Zdravie a wellness

Top 7 prírodných zdrojov vitamínu B17

Top 7 prírodných zdrojov vitamínu B17

Takže, viete o svojich vitamínov a proteínov. Ale naozaj? Nie je veľa z nás sú si vedomí živiny, ktoré naše telo potrebuje a ich funkcie. Ale ak by sme pochopiť hodnotu živín, nebudeme nikdy schopní oceniť ich potreby v našej strave. Vitamín B17 je jedným z takýchto živín, ktorá je často prehliadaná.

Známy viac obyčajne ako amygdalín, to proti rakovinový vitamín je členom B-komplexu rodiny vitamín. Známy alternatívny liek na rakovinu, vitamín B17 je veľmi účinný pri znižovaní nádorov a obmedzenia metastáz. To ukončí rakovinové bunky, chráni telo pred vznikom, vývojom a šírenie rakoviny do budúcnosti, a dáva svoj imunitný systém dobrú podporu. Medzi potraviny, ktoré obsahujú tento vitamín sú známe ako nitrilosidov. Než sa dostane do vedieť o B17 potravín vitamínov, poďme sa bližšie pozrieť na to, ako prospešné tento vitamín je pre nás.

Vitamín B 17 Výhody pre zdravie:

Spolu s tým, uznávanou alternatívny liek na rakovinu, táto B 17 vitamín je veril k tomu, aby ďalší zdravotný prínos je príliš:

load...
  • Antihypertenzívum vlastnosti tohto vitamínu pomoc pri udržiavaní hladiny krvný tlak pod kontrolou, ktorá potom pomáhajú mariť z rôznych kardiovaskulárnych ochorení.
  • Vitamín B17 je známe, že zvýši potenciál imunitného systému.
  • Tento vitamín je tiež používaný ako kompletné tonikum pre zvýšenie svojej celkovej zdravie.
  • Laetrile je tiež známe, že pomáhajú telu s detoxikáciou a čistiaci proces.

Zaujímavým faktom:

Ak tak urobíte vyhľadávanie na Google na vitamín B17, mnoho výsledkov, ktoré sa objavujú obsahujú slovo s názvom laetrile, ktorý sa používa ako synonymum pre tohto vitamínu. Avšak, v skutočnosti, laetrile je syntetická forma B 17 a je odvodený z amygdalín. Laetrile je k dispozícii v rôznych formách na trhu, vrátane injekcie, roztoky, tablety, a dokonca aj čapíky.

Teraz, keď viete, čo je vitamín B17 a aké sú jeho výhody sú, dajte nám zistiť, kde je tento vitamín prirodzene vyskytuje:

Najvyššie 7 prírodného vitamínu B17 Foods:

1. Semená:

Semená, najmä z marhuľových kôstok, na vrchole zoznamu bohatých vitamín B 17 potravín. Môžete tiež nájsť tento vitamín v semien slivky, hrušky, broskyne, nektárinky, čerešne, a dokonca aj jabĺk. Ľanové semená, squash semená, proso semená a pohánka semená tiež obsahujú tento vitamín v miernom množstve.

load...

2. Matica:

Orechy sú bohaté na rozmanité živiny, vrátane minerálnych látok a bielkovín. Mandle, najmä tie horké, spolu s macadamia oriešky a kešu oriešky, obsahujú vitamín B17, s horkých mandlí v čele zoznamu. Macadamia príde ďalšie a nakoniec kešu. Avšak, výskumníci uviedli, že tieto orechy sú vysoko toxické a boli zakázané v Spojených štátoch. Avšak, horké mandle sa používajú na výrobu extraktov a dať likéry, že odlišné aróma.

3. Ovocie:

Bobule - vrátane maliny, jahody, ríbezle, brusnice a černice - obsahujú obdivuhodné množstvo tohto protirakovinového vitamínu. Nezabudnúť quinoa, egreše a moruše! Avšak prekvapivý fakt je, že lesné plody obsahujú vitamín B17 v pomerne veľkom množstve.

4. Klíčky:

Bambusové náustky povedie tento zoznam s vysokou dávkou s následným kelu lucerny, cizrnové a celý zelený gram.

5. Listy:

Listy lucerny a eukalyptu obsahujú vysoké množstvo vitamínu B17. Špenátové listy sú tiež potenciálnymi zdrojmi tohto vitamínu, ale v stopovom množstve.

6. Hľuzy:

Pozrite sa na svoj obľúbený priadze, maniok a sladké zemiaky. Všetky obsahujú tento vitamín sa maniok vedie zoznam. Napriek tomu, že je bohatým zdrojom bielkovín, manioku listy musia byť správne variť, aby sa zabránilo konverziu kyanogénnych glukozidů do kyanidu.

7. Fazuľa:

Rozhodnúť sa pre najrôznejšie fazuľa získať vitamín B17. Zvoliť pre Fava, čierna, obličky, Lima, a cizrnové, ktoré sú bohaté na tohto vitamínu. Variť alebo len klíčiť je a zahrnúť ich do svojho jedálnička, aby si tento vitamín.

Pozor:

Rovnako ako u všetkých zložiek, existuje šanca vedľajších účinkov, ako je bolesť hlavy a vracanie. Ak sa stretnete tieto príznaky, potom popíjať pohárik vitamín C bohaté ovocné šťavy - pomaranča, citrónu, hrozna alebo hroznového ovocie.

Aj keď nie sú k dispozícii žiadne dôkazy, ktoré ukazujú, vitamín B 17 postihujúce tehotné a dojčiace ženy negatívne, prosím, poraďte sa so svojím gynekológom, než budete konzumovať niektoré z týchto potravín, aby sa zabránilo alergické reakcie.

Teraz, keď viete, že rôzne vitamín B 17 potravín, keď sa chystáte pridať do svojho jedálnička?

Ste našli tento článok na vitamín B17 potraviny užitočné? Prosím, nechajte nám svoj názor v sekcii Komentáre nižšie!

load...