Zdravie a wellness

Top 26 úžasných výhod zelených jabĺk pre pokožku, vlasy a zdravie

Top 26 úžasných výhod zelených jabĺk pre pokožku, vlasy a zdravie

Ako sa hovorí "jablko denne udrží lekára preč", a to iste platí aj pre zelené jablká! Jablká sú jedným z najexotickejších a úžasné ovocie, ktoré matka príroda nám požehnal. Tie obsahujú veľké množstvo základných živín a vitamínov, ktoré by malo byť súčasťou každého a každý deň stravu každého človeka. Pokiaľ ide o jablká, existujú rôzne druhy jabĺk. Červené tie, ktoré sú veľmi časté a tie, ktoré sú zelené kyslá a sladkej chuti.

Sú zelená jablká dobré aj pre vás? Zelené jablko je už dlho považovaná za jednu z najzdravších druhov ovocia. Je prirodzene nabitý radom základných živín, ako sú bielkoviny, vitamíny, minerály a vlákien. Títo sú známi poskytnúť úľavu od porúch trávenia a sú tiež veľmi účinné pri znižovaní krvného cholesterolu a BP, stabilizovať hladinu cukru v krvi a zlepšuje chuť do jedla. Tu sa dozviete, aké sú zelená jablká dobrý pre:

Zdravie Výhody zeleného jablka

1. Vysoká Fiber Content

Obsahuje veľké množstvo vlákniny, ktorá pomáha čistý systém a zvyšuje metabolizmus. To preto, pomáha pri voľnom pohybe čriev. Vždy je vhodné jesť jablko s jeho pokožky. Čistič vaše črevá a systémy sú šťastnejší a zdravší budete.

load...

2. Mineral Content

To obsahuje rad minerálov - železo, zinok, meď, mangán, draslík a podobne, ktoré sú stopové prvky a ktoré sú nutné pre ľudské zdravie a pohodu. Železo v jablkách je stopový prvok, a to pomáha pri zvyšovaní hladiny kyslíka v krvi a pomáha pri zvýšenej rýchlosti metabolizmu.

3. Nízky obsah tuku

To je skvelé jedlo, pokiaľ ide o Weight Watchers. Ľudia na diétu a / alebo sú pravidelné telocvične návštevníkov má a musí obsahovať jedno jablko v ich každodennej stravy. To tiež zhromažďuje tukov v cievach a pomáha udržať správny tok krvi do srdca bráni šance na ťahy.

4. Zabraňuje rakovina kože

Obsahuje vitamín C, ktorý pomáha pri prevencii kožných bunkách poškodenie voľnými radikálmi a tým znižuje možnosť vzniku rakoviny kože.

load...

5. Bohaté na antioxidanty

Obsahuje antioxidanty, ktoré pomáhajú v bunke opätovného budovaní a bunkovej omladenie. To vám tiež pomáha udržiavať zdravé a žiariace pleť. Antioxidanty tiež chráni pečeň a zabezpečiť jej riadne fungovanie.

6. Zabraňuje Alzheimerovej chorobe

Mať jablko denne bráni šance na starobný neurologických porúch, ako je Alzheimerova choroba.

7. Zabraňuje Astma

Vezmeme-jablkovú šťavu pravidelne môže zabrániť šance na astmu, ktoré je hypersenzitívna alergická porucha.

8. Bráni Diabetes

Jablká prevencii cukrovky. Je potrebné mať pre diabetikov.

9. Bohatý na vitamín A, B a C

Zelená jablká sú bohaté na vitamíny A, B a C, takže na rozdiel od chrániaci pokožku pred škodlivými účinkami voľných radikálov; ale tiež pomáha jeden pri udržiavaní žiariaca pleť zvnútra.

10. Natural detoxikačným

Balíčky s nutnou dávkou vlákniny, táto zelená šťava udržuje vaše pečeň, obličky, a tráviaci systém bez toxínov a škodlivých látok (1). Prítomnosť vlákniny tiež zaisťuje, že ste bez problémov zápcha. Vysoký obsah vlákniny v tejto šťavy tiež pomáha pri rúbaní riziko vzniku rakoviny hrubého čreva.

11. Dáva Boost metabolizmus A

Táto šťava je poklad širokú škálu minerálnych látok, vrátane medi, železa, draslíka a mangánu. Všetky tieto prvky zohrávajú významnú úlohu vo vás udržuje v dobrom zdravotnom stave. Železa, a to najmä, je známe, že pomáhajú v lepšiu absorpciu kyslíka, ktorá zase urýchľuje metabolizmus z tela (2).

