Zdravie a wellness

Top 7 jemné jogy predstavuje môžete skúsiť hneď teraz

Top 7 jemné jogy predstavuje môžete skúsiť hneď teraz

Myslíte si, že nie sú dostatočne flexibilné? Potom, hej, vstup do klubu. Mnoho faktorov ovplyvní vašu flexibilitu, a ak sa vyhnúť jogu, pretože ste ju chýba, to je jednoducho hlúposť.

Celý bod jogy je, aby sa uvoľnili svalová stuhnutosť a stávajú sa tekutinou. Potom, ako to dáva zmysel, aby sa zabránilo jogu?

Nie. Namiesto toho skúste Gentle jóga, jednoduchú metódu, ktorá prehrieva stuhnuté svaly. Začnite s týmito 7 Gentle jóga pózy. Pokračuj.

Pred tým, poďme sa najprv naučiť o Gentle jogy.

Čo je Gentle jóga?

Verní svojmu menu, Gentle jóga je hladký a upokojujúce proces, ktorý je zameraný na dychu a ladenie do tela. V Gentle jogy, sa sústrediť na preťahovanie tela a ukľudňujúca svoju myseľ namiesto zobrazenia pevnosť, pružnosť, alebo chcú spaľovať kalórie.

load...

Gentle jóga je o uvedomenie si svojho tela, namiesto toho, aby jednoducho sa snaží dať nohu za hlavu. Keď ste jemný spôsobom riešite veci, to je lepšie, že jo? To isté platí aj pre vaše telo.

Každý deň, vaše telo je presadiť veľa a trpia opotrebenie. Nezdravé potraviny a znečisteniu len robiť to ešte horšie. Gentle jóga pôsobí ako balzam na všetky tieto problémy. Preto je prax je dobré pre všetkých, nielen pre tehotné ženy a staršie osoby.

Gentle Yoga zahŕňa cítil svoje telo, ako sa pohybuje a budovať zdravú myseľ, ktorá môže ovládať telo. V každej predstavovať, budete sa cítiť blaženosti a rovnováhy. Takže, keď ste v ňom, teraz predstavovať bez obáv o času alebo konkurencie.

load...

Tu je niekoľko pózy, ktoré vám pomôžu pochopiť pojem lepšie. Pozri sa.

Jemné Jóga

  1. Virabhadrasana II (bojovník II Pose)
  2. Bitilasana (krava Pose)
  3. Upavistha Konasana (Sediaci uhol Pose)
  4. Ananda Balasana (Blažena Detská Pose)
  5. Viparita Karan (Legs Up The Wall Pose)
  6. SUPT matsyendrasana (Ležiaci Twist Pose)
  7. SUPT Badhu Konasana (Ležiaci Bound Angle Pose)

1. Virabhadrasana II (bojovník II Pose)

O póze: Virabhadrasana II alebo Warrior II Pose je pomenovaná po veľkom mýtického bojovníka Virabhadra, ktorý bol vytvorený Šivu. Póza je reprezentácia vnútorného bojovníka v každom z nás. Virabhadrasana II je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. Cvičiť ráno na lačný žalúdok. Držať pózu po dobu 30 sekúnd.

Výhody: Virabhadrasana II ťahá členky, nohy, a nohy. To otvára vaše pľúca a posilňuje obranyschopnosť. Póza zopne unavené končatiny a rozvíja rovnováhu. Je strava pre ischias.

Ak chcete vedieť viac o póze a ako to urobiť, kliknite sem: virabhadrasana II

Späť na obsah

2. Bitilasana (krava Pose)

O póze: Sanskrit slovo, bitila 'znamená krava v angličtine. Póza je pomenovaný tak preto, že to vyzerá, že postoj kravy. Bitilasana je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. To funguje najlepšie, keď ju praktizovať ráno na lačný žalúdok a čistých čriev. Držať pózu za 15 až 30 sekúnd.

Výhody: Bitilasana roztiahne krk a hrudník a zvyšuje pružnosť chrbtice. To zvyšuje krvný obeh v tele. To tiež ťahá svoju prednú trup a masáže brušných orgánov.

