu.

load...

Tu je niekoľko šikovných typov, ktoré môžete vždy spoľahnúť, pokiaľ ide o chudnutie pred otehotnením.

1. Určite cieľovej hmotnosti

Poznať svoje cieľovej hmotnosti vám umožní plánovať, koľko času by to v skutočnosti vás, ako schudnúť. Kým maximálne päť kg chudnutie je povolené za mesiac, ideálne by mali byť tri kg za mesiac. Môžete použiť rôzne spôsoby, ako identifikovať ideálnu váhu, čo môže meniť podľa rôznych faktorov. Na hrubý odhad, 31-ročná žena s výškou 5'6 "a širokým rámu karosérie môže vážiť až 70 kg. Poraďte sa so svojím lekárom pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

2. Odísť vaša strava plánu

Ak ste na diéte schudnúť, potom prosím prestať diéty. Prepnúť na diétny plán, ktorý je vyvážený a poskytuje živiny, dostatočné, aby sa vaša úroveň pôrodnosti. Štúdie ukazujú, že ženy na diéte majú tendenciu dať na väčšiu váhu v priebehu tehotenstva.

load...

3. Znížiť na príjem kalórií a jesť zdravo

Ak plánujete schudnúť, znížiť na čistom príjme kalórií. Avšak, uistite sa, že čistý príjem kalórií neklesol pod 1500 kalórií za deň. Štúdie naznačujú, že príjem kalórií menej ako 1200 kalórií je známe, že majú negatívny vplyv na tehotenstvo. Nejdú úplne mimo sacharidov alebo vynechať tuky ako také. Všetko, čo v správnom pomere, je dôležité zabezpečiť, aby vaše tehotenstvo je hladká jeden.

4. Začať cvičiť

Cvičenie je nutnosťou. Nemôžete schudnúť bez cvičenia. Ak nie ste cvičenie magor, potom walking by mohol byť dobrý nápad. Stačí pripojiť slúchadlá, zapnite svoju obľúbenú hudbu a začať chodiť. Skúste horiace 500 kalórií s výkonom a odstránenie ďalších 500 kalórií s vašu zdravú výživu. Uistite sa, že obmedziť cvičenie obmedzenie na maximálne 45 minút.

5. Vezmite doplnky

Poraďte sa so svojím lekárom o prípadných nedostatkov a sledovať doplnky odporúča, ak existujú, vylúčiť šance akýchkoľvek komplikácií. Dokonca si môžete vyskúšať niektoré doplnky chudnutie, ako je napríklad zelený čaj k obohateniu svoju cestu.

6. Do Yoga

Možno sa čudujete, čo joga má čo robiť tu, keď ste už cvičenie. Jóga nie je len o nejaké fyzické cvičenia. Je to jeden z najlepších spôsobov, ako vyživovať svoje telo v zdravom spôsobom. Spolu s vám pomôže zbaviť tuku a tón vášho tela, bude to udržať hladinu stresu na uzde. To môže tiež pomôcť pri zmiernení problémov s neplodnosťou. To vás pripraví pre tento sladký cestu materstva.

7. Zastavenie pitie alkoholu a fajčenie

Nech tieto fľaše whisky a iných alkoholických nápojov prísť nazmar. Vyhoďte cigaretových škatuliek. Oba tieto sú nebezpečné pre vás a vaše dieťa. Navyše, oni spomaliť proces chudnutia. Uistite sa, že by ste sa poradiť so svojím lekárom a výživu pred prijatím akýchkoľvek opatrení týkajúcich sa chudnutia.

Príspevok Tehotenstvo Chudnutie Tipy

Váš zväzok radosti dorazila, a budete šokovaní si všimnúť, že vaše očakávania a realita sú póly od seba. I keď budete mať celú svoju rodinu a priateľov, aby podporovať a starať sa o vás, že cesta je náročný jeden. Vaša váha teraz prichádza pridať do svojich trápenia. To sa deje u všetkých žien, ktoré práve dodané. Stratí váhu ste získali v priebehu tehotenstva by malo byť vykonané s úplnou trpezlivosťou a maximálnou starostlivosťou.

