Zdravie a wellness

Top 7 Baba Ramdev Asanas pre zvýšenie hmotnosti

Top 7 Baba Ramdev Asanas pre zvýšenie hmotnosti

Väčšina z nás sa stretávajú s úbytkom telesnej hmotnosti. A oveľa viac s priberanie na váhe. Áno, je to problém. Budete vedieť, čo hovorím, ak ste boli povolaní vytáhl alebo balíček kostí ľudia. Byť príliš tenká, je známkou zlého zdravia. Nedostatočný metabolizmus, zlá chuť k jedlu, a slabé trávenie sú základné faktory. Tu je 7 Baba Ramdev ásany, ktoré vám pomôžu v boji proti nim a pribúdajú na váhe. Pokračuj, pozrite sa!

Pred tým poďme zistiť o Baba Ramdev jogy a ako to pomôže vám pribúdajú na váhe.

 Ramdev Baba Jóga pre Weight Gain

Baba Ramdev, plodný joga guru z Indie, popularizoval štýl jogy zvanej Baba Ramdev jogy cez jogy kampaní a televíznych relácií a získal celý rad nasledovníkov v Indii a v zahraničí, vrátane celebrít, ako je Amitabh Bachchan a Shilpa Shetty. Na rozdiel od jogy Baba Ramdev je zbehlý v Ayurveda, písiem a sanskritu. Dávať dohromady svoje rozsiahle znalosti, vymyslel jogy štýl, ktorý môže pomôcť pri liečbe mnohých problémov a chorôb.

load...

Priberanie na váhe je jeden taký problém. Baba Ramdev Jóga zvyšuje chuť do jedla, ktorý vám pomôže pribúdajú na váhe. Vyrovnáva svoje telesné a duševné funkcie, ktoré pôsobia ako spúšťače pre zvýšenie telesnej hmotnosti. Baba Ramdev Jóga spomaľuje metabolický proces a riadi prepracovanie hormóny, ktoré vám pomôžu získať váhu zdravo a tiež udržiavať fit telo.

Jóga ásany pre váhový prírastok Podľa Baba Ramdev

Skúste nasledujúce ásany získať dobre proporcií tela, zvýšiť vašu vytrvalosť, sa teší dobrému zdraviu, a musí byť psychicky stabilný.

  1. Bhujangasana
  2. Salamba Sarvangasana
  3. Vajrasana
  4. Pawanamuktasana
  5. Matsyasana
  6. Dhanurasana
  7. Chakrasana

1. Bhujangasana (Cobra Pose)

 Ako to pomáha: Bhujangasana preťahuje svaly na ramenách, hrudníku a brušné svaly. Póza zvyšuje prekrvenie v tele a zlepšuje trávenie. To tiež pomáha udržiavať zdravie štítnej žľazy.

load...

O póze:, Bhujanga 'znamená hada v sanskrte a Bhujangasana vyzerá zdvihnuté kapote kobry, kedy predpokladal. Z tohto dôvodu, to je volané Cobra Pose. Je to omladzujúci backbend aj začiatočník úroveň ashtanga jóga Asano. Cvičiť pózu ráno na lačný žalúdok. Držte ho po dobu 15 až 30 sekúnd.

Ak chcete vedieť viac o póze a ako ju praktizovať, kliknite sem: Bhujangasana

Späť na obsah

2. Salamba Sarvangasana (rameno stojan)

 Ako to pomáha: Salamba Sarvangasana pomáha znižovať úzkosť a stres. Póza umožňuje nový tok krvi do oblasti brucha, zlepšuje jeho funkciu, a tým zlepšovať proces trávenia.

O póze: Salamba Sarvangasana alebo rameno stojana je silný a považovaný za kráľovnú medzi všetkými jogy ásan. Póza je pokročilý stupeň jogy Asano. Cvičiť ráno na lačný žalúdok a čistých čriev. Držte ho po dobu 30 až 60 sekúnd.

Ak chcete vedieť viac o póze a ako ju praktizovať, kliknite sem: Salamba Sarvangasana

Späť na obsah

3. Vajrasana (Diamond Pose)

Ako to pomáha: Vajrasana pomáha bojové žalúdočné poruchy a zvyšuje krvný obeh v tele. Póza zmierňuje zápchu a zlepšuje trávenie. To sa tiahne svaly stehien, bokov a lýtok.

O póze: Vajrasana alebo Diamond Pose je veľmi časté jóga Asano, ktorý je často používaný sedieť v meditácii. Póza je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. Na rozdiel od iných jogových ásan, Vajrasana funguje najlepšie, keď praktizuje po jedle. Držať pózu po dobu 5 až 10 minút.