Ak chcete vedieť viac o póze a ako to urobiť, kliknite sem: Bitilasana

Späť na obsah

3. Upavistha Konasana (Sediaci uhol Pose)

O póze: Upavistha Konasana alebo Sediaci Angle Pose je dobré praxe pre pokročilejších sediacich ohyby a zvraty. Póza je medzistupňom Hatha joga Asano. Cvičiť ráno na lačný žalúdok a večer po odstupom 4 až 6 hodín od posledného jedla. Držať pózu po dobu 30 - 60 sekúnd.

Výhody: Upavistha Konasana roztiahne vnútornú a vonkajšiu stranu vašich nôh. Upokojuje nervový systém, otvorí boky a posilňuje jadro. Póza tiež znižuje zápcha.

Ak chcete vedieť viac o póze a ako to urobiť, kliknite sem: Upavistha Konasana

Späť na obsah

4. Ananda Balasana (Blažena Detská Pose)

O póze: Ananda Balasana alebo Blažena Detská Pose podobá dieťa šťastne ľahu na posteli. Deti sú zvyčajne v tomto postoji pred tým, než začnú liezť alebo chodiť. Ananda Balasana je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. Udržujte svoje bruško prázdna pred vykonávaním pózu. Držte ho po dobu 30 sekúnd.

Výhody: Ananda Balasana uvoľňuje stres pasce do chrbta. To otvára vaše vnútorné stehná a triesla, posilňuje svoje bicepsy a uvoľňuje sacrum.

Ak chcete vedieť viac o póze a ako to urobiť, kliknite sem: Ananda Balasana

Späť na obsah

5. Viparita Karan (Legs Up The Wall póza)

O póze: Viparita Karan alebo nohy The Wall Pose je riešením všetkých problémov. Je to mierne inverzie, a mnoho biblie zmieňujú, že majú rad výhod. Póza je začiatočník úroveň Hatha joga Asano. Cvičiť Viparita karhanie na lačný žalúdok a čistých čriev. Držte ho po dobu 5 až 10 minút.

Výhody: Viparita Karan znižuje menštruačné kŕče. Zlepšuje trávenie a ťahá na zadnej strane krku. To tiež znižuje nespavosť a udržuje vrásky na uzde. Póze opravy očné a ušné problémy.

Ak chcete vedieť viac o póze a ako to urobiť, kliknite sem: Viparita karhanie

Späť na obsah

6. SUPT matsyendrasana (Ležiaci Twist Pose)

O póze: SUPT matsyendrasana alebo Ležiaci Twist Pose je regeneračný poležiačky póza. To je pomenované po kráľovi ryby, Matsyendra. Póza je začiatočník úroveň Hatha joga Asano. Cvičiť ráno na lačný žalúdok a večer po odstupom 4 až 6 hodín od posledného jedla. Držať pózu po dobu 30 až 60 sekúnd.

Výhody: SUPT matsyendrasana pomáha odstrániť toxíny z tela. To stimuluje vaše vnútorné orgány a omladzuje telo. Póza ťahá dolnej časti chrbta, brucho a boky.

Ak chcete vedieť viac o póze a ako to urobiť, kliknite sem: SUPT matsyendrasana

Späť na obsah

7. SUPT Badhu Konasana (Ležiaci viazaný uhol Pose)

O póze: SUPT Baddha Konasana alebo sklápacie Bound Angle Pose je poležiačky ásany, že je hlboko relaxačná. Póza je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. Cvičiť ráno na lačný žalúdok a večer po odstupom 4 až 6 hodín od posledného jedla. Držať pózu po dobu 30 až 60 sekúnd.

Výhody: Póza znižuje krvný tlak a svalové napätie. To zmierňuje únavu a znižuje nervové napätie. Póza zvyšuje hladinu energie a ušetrí vám od záchvaty paniky.

Ak chcete vedieť viac o póze a ako to urobiť, kliknite sem: SUPT Badhu Konasana

Späť na obsah

Znalecké Odpovede pre čitateľa Otázky

Koľkokrát týždenne by som mal trénovať Gentle jogy?

Cvičiť Gentle jogy každý deň.

Čo by som mal nosiť robiť Gentle jogy?

Nosiť pohodlné oblečenie, ktoré vám umožní otočiť a pretiahnuť.

Gentle Yoga má za následok ísť do kúpeľov a získať liečebné masáže. Keď si môžete urobiť to isté doma cvičí jemným jogy ásany uvedené vyššie, prečo míňať želiez peňazí v kúpeľoch? Kúpte si jogu a začať Gentle Yoga vidieť výsledky pre seba. Šťastná cvičenie!

load...