Väčšina matiek začať v priberanie na váhe asi 25 až 40 libier v priebehu zdravého tehotenstva. Z tohto dôvodu by nemalo byť ťažké sa vrátiť späť do hmotnosti pred tehotenstvom zdravej stravy a cvičenia. Pre tých, ktorí boli s nadváhou pred tehotenstvom a získal väčšiu váhu, než bolo odporúčané, chudnutie je postupný a pomalý proces.

Tu je, ako stratiť príspevok tehotenstva váhu zdravým spôsobom.

1. Vytvárať SMART Ciele

Plánovať svoje ciele takým spôsobom, že sú SMART - konkrétne, merateľné, dosiahnuteľné, realistické a časovo ohraničené. Pamätajte si, že cesta musí byť pomaly postupovala. Získali ste hmotnosti nad 37 až 40 týždňov, a budete potrebovať aspoň 40 týždňov, ak nie viac vrhnúť rovnaké. Porozprávajte sa so svojím lekárom a výživu, a identifikovať dobrou diétny plán, ktorý bude synchronizovaný s vašimi cieľmi. Tiež prísť s cvičebného plánu, ktorý nie je príliš krutý, ale dosť silné, aby zabezpečili, že budete mať chudnutie.

2. Jedzte zdravo

Hladujúci je prísny ne-ne, pokiaľ ide o chudnutie, najmä preto, že dojčíte. Jesť výživné jedlá, ako napríklad ovocia, zeleniny, obilia a orechov a bielkovín. Zakázať spracovaných a rafinovaných potravín vo všetkých formách. Patrí jablká, banány, celozrnný, Ragim, ovos, mandle, papriky, mrkva, špenát, paradajky, Dals a šošovka a podobne, vo vašej strave. Môžete dokonca obsahovať dáta vo vašej strave, ako v čase medzi občerstvenia zostať plné a držať zápcha preč. Vypiť tri poháre mlieka denne, aby spĺňali požiadavky na príjem vápnika. Môžete odstrániť krém z mlieka a použiť ju. Obmedzte kávu a čaj, pretože ich nadmerný príjem je známe, že spôsobujú problémy kyslosť.

3. Jedzte Super Foods

Pri dojčení, telo matky najviac potrebuje výživu, a tak jedlo je potrebné starostlivo vybrať. Super potraviny sú tie, ktoré sú plné živín a sú dobré pre telo. Ryba je plná DHA, čo je dobré pre dieťa. Mliečne výrobky, ako sú mlieko a jogurt, sú bohaté na vápnik a dobré pre telo.

4. Diéta

Diéty, alebo ísť na konkrétne diétu s prísnymi obmedzeniami by spomaliť proces chudnutia. Diéta, ktorá vás zbavuje potravín prispieva k post-tehotenstva stres a môže naopak spôsobiť post-tehotenstvo priberanie na váhe. Tiež, to je určite poškodiť dieťa, ako sa dostať postihnutých produkcie mlieka. Namiesto toho je lepšie jesť vyváženú stravu, ktorá poskytuje dostatočnú výživu a zdravie. Mrkva tyčinky a sušienky sú vynikajúce pre snacking. Počet kalórií by nemal klesnúť pod 1800 za deň.

5. Pite veľa vody

Voda je roztomilý priateľ, pokiaľ ide o chudnutí. Tento bezfarebný, bez chuti kvapalina je nutné vypláchnuť svoje toxíny. To tiež drží čo najďalej od infekcie močových ciest, spoločný stavu prevažujúci v období po dodaní. Pitná voda vás udrží plná a bráni vám v maškrtenie príliš často. To tiež zabraňuje dehydratácii a podporuje látkovú výmenu.

