Zdravie a wellness

Top 7 Shilpa Shetty jóga videa pre kompletné cvičenie

Top 7 Shilpa Shetty jóga videa pre kompletné cvičenie

Shilpa Shetty - meno, ktoré kričí fit. Ona je obraz perfektný zo všetkých uhlov pohľadu. Tónovaný, tesný, a štíhly. Ona je všetko, čo zjeme bytia. Chcete takú BSK? Potom by ste mali byť v súlade s diétou a cvičením. Aby to bolo jednoduchšie, počuť z pre seba v nasledujúcich 7 Shilpa Shetty jogy videá k úplnej telesné cvičenie. Človek nikdy nevie, sledovaním jej návrhy, ktoré by vás mohli ukázať ako diva ako ona.

Pred tým, poďme sa naučiť nejaké zaujímavé informácie o Shilpa Shetty a jej spojenie s jogou a fitness. Ona určite javí ako zaujímavá osoba.

 The Story Of Shilpa Shetty

Pravdepodobne ste si na ňu najviac z Celebrity Big Brother 5 v roku 2007. Ona bola neustále v správach médií kvôli rasizmu čelí v dome počas show, a ona nakoniec sa ukázal ako víťaz. Ale jej verejný život začal dávno pred. Začala modelovanie v jej mladistvom veku a debutovala v roku 1993 s Baazigar. Odvtedy hral v mnohých filmoch celej jazykoch, ako je Hindčina, Tamil, Telugu a Kannada.

load...

Čoskoro sa obrátil producent a dokonca hostil niekoľko televíznych relácií. Podieľala sa vlastníkom Rádžasthán Royals s manželom, Raj Kundra. Stala sa matkou v roku 2009 a spracováva viac úloh s elánom. Cez to všetko, ona držala jej fyzickej kondície bez zmeny. Dokonca aj počas jej tehotenstva fázy, kedy sa dal na potrebnú hmotnosť, starala sa zbaviť ho, akonáhle to šlo po pôrode.

Shilpa Shetty je konzistentný štíhle telo jej plagát dievča na kondíciu v Indii. Som si istý, narazil na jej fotky do telocviční a fitness centier. To len dávalo zmysel pre ňu, aby sa jej jogy DVD, dáva nahliadnuť do svojho režimu, aby svojich fanúšikov. A konečne, v roku 2007 vydala svoje prvé DVD jogy, nasledovaný ďalším v roku 2017. DVD odhalila svoje fitness tajomstvo a dával tipy, ako sa zbaviť napätia a stresu. A oveľa viac.

Túži vedieť, čo je v nich? Je to všetko tam dole. Čítajte ďalej.

Precvičenie celého tela cez Shilpa Shetty Videá

  1. Ardha Padmasana (rameno Stretch)
  2. Meruwakrasana (Spinal Twist)
  3. Bhujangasana (Cobra Pose)
  4. Pawanamuktasana (vietor Uvoľnenie Pose)
  5. Ardha Halasana (Half Plough Pose)
  6. Padhastana (Stork Pose)
  7. Natarajasana (tanečnice Pose)

1. Ardha Padmasana (rameno Stretch)

load...

Ardha Padmasana je Polčas Lotus Pose v ktorom Shilpa Shetty robí úsek zbraní. Po prvé, sadnúť si a udržať chrbát rovno. Zložiť kolená a dajte si nohy na protiľahlých stehnách tvoriť ardha Padmasana. Potom rozšíriť svoje zbrane, ako je uvedené vo videu dať dobrý úsek do krku, ramien a hornej časti paží. Okrem výhod sedí v Ardha Padmasana sa obvykle zanedbané krk a ramená tiež získať dobré cvičenie.

 Výhody: Ardha Padmasana pomáha redukovať tuk v tele a lieči nespavosť a astmu. To tiež lieči bolesť v kolenách a členkov.

Späť na obsah

2. Meruwakrasana (Spinal Twist)

Meruwakrasana alebo Spinal Twist je Shilpa Shetty špeciálna ktorá zahŕňa sedieť s nohami natiahnutými a chrbát rovno. Budete krútiť pásu na oboch stranách ohnutím kolena na strane máte odbočiť. Je to jednoduché a ľahké póza k tomu, že len ťažko trvá niekoľko sekúnd. Video vám dá jasnú predstavu o tom, ako to urobiť.

Výhody: Meruwakrasana tóny vaše brušné oblasť a je vhodná pre diabetikov. Zmierňuje bolesti chrbta a lieči zápcha a poruchy menštruačného a močových ciest.

Späť na obsah

3. Bhujangasana (Cobra Pose)

V tomto videu Shilpa Shetty ukazuje dva varianty Bhujangasana alebo Cobra predstavovať. Jedným z nich je o niečo náročnejšie ako ostatní. Póza je dobré zadnej ohyb, ktorý funguje veľké pre váš chrbát a ramená. Cvičiť ásany skoro ráno na lačný žalúdok. Držať pózu za 15 až 30 sekúnd.

