Zdravie a wellness

Tu je vzorka južnej indickej stravy Graf pre chudnutie

Tu je vzorka južnej indickej stravy Graf pre chudnutie

Spočiatku, keď som počul, úbytok na váhe slova a Južnej indickej stravu dokopy, som si nemohol pomôcť prestať smiať iróniu. Bolo to, že vaša reakcia príliš? Všetky tie báječný juhoindickom riadu nemôže pomôcť schudnúť pre istotu. Ale v skutočnosti je to vierohodné závery. Ako všetci vieme, že väčšina z južných indických kuchýň sú buď vyprážané alebo vyprážané. Tam je použitie oleja takmer v každej položke potravín. Dosa je vyprážaný na indickej dosky, sambar je ochutený olej a zelenina sú varené v oleji, a niekedy dokonca aj vyprážané. Tak ako sa dá schudnúť, že na južnom Indickom diétu?

Čo a kde začať?

Ak ste jedným z tých, ktorí milujú južnej indické jedlo a chcete schudnúť, bez toho aby sa na stravovacie návyky, tu sa ponúka jednoduché stravy, ako schudnúť. Ale uistite sa, vykonajte pred začatím diétny plán:

Poznať váš bazálny metabolizmus: 

To nie je nič iné ako základné minimálne požiadavky kalórií, ktoré vaše telo potrebuje pre svoju každodennú metabolické a telesné funkcie pokračovať bez problémov. Osoba, ktorá by mala zabezpečiť, že strava zaisťuje minimálnu kalórií do tela.

load...

Poznať váš Body Mass Index, alebo BMI: 

Musíme vedieť, našu Body Mass Index (BMI), aby zistili, koľko chudnutie je v rámci zdravej parametre tele. To je dôležité, pretože v závislosti na výške, telesného tuku a vek, každý človek by mal udržiavať určitú váhu. Čokoľvek nad alebo pod parametrom je známkou nezdravého tela.

Čo teraz? 

Teraz, keď viete, BMI a BMR o svoje telo, môžete efektívne plánovať svoj jedálniček konzumáciou juhoindickom jedlo a napriek tomu podarí schudnúť. Tu je popísaný základný plán južnej indickej stravy pre chudnutie tým, že udržuje 1200 kalorického príjmu denne.

South Indian Diéta Graf na chudnutie:

Tu je južná indický diétny plán na chudnutie, ktoré sa skladá z čoho sa a čo nie zahrnúť do svojho pravidelného jedálnička.

load...
  • Raňajky: Dá sa konzumovať buď 2 idlis s Sambhar, raga alebo ravaganji alebo neerdosa bez Sambhar. To musí byť nasledovaný dopoludňajšiu desiatu iba plnú misku ovocia. Jeden môže mať šálku teplej vody ráno, hneď po prebudení vyčistiť žalúdok toxínov a vyčistiť tráviaci systém.
  • Obed: Obmedzte obed do jednej miske dusenou ryžou alebo 2 Ragim loptičky a autobusovej Saari, kapusta Palya a koshimbiri, jednej miske každého. Majú rozmanitú dosku, ale obmedzovať množstvo zdravých častí. Pridajte toľko zeleniny, ako je to možné pre zmenu chuti a užiť si svoj jedálniček bez toho, aby vaše telo chuť na niečo iné.
  • Večerné občerstvenie a večera: Vyhnite sa vyprážané občerstvenie na večerné čaj a majú len čaj bez cukru. Mať večeru čoskoro a obmedziť ju na dva Rotis, bez oleja. Sprevádzať svoju rotis s miskou tvarohu z odstredeného mlieka a jednej miske gojju.

Vyčkajte po dobu 3 hodín, než budete spať po poslednom jedle a majú teplé pohár vody zavrieť deň.

Posledné slovo o vašej strave:

Je dôležité si uvedomiť, že diéta nie je o hladovaní svoje telo a dať si jedlo máte radi k jedlu. Diéta je o tom, zdravšie a správne rozhodnutia potravín. Je dôležité, aby sa poraďte so svojím lekárom, ako dostať svoje telo späť do tvaru a v zdravej hmotnosti maržu, aby sa zabránilo zložité zdravotné problémy.

Takže, nevzdávajte svoj obľúbený juhoindickom jedlo, stačí nasledovať túto diétu a budete chudnúť v žiadnom okamihu!

Milujete jesť južnej indické jedlo? Už ste niekedy skúšali juhoindickom diétne potraviny pre chudnutie? Do podeliť o svoje skúsenosti na juhu indického diétne grafu na chudnutie s nami v komentároch.

load...