Piť aspoň 2,5 litra vody, najlepšie vlažné. Môžete pridať aj jednu lyžice medu na každý liter vody, ktorú konzumujú zvýšiť svoj chudnutie a chváliť dokonalú, žiarivú pleť.

6. Začať cvičiť v pravý čas

Je celkom možné začať cvičiť, akonáhle dodať dieťa. Vaše telo potrebuje oddýchnuť, a to trvá najmenej šesť týždňov pre vás, aby sa prispôsobili novým rutiny. Tak počkajte, až sa dokončí šesť týždňov, ísť na svoju prvú postnatálnej vyšetrenie a poraďte sa s lekárom vedieť, či vaše telo je pripravené pre cvičenie. Ak sa dostanete kladnú kývnutie, potom odštartuje svoju cvičením. Ideálne by bolo, kto 20 minút svižnej chôdze s jemným jogy sa rozkladá na posilnenie dolnej časti chrbta, svaly panvového dna a maternicovej svaly.

Chôdza, beh a jogging, alebo akékoľvek iné formy kardio je odporúčaná pre cvičenie po tehotenstve. Aeróbne cvičenia sú tiež dôležité. Cvičenie pomáha nielen pri chudnutí, ale tiež pomáha pri de-zdôrazniť, pretože uvoľňuje endorfíny v mozgu. Existuje veľa tried, ktoré ponúkajú sedenie pre nové mamičky pomôcť schudnúť. Plávanie je jedným z populárnych metód chudnutie zvolí nové mamičky, pretože dáva telu kompletné tréning a pomáha tón svaly.

7. Dojčiť

Dojčenie prispieva k metabolizmu tela a pomáha matka ísť späť do svojho pre-tehotenstva hmotnosti rýchlejšie. Štúdie preukázali, že ženy, ktoré ošetrovateľka svoje dieťa sú povinní spáliť 800 kalórií viac ako non-dojčiace matky. Okrem toho, dojčenie zvyšuje obranyschopnosť dieťaťa a pomôže spáliť kalórie v rovnakom čase.

8. Sleep Well

Spanie je dôležité pre vás, ako schudnúť. Nedostatok spánku spôsobuje stres, ktorý vedie k prejedaniu a priberanie na váhe, takže správne osem hodín spánku je dôležité pre telo. Keď telo je unavený, to vylučuje kortizol, ktorý prispieva k nárastu telesnej hmotnosti.

S neistým rutiny pred vami, je to naozaj ťažké dohnať výdatnom nočnom sleep.You možno kompenzovať tým, že niekoľko zdriemnutie počas dňa, keď vaše dieťa spí. Pamätať, ponorte do úrovne metabolizmu mohol skutočne strácať všetko svoje úsilie.

Jedným z najdôležitejších vecí, ktoré by ste mali mať na pamäti, je trpezlivosť, pretože pred aj po strate tehotenstva hmotnosti. Celebrity so svojimi trénermi sú schopní schudnúť rýchlejšie, než je obvyklé matiek, ale to nemusí byť dobré pre telo. Drastické chudnutie sa neodporúča. Je lepšie stratiť váhu postupne a efektívne.

Cesta chudnutie nie je nikdy hladký jeden, a to je naložený s veľkým množstvom prekážok a pokušenia. Nenechajte prepadať do žiadnej z nich. Jeden krok v čase, k svojmu cieľu. Ak máte pomalé a stabilné, budete schopní dosiahnuť ciele.

Dúfame, že vyššie uvedený článok o tom, ako stratiť po tehotenstve váha vám pomôže vrhnúť kilá navyše. Čo ste robil schudnúť pred a po tehotenstve? Vedeli ste sledovať postup podobný tomu, ako je uvedené vyššie? Alebo sa môžete spoľahnúť na niektoré ďalšie spôsoby? Podeľte sa o svoje skúsenosti sa s nami ešte dnes! Len prejdite nadol a zadajte v sekcii komentáre.

load...