Zdravie a wellness

Top 6 jóga predstavuje pre relaxáciu

Top 6 jóga predstavuje pre relaxáciu

Ako sa cítite na konci dlhého dňa? Unavený ako peklo? Čo robiť? Padajúce na posteli a spal je jednoduché riešenie, ale to nerieši problém. To, čo potrebujete, je relaxácia jóga, ktorá účinne odstraňuje všetku svoju únavu.

Relaxácia je nutné preto, že prepracovaný telo sa dostane do stavu obyčajné prežitie, uvedenie v poradí všetky ostatné telesné aktivity. A, môžete skončiť pocit slabosti a mrzutý.

Než sa tak stane, je potrebné sa uvoľniť a dostať svoje telo, aby bolo v súlade so svojimi vnútornými funkciami.

A neexistuje žiadny iný lepší spôsob, ako to urobiť, než cvičiť nasledujúce 6 Jóga pre relaxáciu. Sú ideálne, a je potrebné ich vyskúšať.

Nájsť nižšie.

Pred tým, poďme diskutovať o úlohe jogy v relaxáciu.

Jóga pre relaxáciu

Relaxačné joga vám pomôže nájsť rovnováhu a pokoj. Yogic dýchanie a pózy uľaviť svojmu telu napínacích zámkov vytvorených v ňom celý deň.

load...

Ale nepleťte si to s spanie. Relaxácia joga nie je lenivo ľahu a chladenie. Jedná sa o štruktúrovaný a vedomé formát preberá odpočinok po pokračujúce úsilie.

Tento proces vedie k revitalizácii vaše nervy a združuje rozptýlené energie v tele. To vám pomôže sa úplne vzdať gravitáciu, upokojiť svoju myseľ, a vziať v životnej sily cez hlboké dýchanie.

Je to tak jednoduché a ak je realizovaná v poriadku, môžete re-posilniť vás veľmi ľahko a ktoré vám pomôžu vrátiť sa do práce s novou energiou.

Teraz sa poďme pozrieť na niektoré relaxačné Jóga.

Jóga pre relaxáciu

  1. Balasana (Child Pose)
  2. Viparita Karan (Legs-Up-The-Wall Pose)
  3. Makarasana (krokodílej Pose)
  4. SUPT matsyendrasana (Ležiaci Ryby Pose)
  5. SUPT baddha Konasana (Bound uhol Pose)
  6. Savasana (Corpse Pose)

1. Balasana (Child Pose)

O póze: Balasana alebo Child Pose sa podobá fetálny pozíciu dieťaťa. , Bala 'je sanskrtské slovo, ktoré znamená, že dieťa. Je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. To Asano by mala byť realizovaná na lačný žalúdok. Držať pózu pre 1 až 3 minúty pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

load...

Predstavovať výhody: Balasana uvoľňuje napätie v oblasti hlavy, ramien a hrudníka. To znižuje stres a úzkosť a jemne ťahá vaše boky, stehná a členky. Póza tiež upokojuje myseľ a lunety dýchanie.

Ak chcete vedieť viac o pózu a jeho riadenie, nájdete tu: Balasana

Späť na obsah

2. Viparita Karan (Legs-Up-The-Wall Pose)

O póze: Viparita Karan alebo nôh-Up-the-Wall Pose je riešenie k mnohým problémom. Je začiatočník úroveň Hatha joga Asano. Viparita karhanie je mierne inverzia a funguje najlepšie, keď praktizuje ráno na lačný žalúdok. Držte ho po dobu 5 až 10 minút.

Predstavovať výhody: Viparita Karan reguluje krvný tok. To zmierňuje opuchy členkov a obnovuje unavené nohy. To tiež zmierňuje mierne bolesti chrbta a príznaky nespavosti. Viparita Káraný pomáha tým, ktorí trpia miernou depresiou.

Ak chcete vedieť viac o pózu a jeho riadenie, nájdete tu: Viparita karhanie

Späť na obsah

3. Makarasana (krokodílí Pose)

O póze: Makarasana alebo Crocodile Pose pripomína krokodíla s jeho hlavu nad vodou. Póza je perfektný až do konca namáhavom cvičení jogy. Je začiatočník úroveň Hatha joga Asano. Cvičiť Makarasana na lačný žalúdok, najlepšie ráno. Držte ju po dobu 3 - 5 minút.