12. Dobré pre vaše pečeň

Spolu s tým, že prírodný detoxikačný prostriedok, zelené jablko šťava je tiež známe, že majú antioxidanty v značných množstvách (3). Tieto antioxidanty v skutočnosti bráni voľné radikály z poškodenia pečene. To zase zaisťuje, že vaše pečeň funguje správne, a pritom ho v bezpečí pred rôznymi pečeňových podmienok.

13. Pomáha chudnúť

Tento zelený farebný nápoj robí plniaci desiatu medzi vaše jedlo (4). Balíčky s vláknom a nízkym tukov, cukru a sodíka, zelené jablko šťava je známe, že obmedzenie hladu bolesti. Navyše zlepšuje spaľovanie kalórií potenciál, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ciele chudnutie v chutným spôsobom.

14. Chráni vás z zápalové stavy

Green jablkový džús, ako bolo uvedené vyššie, obsahuje poriadnu dávku antioxidantov. Tieto antioxidanty skutočne pomôcť pri ochrane tela pred oxidačným stresom indukovaných bolestivých zápalových stavov, ako je reumatizmus a artritída. Štúdie naznačujú, že seniori, ktorí trpia takých zápalových stavov by mala zahŕňať zelená jablkovú šťavu v ich strave (5).

15. Dobré pre vaše pľúca

Štúdie naznačujú, že pravidelné užívanie zelených jablčného džúsu môže znížiť riziko spojené s nástupom astmy dobré 23% (6). Ľudia, ktorí sú pravidelnými fajčiarmi môžu tiež spoľahnúť na tejto sviežej radosti chrániť seba od obštrukčnou chorobou pľúc.

16. Dobré pre vaše vízie

Zelené jablko šťava je zdrojom rôznych vitamínov. Vitamín A prítomný v tejto šťavy je známe, že majú potenciál posilniť a zlepšiť svoju víziu.

17. Dobré pre zrážanlivosť krvi

Táto zelená šťava je potenciálnym zdrojom vitamínu K, prvok, ktorý pomáha krv zrážať a zrazenina (7). Ľudia, ktorí pijú túto šťavu majú lepšie ranu opravy a hojenie potenciál. Ženy, ktoré majú extrémne ťažké obdobie, môžu tiež použiť tento nápoj, aby krvácanie pod kontrolou.

18. Zdravé silné kosti

Green jablkový džús má bohatú prítomnosť vápnika, ktorý je nevyhnutný pre posilnenie kostí a zubov a udržať je zdravé (8). Ženy, a to najmä v ich menopauze, by mala obsahovať tento nápoj v ich strave k prevencii osteoporózy.

Kožné Výhody zelených jabĺk

Zelené jablko je výborný krása Enhancer. Veľa starostlivosti o pleť a starostlivosť o vlasy prínosy sú spojené s zelených jabĺk.

19. Anti-Aging prísada

Antioxidanty, ako je vitamín A, vitamín C, a fenolov prítomných v zelenom jablčného džúsu hrajú významnú pri oddialení predčasné starnutie. Voľné radikály prítomné v tele spôsobiť predčasný nástup vrások, jemné vrásky a tmavé škvrny. Pravidelné užívanie tohto antioxidantu bohaté nápoj môže pomôcť telu bojovať proti týmto voľným radikálom a reguláciu, alebo dokonca lepšie, odstránenie škôd (9).

20. Zlepšuje štruktúru kože

Masku zahŕňajúce použitie zeleného jablka môžu hlboko hydratuje pokožku a prispieť k odstráneniu vrások a zároveň zlepšuje celkovú štruktúru pokožky. Môžete si vziať za pomoci zeleného jablkovej šťavy zlepšiť hladinu hydratácie vašej pokožky (10). To môže byť buď spotrebovaný, alebo dokonca použiť ako umývanie tváre, aby sa zabránilo kožu pred vysychaním.

21. Vyživuje pokožku

Vzhľadom k husté obsah vitamínu, zelené jablko pomáha udržiavať pokožku a má veľký bielenie a výživné účinky na pleť. Balíčky s rozmanitými vitamínov a minerálov, môžete začleniť tento nápoj do svojho režimu starostlivosti o pleť. Tieto kolagénu a elastínu proteíny získať podporu, ktorá podľa poradia, zlepšuje pleť pomocou výživné a hojenie kože z hĺbky (11).

