Zdravie a wellness

Top 5 hudobných skladieb pre cvičenie jogy

Top 5 hudobných skladieb pre cvičenie jogy

Sú denné jogy dostať k vám? Majú sa stanú nudné, nudné a opakujúce sa? Hľadáte možnosti, ako smrek to? Ďakujem svojej hviezdy, pretože máme to, čo hľadáte. Hudba! Áno, upokojujúce stopy, ktoré oživia vašu prax. Oduševnený hudba s jogou je kombinácia stojí za vyskúšanie a tu pracuje 7 takýchto hudobných skladieb pre použitie pri cvičení jogy. Čítať a počúvať ďalej.

Ako sa hudobné Pomoc s jogou praxi?

No, v ideálnom prípade, že je najlepšie, keď si môžete vyskúšať jogu bez hudby a načúvať rytmu vášho tela a zvuky prírody. Ale to nie je možné po celú dobu. Niekedy je potrebné externé prvky motivovať vás na zlý deň a pomôžu pokračovať v tréningu. Hudba je ideálna záchranný možnosť v takejto situácii. Hudba v kombinácii s jogou je silný. Každá skladba vyvoláva rôzne reakcie v tele, ktoré môžu byť použité na vykonanie ásany lepšie.

Kompilácia skladieb po starostlivej kontrole ich melódie, texty a beaty a potom použiť, aby viac energie a sily k vašej praxe. Ale pred tým, uistite sa, že začnete svojej praxi bez hudby a hrať len idete hlbšie motivovať a povzbudiť svoj rytmus. Prehrávať skladby v tandeme s vykonáva ásany. Napríklad pozitívne a čerpacie dráha pre náročných pózu a pomalý a ukľudňujúce jeden pre relaxačné jogy Asano.

load...

Hudba je oduševnený. Použite ho na správny spôsob, ako obohatiť svoj jogy zasadnutí. Tu je niekoľko populárnych joga hudobných skladieb, ktoré vám pomôžu začať. Pozrite sa na ne.

Hudba pre cvičenie jogy - Top 5 Skladby

  1. Shri Radhe- Bhakti bez hraníc Madi Das
  2. Guru Mantra- Piesne pre Sangha od Deva Premal a Miten
  3. Sita rám- Mostík Vallabha Tina Malia
  4. Maha Yogi- Snívanie V sanskrte Marti Nikko & DJ Drez
  5. Gentle Awakening- Call rámci by manóza

1. Shri Radhe- Bhakti bez hraníc by Madi

Bhakti bez hraníc je eklektický mix východného hudby, americká a írsku hudbu. Jedná sa o kombináciu bhakti a ľudových prvkov, ktoré tvoria krásnu kombináciu vytvára šťastné a upokojujúci účinok na poslucháča. Bhakti bez hraníc je jednou z mála albumov na špiritizmu nominovaná na Grammy.

Madi a Chaytanya postihli v Shri Radha stopu. Ide o to, Krishna a Radha a ich večnej lásky. Pieseň je súčasťou charitatívneho albumu, Bhakti bez hraníc ', ktorej výťažok ide na vzdelávanie a posilnenie postavenia znevýhodnených dievčat zo školy v Vrindávanu, India. Hudba je hladká a Bhajan podobné, ktoré možno ľahko synchronizovať do pozadia svojej praxe bez narušenia svoj tok. Začína pomaly a zdvihne tempo. Môžete plánovať svoje ásany, kde začať s niečím jednoduchým a ďalej robiť tie náročnejšie než je rýchlosť nárastu v albume. Pieseň je peppy a zábavné. To bude mať náladu vysoká.

load...

Späť na obsah

2. Guru Mantra- Piesne pre Sangha od Deva Premal a Miten

Piesní pre Sangha od Deva Premal a Miten je album, ktoré spája mantry z indickej a tibetskej kultúry tvoriť hudbu ovplyvnenú hudobníkov z Nepálu, Veľkej Británii, Kanade prinášajú vo svojich etnických prvkov do neho. Má nádych bambusová flauta, basa, bicie a akustické piano. Výtvarní umelci prišli spoločne vytvoriť oduševnený hudbu prináša zmysel k slovu Sangha, čo znamená duchovné rodinu.