Predstavovať výhody: Makarasana hlboko relaxuje vaše ramená a chrbát. To sa tiahne vaše bedra svaly, lieči vysoký krvný tlak a zmierňuje únavu. To tiež zmierňuje všetky tesný uzly vo vašom tele.

Ak chcete vedieť viac o pózu a jeho riadenie, nájdete tu: Makarasana

Späť na obsah

4. SUPT matsyendrasana (Ležiaci Ryby Pose)

O póze: SUPT matsyendrasana alebo odpočívajúceho Ryby Pose sa krúti póza a je pomenovaná po jogín s názvom Matsyendra, žiak Šivu. Je začiatočník úroveň Hatha joga Asano. Cvičiť ásany na lačný žalúdok a čistých čriev. Držte ho po dobu 30 až 60 sekúnd.

Predstavovať výhody: SUPT matsyendrasana masáž chrbta a boky. To odstraňuje toxíny z tela a podporuje nový tok krvi do vašich tráviaceho ústrojenstva. Ásana zmierňuje stuhnutosť v tele.

Ak chcete vedieť viac o pózu a jeho riadenie, nájdete tu: SUPT matsyendrasana

Späť na obsah

5. SUPT baddha Konasana (Bound uhol Pose)

O póze: SUPT Baddha Konasana alebo Bound Angle Pose je sklopná predstavovať, že je veľmi ľahké robiť. Je začiatočník úroveň Vinyasa joga Asano. Cvičiť ráno alebo večer na lačný žalúdok. Držať pózu po dobu 30 až 60 sekúnd.

Predstavovať výhody: SUPT Baddha Konasana znižuje krvný tlak a znižuje svalové napätie. Poskytuje úľavu od záchvaty paniky a únavu. Ásana tiež udržuje hlavy na uzde.

Ak chcete vedieť viac o pózu a jeho riadenie, kliknite sem: SUPT baddha Konasana

Späť na obsah

6. Savasana (mŕtvola Pose)

O póze: Savasana alebo Corpse Pose je klasický relaxačný predstavovať. To si vyžaduje, aby ste spať rovno na chrbát a zostal nehybne ako mŕtve telo. Savasana je začiatočník úroveň ashtanga jóga Asano. Môžete praxi to Asano kedykoľvek počas dňa. Sa v ňom po dobu 5 až 10 minút.

Predstavovať výhody: Savasana upokojuje všetky svaly. Stimuluje krvný obeh, a je výhodné pre tých, ktoré majú neurologické problémy. Ásana vám hlboký a meditatívne odpočinok.

Ak chcete vedieť viac o pózu a jeho riadenie, nájdete tu: Savasana

Späť na obsah

Tiež sme dať dohromady nejaké upozornenia mať na pamäti pri vykonávaní týchto pozíciách. Pozrite sa na ne nižšie.

Upozornenie pre relaxáciu Poses

Ak ste trpia chronickou bolesťou chrbta, zranenia chrbta, alebo majú degeneratívne ochorenie disku, cvičiť tieto ásany so starostlivosťou a pod vedením inštruktora.

Počas tréningu, ak cítite akýkoľvek pevný uštipnutie či bolesť, jemne vyjsť z pózy a odpočinku.

Niektoré často kladené otázky na relaxáciu Jóga sú uvedené nižšie. Pozri sa.

Znalecké odpovede na čitateľské otázky

Pripadá mi to ťažké dať sa do pózy a relaxovať v ňom. Ako môžem prekonať to?

Pravidelné cvičenie a zameranie vám pomôže dokonale oddýchnuť v pózach. Dajte mu čas a buďte trpezliví, že sa dostanete tam.

Ako často môžem cvičiť relaxačné predstavuje?

Praktizovať pózy každý deň a to buď raz na konci dňa alebo vždy, keď vás omrzí po namáhavej činnosti a potrebujú na relaxáciu a omladenie.

Relaxáciu tela môže byť úloha s rýchlo sa rozvíjajúcim životným štýlom, kde ste stále na cestách a nikdy sadnúť a upokojiť. Že berie svoju daň na vašom tele a má za následok veľký, zlý ochorenia. Ak chcete zabrániť tomu, aby a byť v rovnováhe, skúste relaxačné Jóga je uvedené vyššie, a byť zdravý.

load...