Zdravie a wellness

Top 5 prínosov Apple Peel pre pokožku, vlasy a zdravie

Top 5 prínosov Apple Peel pre pokožku, vlasy a zdravie

Kto nepočul, že populárny príslovie, jablko denne udrží lekára preč! ' Naozaj, jablko je plná živín. To ústa zalievanie sladké a pikantné ovocie je uctievaný po celom svete pre jeho rôznych nutričných hodnôt. Avšak, vedeli ste, že jablko kôra je tak výživné ako drť? Koža jablko je plnená viac zdravia a starostlivosti o pleť výhody. To je ideálne jedlo pre toho, kto chce znížiť nadmernej telesnej hmotnosti rýchlo. To je v skutočnosti neznámy mnohí z nás, že hlavná časť živín jablká sídli v apple šupkou sám. Z tohto dôvodu nie sú zhodiť odlupovanie nabudúce budete mať tento zázrak ovocie.

Apple Peel Nutričné ​​fakty:

Apple kôra je živina zásobárňou jablká. Osoba, ktorá vynecháva kôru a zároveň má jablko, nedokáže teraz skutočnú nutričné ​​hodnoty ovocia. Tu sú niektoré údaje o výživovej hodnoty na jablčnú šupkou.

Veľkosť porcie: kôra 1 stredná jablko

Energia: 18 kcal

Kalórií z tuku: 0 kcal

Celkového tuku (% DDD)

Nasýtených mastných kyselín: 0gm

Trans-tukov: 0 g

Polynenasýtených tukov: 0 g

Mononenasýtené tuku: 0 g

Cholesterol: 0 mg

Sodný: 0 mg

Draselný: 25 mg, 1%

Celkom sacharid: 1 g, 0%

Vláknina: 2 g, 4%

Proteín: <1 GM 0%

Vitamín C- 1%

Vitamín A- 1%

* Existujú aj iné vitamíny a minerálne látky, ako aj v malých množstvách v jablčnej šupke.

Nutričná hodnota Apple Peel:

Apple kôra je bohatým zdrojom väčšinou všetkých typov vitamínov. Zo všetkých vitamínov prítomných v jablko kôry, množstvo vitamínu A & C je od ostatných. Štúdia vykonaná na University of Illinois vyšiel so záverom, že je prítomná vo svojej koži samotnú polovicu vitamínu C jablká.

load...

1. Počas vitamín A je vynikajúci pre zrak a kožu, vitamín C je najlepšie výživa pre posilnenie imunitného systému. Rovnaký vitamín je tiež veľmi dobré pre zdravie kože. Okrem týchto vitamínov, jablko kôry je tiež bohatá na vitamín K a foláty. Vitamín nazvaný cholín prítomný v jabĺk je veľmi užitočné pre budovanie nových telesných buniek.

2. Apple kôra je rovnako dobrá na minerály. Je veľmi bohatá na vápnik a fosfor. Okrem toho, že je dostatočné množstvo zinku, sodíka, horčíka a prítomné v jablko kôry. Iron množstvo v Apple je dostatočne vysoká, a preto robí zdravú voľbu potravín pre anemických pacientov. Tieto očakávajú ženy sú často predpisované jesť toto ovocie v primeranom množstve vzhľadom na množstvo kyseliny listovej a železa. Vápnik a železo sú tiež dobré pre kosti a zuby zdravie.

3. Apple kôra je významným zdrojom jedlé vlákniny. Vlákno v šupke jablka je prítomný v rozpustnej a nerozpustnej forme. Približne dve tretiny vlákna jablka je prítomná len v kôry. Prítomnosť vlákien je ideálny úbytok hmotnosti ovocia robí. Je zameraný na tukové tkanivá tela roztaviť a účinne čistí imunitný systém. Jesť jablko s kožou pravidelne je príliš dobré pre pohodlný pohyb čriev. To pomáha udržiavať zdravý kardiovaskulárny a tráviaci systém.

load...

4. Apple šupky sú najväčším zdrojom prírodných antioxidantov. Ak ste pri hľadaní ovocia, ktoré vrcholy antioxidačné fotochemických, ako fenolové kyseliny a flavonoidov, vyzdvihnúť jablko s istotou. Antioxidanty pôsobia ako chránič od nečistôt, voľných radikálov a deštruktívne molekuly. Jablko kôra, účinne aktivujú voľné radikály, ktoré často vedú k brunch zdravotných porúch. Jesť jablko denník Je preto nesmierne dôležité, aby odolávať chorobám, ako je srdcový infarkt a diabetes.

5. Nedávna štúdia na University of Illinois ukazuje, že jablko obsahuje zlúčeninu zvanú triterpenoidních, ktorý má schopnosť bojovať s rakovinou zhubných buniek vytvárať. Apple kôra účinne znižuje riziko pečene, prsníka a rakoviny hrubého čreva.

Dúfam, že ste pochopil, nutričných výhod jablčného kôry. Boli by sme radi, aby si prečítať názory a pohľady. Takže prosím, zdieľať nám svoj názor.

load...