Flauta dominuje Guru Mantra a mantra, Guru Brahma 'je spievali ako koncový poznámka k trati. Hudba je vyrovnaná a upokojujúce. To znižuje úzkosť a zameriava sa výhradne na póze. To vám pomôže spomaliť a cítiť, skúsenosti a užiť si jogu predstavujú ešte lepší.

Späť na obsah

3. Sita rám- Můstek Vallabha Tina Malia

Sita Ram z albumu Bridge Pre Vallabha zložené a spievané Tina Malia je srdcom uzdravenie a má piesne a mantry začlenené z rôznych kultúr a etník. Niektoré z týchto jazykov ona poskytované skladby sú sanskrit, hebrejčina, Gurmukhi a anglicky. Pracuje s ocenenú inštrumentalistov z celého sveta, a funkcie album znie z nylonu gitaru, vibrafón, Rhodos klavír, atď.

Sita Ram je Sanskrit mantra dal na hudbu Malia. Veľmi starostlivo si vyberá svoje frázy. Majú základné hlboký význam a hlboký vplyv na poslucháčov. Sita Ram je jedným z takýchto vzala na cestách po celom svete. Pieseň je zen-like a inšpirujúca, absorbujúci vás do svojich teplých tónoch a rozjazde neporiadok na mysli naplňujúce cvičenie jogy.

Späť na obsah

4. Maha Yogi- snívanie v sanskrte Marti Nikko & DJ Drez

Maha Yogi je skladba z albumu Dreaming v sanskrte spevák Marti Nikko a producent DJ Drez. Záznamy odráža vynikajúcu kombináciu tajomného hlasu Nikko a organického hudbou DJ. Album Dreaming v sanskrte je intenzívny napriek tomu jemný; je to elegantné kombinácia silných stránok oboch umelcov prýšti pocit posvätnosti.

Maha Yogi je mantra ako spievaný v uctievanie Šivu z hinduistickej mytológie. Pieseň dáva tušiť rôznych mien boha Šivu. Je to funky číslo, ktoré je povznášajúci a udrží vás na vaše prsty pri tréningu.

Späť na obsah

5. Gentle Awakening- Call rámci by manóza

Gentle Awakening je inštrumentálne skladby z albumu pohotovosti vo svetovo preslávený umelec himalájske manóza. Manosa vytvára magickú hudbu cez jeho bambusový bansuri čo je bočné fúkané flauta. Jeho hudba je čistá, posvätná a hypnotické. Manóza hudba je blažený Začlenenie visieť bubon Kalimba spolu s bansuri. To má dokonca aj manosa zbierka zvukov prírody zhromažďované po dobu.

Gentle Awakening je mix bambusová flauta, Kalimba a zvuky prírody. Je to ideálne trať pre vás premení v reflexnom režime a funguje najlepšie pri praxi relaxačné pózy. Máčať v jemnej, mäkké a svieže melódie manóza a pozdvihnúť svoj jogy skúsenosti.

Späť na obsah

Znalecké Odpovede pre čitateľa Otázky

Aký druh hudby mám zvoliť pre svoj cvičenie jogy?

Vyberte si skladby, ktoré odrážajú energiu, náladu a štýl vašej praxe.

Kedy kultúra hrá hudby jogy začať?

Prehrávanie hudby v jogových štúdiách začal v poslednej dobe. Pred pätnástimi rokmi, to nie je pravidlom, a teraz je veľmi populárny v západných krajinách.

Uvažovali ste niekedy o hudbu pre cvičenie jogy? Ako sa vám nejako pomôcť? Prehrávanie hudby, alebo nie počas cvičenia jogy je individualistický voľba. Ak je vám pomáha, potom je to v poriadku, cvičiť s hudbou raz za čas pozdvihnúť náladu. Nové životný štýl sa radikálne zmenil od doby vytvorenia jogy, takže pravidlá môžu byť upravený na prispôsobenie sa súčasným stavom a jeho problémy. Hudba je jedným z takýchto. Áno, použite ho k svojmu prospechu a praxe preč.

load...