Ak chcete vedieť viac o póze a ako ju praktizovať, kliknite sem: Vajrasana

Späť na obsah

4. Pawanamuktasana (vetra Uvoľnenie Pose)

 Ako to pomáha: Pawanamuktasana preťahuje brušné svaly a zlepšuje metabolické procesy vášho tela. Póza zmierňuje poruchy trávenia, nadúvanie, kyslosť a zápcha. To tiež uvoľňuje napätie v dolnej časti chrbta.

O póze: Pawanmuktasana je tiež nazývaný Wind Uvoľnenie Pose, pretože uvoľní všetky uväznené plyny vo vašom tele. Póza je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. Praxi to prvá vec, ktorú ráno na lačný žalúdok ho zbaviť tlaku. Držte ho po dobu 10 až 60 sekúnd.

Ak chcete vedieť viac o póze a ako ju praktizovať, kliknite sem: Pawanamuktasana

Späť na obsah

5. Matsyasana (Rybie Pose)

 Ako to pomáha: Matsyasana preťahuje svaly žalúdka a hornej časti chrbta. Póza uvoľňuje napätie v oblasti krku a ramien a stimuluje orgány brucha. To tiež zlepšuje držanie tela a odstraňuje podráždenosť.

O póze: Slovo, Matsya 'znamená ryby. Podobne ako ako Lord Vishnu vo svojej Matsyavatar, šetrí mudrca z veľkej povodni, to Asano robí to isté pre vaše telo. Póza je začiatočník úroveň Hatha joga Asano. Cvičiť ásany ráno alebo večer na lačný žalúdok. Držte ho po dobu 30 až 60 sekúnd.

Ak chcete vedieť viac o póze a ako ju praktizovať, kliknite sem: Matsyasana

Späť na obsah

6. Dhanurasana (Bow Pose)

 Ako to pomáha: Dhanurasana masážou štítnej žľazy, zlepšuje trávenie a zvyšuje chuť do jedla. Póza zlepšuje krvný obeh a lieči zažívacie ťažkosti. To tiež zmierňuje stres a ťahá chrbtové svaly.

O póze: Dhanurasana je tiež nazývaný Bow Pose, pretože sa podobá káblový lúk, keď predpokladal. Póza je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. Cvičiť ráno na lačný žalúdok a večer po odstupom 4 až 6 hodín od posledného jedla. Držte ho po dobu 15 až 30 sekúnd.

Ak chcete vedieť viac o póze a ako ju praktizovať, kliknite sem: Dhanurasana

Späť na obsah

7. Chakrasana (kolo Pose)

 Ako to pomáha: Chakrasana vyrovnáva vaše hormóny a zvyšuje flexibilitu hip. Póza zopne svoje telo a zachováva všetky telesné procesy v harmónii. Je čistí krv vo vašom systéme a udržiava normálne rýchlosť metabolizmu.

O póze:, čakra 'znamená koleso v sanskrte. Póza sa nazýva Chakrasana ako vaše telo ohýba dozadu a vyzerá ako koleso, keď ste v póze. Je začiatočník úroveň ashtanga jóga Asano. Praktizovať Chakrasana ráno alebo večer na lačný žalúdok. Držať pózu za 1 až 5 minút.

Ak chcete vedieť viac o póze a ako ju praktizovať, kliknite sem: Chakrasana

Späť na obsah

Znalecké Odpovede pre čitateľa Otázky

Čo je to zdravá váha?

Zdravá hmotnosť je stav, v ktorom sa budete cítiť dobre, energický, a bez chorôb.

Ako mám vedieť, či som na správnej váhe?

Môžete skontrolovať, či máte zdravé hmotnosti zaškrtnutím svoj Body Mass Index (BMI).

Aký je najlepšia diéta nasledovať udržať optimálnu telesnú váhu?

Uistite sa, že pridáte zeleninu, ovocie, obilie, fazuľa, tofu a orechy do svojho jedálnička na udržanie optimálnej telesnej hmotnosti.

Priberanie na váhe je rovnako ako problém chudnutie. Byť príliš tenký robí slabý a náchylný k chorobám. Tie by mali budovať svoju váhu v zdravom spôsobe s výživnej stravy a dobrým cvičením. Jóga ásany vyššie adresu zmienil základné faktory podváhou problém a pomôže vám pribúdajú na váhe. Vyskúšajte ich a zbaviť svojho tenkého rámu.

load...