Výhody: Bhujangasana posilňuje svoje paže a ramená a tiahne vaše svaly hrudníka. To posilňuje srdce a zlepšuje náladu. Póza zmierňuje stres a únavu.

Ak chcete vedieť viac o ásany, kliknite sem: Bhujangasana

Späť na obsah

4. Pawanamuktasana (vetra Uvoľnenie Pose)

Shilpa Shetty predpokladá Pawanmuktasana alebo Wind Uvoľnenie Pose s veľkou vyrovnanosť a elánom. Nemá aby to vyzeralo dobre, že? Shetty plynulo mení od zdvihnutie jednej nohy na zdvíhanie oboch a dotýka bradu na kolená. Držať pózu po dobu 15 až 30 sekúnd a vyžívajú si v jeho dobré účinky.

Výhody: Pawanamuktasana lieči kyslosť, poruchy trávenia a zažívacie ťažkosti. Stimuluje nervy a zlepšuje efektivitu svojich vnútorných orgánov.

Ak chcete vedieť viac o póze, kliknite sem: Pawanamuktasana

Späť na obsah

5. Ardha Halasana (Half Plough Pose)

Ardha Halasana alebo Polčas Plough Pose je zdvíhanie nohy jeden po druhom, namiesto aby ich oboch zvyšovanie dohromady. Tento Asano je dobré pre nohy. To si vyžaduje, aby ste spať na zem s nohami a rukami natiahnutými, z ktorého budete mať pózu. Zdvihnite nohu a udržať ho na niekoľko sekúnd a potom sa presunúť do ďalšieho, ako je znázornené jasne vo videu.

Výhody: Ardha Halasana zlepšuje chuť do jedla a lieči žalúdočné ťažkosti. To tóny stehná a bedra svaly, zabráni prietrže a zlepšuje krvný obeh.

Späť na obsah

6. Padahastasana (Stork Pose)

Padahastasana alebo Stork Pose je stojaci predklon, ktorý testuje svoje fyzickej kondícii. Cvičiť ásany skoro ráno s prázdnym žalúdkom a čistých čriev. Držať pózu po dobu 10 až 20 sekúnd. Shilpa Shetty jasne ukazuje ásany vo videu. S praxou, budete môcť robiť to ako ona.

Výhody: Padahastasana posilňuje vaše stehná, lýtka a bedrovej chrbtice. IT firmy svoje základné brušné svaly a zadok. Póza zvyšuje flexibilitu a znižuje tuk v oblasti brucha.

Späť na obsah

7. Natarajasana (tanečnice Pose)

Natarajasana alebo tanečnice Pose je podobný postoju klasickej tanečnice. Je to stojaci predstavujú, ktorý zahŕňa predklone a naťahovanie jednej nohy smerom nahor a zároveň podporovať telu druhú. Shilpa Shetty to robí krásne vo videu s eleganciou a držanie tela tanečnice. Držať pózu za 15 až 30 sekúnd a pozorujte, čo to robí, aby vaše telo s bežnou praxou.

Výhody: Natarajasana zlepšuje rovnováhu, stabilitu a sústredenie. Uvoľňuje stres z mysle a tela a posilňuje svoju hruď a boky.

Ak chcete vedieť viac o ásany, kliknite sem: Natarajasana

Späť na obsah

 Tak, to sú niektoré videá, kamarát, ktorý sa pretiahnuť a pracovať na každej časti vášho tela, aby vám kompletný a ucelený telesné cvičenie.

Teraz sa poďme odpovedať na niektoré bežné otázky týkajúce sa jogy.

Znalecké Odpovede pre čitateľa Otázky

Je joga natoľko, aby sa stal fit?

Ak joga znamená praktizovanie ásan, potom to samo o sebe nebude udržať v kondícii. Spolu s ním bude zdravý životný štýl, výživnej stravy, a každodennej praxe ásan udržať v kondícii.

Existujú nejaké vedľajšie účinky cvičenia jogy?

Neexistujú žiadne vedľajšie účinky jogy, ak je praktizovaný pod riadnym vedením certifikovaného učiteľa.

Čo ásany zahŕňajú kompletný telesné cvičenie?

Zdravý mix posediačky, postojačky a poležiačky jogy ásany zahŕňajú celkové telesné cvičenie.

Som si istý tým, že teraz musíte byť svrbenie chytiť jogu a začať svojej praxi. To nie je ľahké ignorovať Shilpa Shetty a ísť o svoj deň bez cvičenia jogy. Otvorenie videá a pozerať sa na ňu bez problémov prúdiť do všetkých ásany a snažiť sa dosiahnuť. Veľa štastia!

load...