Zdravie a wellness

Úplne výkon jóga cvičenie Shilpa Shetty

Úplne výkon jóga cvičenie Shilpa Shetty

Napriek trendu abs crunchers a rotopedy, Bollywood herci ako Shilpa Shetty a Kareena Kapoor Khan sú stále stále závislý na powerjogy. Oni preferujú tento štýl jogy pre udržiavanie kondície v priebehu celého roka. V rovnakej dobe, power jóga je istý výstrel prostriedky pre zníženie nadmernej telesnej hmotnosti a rýchlejšie ako akýkoľvek iný spôsob jogy. Power joga je dobre obľúbený mnohých superstars v Bollywoodu pre celkový vplyv to prepožičiava na lekára. Cvičí power jogy vedie k meditačné a duchovnej pokoj. Je to pokojný spôsob, ako získať kontrolu nad telom a mysľou. Power joga je to jediný spôsob, ktorý udržuje Shilpa Shetty obraz perfektný nad jej veku.

Power joga nie je koncept prastarý v porovnaní s tradičnou jogy. To bolo predstavené v poslednom čase a bol rýchlo adaptovaný zdravia pri vedomí ľudí na celom svete. Výhody powerjogy stále zrejmejšie na nás, keď sme chytiť závistlivo nádherné Shilpa Shetty, ktorého krása sa nezmenšila málo, a to aj vo svojej štyridsiatke. Teraz, keď viete, power jóga je Shilpa je horúci favorit spôsob spracovania, musíte byť pocit túži sa dozvedieť viac o tom.

Čo je powerjogy od Shilpa Shetty?

Power joga je zhodou okolností dynamický fitness orientované odnož jogy. Základom powerjogy spočíva v ashtanga jogy, ktorý je obľúbený vzor aeróbne jogy. Power joga zahŕňa rýchle pohyby, takmer podobné aeróbne cvičenie. Človek sa musí vykonať rad pozícií jedného po jednom v pokračovaní. Pravidelné cvičenie powerjogy dodáva telu rovnováhu, stabilitu, držanie tela a tón. Power joga je vlastne rýchla cvičenie, ktoré pomáha podporovať pružnosť tela a zároveň zlepšiť štruktúru niečí kožu.

load...

Jadro výhody Shilpa Shetty powerjogy:

1. Chudnutie:

Prvým a najdôležitejším prínosom powerjogy je rýchla strata hmotnosti. Keď začnete cvičiť power jogy môžete teraz rozdiel počas jedného týždňa. Táto forma jogy je pre bezpečný a zdravý spôsob, ako stratiť nadmernej telesnej hmotnosti bez akýchkoľvek nežiaducich účinkov. A to je dôvod, prečo powerjogy pre chudnutie pomocou Shilpa Shetty stal sa tak veľmi populárne.

2. Zlepšenie krvného obehu:

Power joga zlepšuje krvný obeh do značnej miery. Živé power jogy pomáha stimulovať krvné bunky, a navyše napomáha prísun kyslíka do krviniek.

load...

3. Detoxikácia organizmu:

Power joga je vynikajúci detoxifier. To by pomohlo pri odstraňovaní všetkých nečistôt vo vnútri systému. Pravidelné cvičenie powerjogy pomáha pri hladkom pohybe čriev rovnako.

4. Prírodný liek na rad chorôb:

To je teraz verejným tajomstvom, že jóga lieči celý rad ochorení prirodzene. Ak budete cvičiť power jogy pravidelne, budete v bezpečí pred mnohými ochorení životného štýlu. Ochorenie, ako je cukrovka, artritída, obezita, poruchy trávenia, depresia, chronický kašeľ a prechladnutie bude ďaleko od vás, keď budete vykonávať power jogy v pravidelných intervaloch.

5. Zlepšenie koncentrácie:

Shilpa Shetty páči power jogy, pretože pomáha jej získať viac sústrediť na úlohy day-to-day. Je ťažké udržať sústredenie a pozornosť nad všetkým v dnešnej dobe, ako váš deň je plnená veľa práce. Power joga vám umožní mať rovnováhu tu.

6. Posilňuje imunitný systém:

Váš imunitný systém bude rozvíjať a posilňovať pomocou powerjogy. Ponúka prirodzenú imunitu proti mnohých bežných chorôb, ktoré často zažívajú.

7. Uvoľňuje stres:

V neposlednom rade, power jóga je výborným prostriedkom proti stresu. Budete sa cítiť po cvičení power jogy uvoľnený a pokojný. To je skvelý spôsob, ako zmierniť svoje telo a dušu, ako stres sa stala neoddeliteľnou súčasťou nášho každodenného života.

Dúfam, že ste našiel príspevok užitočný. Ešte nám zanechajte komentár nižšie.

load...