Zdravie a wellness

Všetko, čo potrebujete vedieť o Wheatgrass Diéte

Všetko, čo potrebujete vedieť o Wheatgrass Diéte

Hippokrates mal pravdu, keď povedal:, nech tvoje jedlo byť tvoj liek. ' Ľudské telo má prirodzenú schopnosť liečiť sám, ak opatrený správnym výživy. Avšak, mnoho z nás ignorovať tento výrok aj naďalej viesť sedavý spôsob života spolu so zlými stravovacími návykmi. Ak máte v pláne zostať zdravý a premýšľate, kde začať, skúste listovú zeleninu!

Listovú zeleninu je typom zelenej trávy rastliny, ktorá má úžasné liečivé vlastnosti a liečebné vlastnosti. Obsahuje chlorofyl, enzýmy, vitamíny a aminokyseliny, ktoré sú dobré pre naše zdravie. Listovú zeleninu patrí do rodiny pšenice a sa obvykle predáva vo forme šťavy, prášku alebo tráva. Zástancovia tohto diétneho nároku vlákien, že listovú zeleninu strava môže dodať telu všetky okolo výživy.

Čo je Wheatgrass Diéta?

Listovú zeleninu diéta navrhuje konzumácia listovú zeleninu vo forme džúsu alebo prášku aspoň dvakrát denne. Na rozdiel od iných diét, pšeničných klíčkov nežiada nahradiť svoje pravidelné jedlo s pšeničnej trávy, ale odporúča doplniť túto rastlinu do svojho pravidelného jedálnička. Môžete určite použiť ako zdravšie možnosť občerstvenia. Môžete získať zdravšie telo určite na pravidelne konzumovať listovú zeleninu.

load...

Niektoré Výhody listovú zeleninu Juice Diéta:

  • Listovú zeleninu obsahuje vysoké množstvo antioxidantov a protizápalových enzýmov, ktoré zabíjajú baktérie a vírusy v našom tele.
  • Listovú zeleninu môže kontrolovať a regulovať krvný tlak v našom tele. To zvyšuje počet červených krviniek a je veľmi dobré pre bojových podmienkach, ako je anémia. Je účinný aj pri čistení rôznych orgánov a zažívacieho traktu od toxínov. Podmienky, ako cholesterolu možno ľahko spravovať, pretože pšeničných klíčkov je prírodný vaso-dilatátor.
  • Listovú zeleninu podporuje chudnutie a je tiež účinný proti obezite. Má základné zložky, ktoré stimulujú štítnu žľazu a reguluje endokrinný systém. Endokrinný systém je zodpovedný za riadne priberanie na váhe a proces chudnutia.
  • Ak hľadáte ísť na tekuté detox diétu ukradnúť pár kíl, skúste listovú zeleninu džús diétu. To vyplavuje toxíny z tela a omladzuje ju zdravého krvného systému.

Ako používať listovú zeleninu Juice Diéta?

Urobiť listovú zeleninu šťavy doma alebo si ju kúpili hotový z obchodu. Ak používate trávu priamo, potom ju v mixéri spolu s vodou, aby sa šťava z nej. Ak používate prášok, potom sa zriedi jednu pohár vody s jednou lyžicou listovú zeleninu. Vypite jednu pohár džúsu ráno namiesto mlieka / čaju / kávy. Majú ďalšie pohári jednu hodinu pred obede a ešte jedna pred večerou. Ak sa použije na pevných základoch, je listovú zeleninu pomôže schudnúť, spravovať svoj hlad a zdravie v rovnakom čase.

Kde sa nachádzajú Wheatgrass?

Listovú zeleninu je ľahko nájsť v Ajurvédske alebo bylinné obchodoch. Niektoré supermarkety tiež udržiavať zásoby tohto produktu v týchto dňoch. Ak sa vám nedarí nájsť jeden v obchode v okolí, môžete sa pozrieť na to on-line. Niektoré on-line obchody bylinné stock listovú zeleninu prášok a šťavy a dopraviť ju na vás na zákazku. Niekedy môžete tiež získať zľavy na takéto výrobky.

Ak máte radi záhradkárčenie, môžete pestovať listovú zeleninu vo svojom vlastnom dvore. To nepotrebuje veľkú údržbu a klíčia priebehu 7 dní po zasiatí. Pravidelné zalievanie sa postará o tráve.

load...

Pozor:

Tehotné a dojčiace ženy by sa mali poradiť so svojím lekárom pred použitím listovú zeleninu. U zdravých ľudí za normálnych okolností, to nespôsobí žiadne vedľajšie účinky. Dokonca aj na dlhodobom užívaní, listovú zeleninu je známe, že nespôsobil žiadne následné vedľajšie účinky u ľudí a je všeobecne považovaná za bezpečnú.

Nie, nie sme s výzvou na pripojiť ďalšie diéta výstrelok. Diéta plán Wheatgrass pýta nič viac, než pridanie niekoľkých pohárov tohto výživné šťavy do svojho pravidelného jedálnička. To je to najmenšie, čo môžete urobiť, aby sa vaše telo zdravé! Skús to!

Už ste využili listovú zeleninu do svojho jedálnička predtým? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...