22. Zabraňuje kožné choroby

Veľa času, nedostatok výživy zanecháva pokožku na riziká rôznych kožných ochorení, vrátane ekzémov a rakoviny. Green jablkový džús zabezpečí, že pokožka dostane potrebnej úrovne výživy. Ponúka tiež ochranu pred rôznymi problémami pleti.

23. Ovládacie prvky a Zabraňuje pupienok Erupcia

Zelené jablko je vysoko účinný proti akné ošetrenie rovnako. Pravidelná konzumácia zelené jablko pomôže kontrolovať a zabrániť pupienok erupcie.

24. Eliminuje tmavé oko kruhy

Hlboké hnedé kruhy spolu s opuchy v okolí očí sú prejavy na koži starne (12). Lokálna aplikácia čerstvej jablkovej šťavy aj vnútorné spotreba je známe, že majú pozitívny vplyv na tieto nežiaduce zmeny.

Vlasy Výhody zelená jablká:

Zelené jablko je nielen dobré pre našu pokožku, ale pre naše vlasy rovnako. Tu máme niekoľko výhod zelených jabĺk pre vaše vlasy uvedená pre vás.

25. Lieči Lupiny

Pasta vytvorený s listami a kožu zelených jabĺk robí divy opraviť lupín. Mali by ste použiť túto pastu ako šampón. Zelené jablko šťava má tiež rovnaké účinky, ak pravidelne masírovaná na skalp.

26. Zlepšuje rast vlasov

Balíčky s lákavou rad vitamínov a minerálov, zelené jablko šťava je potenciálny prírodný liek na posilnenie svojej kadere. Spolu s tým, že tiež zabezpečí, že vaše vlasy pokles je pod kontrolou. Plus, pravidelné užívanie tejto šťavy je tiež známe, že podporujú rast vlasov. Stručne povedané, pomocou zelené jablko šťavu by mohla pomôcť predviesť dlhý, silný a svieži vlasy (13).

Ako si vybrať a uložiť

Apple je pomerne citlivá ovocie a človek musí byť opatrný vo svojom výbere a skladovanie. Opísané nižšie je niekoľko užitočných tipov, ako vybrať a uložiť zelená jablká; skontrolovať je, aby to najlepšie z výberu z poistného.

Voľba zelená jablká

Pri nákupe zelená jablká hľadať firmy, pestrofarebné jablká, ktoré nemajú žiadne modriny alebo je poškodený, zvraštené kožu. Vždy je lepšie dať prednosť individuálnym jablká cez jeden pre-vreciach. Týmto spôsobom budete môcť cítiť jablká pred platiť za ne. Nikdy kúpiť jablká tá vôňa pižmový.

Ukladanie zelená jablká

Najlepšie miesto pre ukladanie zelená jablká je vo vašej chladničke. Zabaliť jablká v perforovanej igelitového vrecka a umiestniť ich v najchladnejšej časti chladničky po ich kropenia vodou. Tento-way vaše jablká zostanú čerstvé po takmer dvoch až troch týždňov.

Normálna teplota miestnosti môže byť tiež veľmi vhodné pre skladovanie zelené jablká na krátku dobu. Len uistite sa, že je pravidelne kontrolovať, pretože bude zrieť oveľa rýchlejšie, než keby umiestnený v chladničke.

Niektoré užitočné tipy

Tvorba rôzne recepty s zelených jabĺk môže byť zábava! Sú nielen chutné, ale zdravý rovnako, za predpokladu, že budete piecť jablká správnu cestu.

Tu je niekoľko užitočných tipov na zelenom použitie jablko ovocie:

  • Jablká môže urýchliť proces zrenia iných plodov, pretože emituje zemný plyn s názvom etylén. Ak chcete tieto, zrenie 'výhody jabĺk, zabaliť spoločne s nezrelých plodov v plastovom vrecku.
  • Pri varení jablká, pridáme trochu cukru. To urobil na začiatku varenia môže pomôcť jablká drží svoj tvar lepšie.
  • Pomáha použiť vymastený muffin cín pre pečenie jablká. Cín poskytuje dostatočnú podporu pre pečené jablká.
  • Zelená jablká môžu byť konzumované v mnohých ohľadoch. Môžete jesť celé ovocie buď lúpaných, alebo môže urobiť jablko kokteil rovnako. Robiť koláče z nich alebo ich pridať do púšte a zmrzlín. Najlepší spôsob, ako sa ho konzumovať ako celá ovocie, takto to zachová všetky prírodné živiny.
  • Oh! Pamätajte si, že nikdy jesť semená jablká, pretože sú mierne jedovaté, a preto môžu byť škodlivé pre vaše zdravie.

Prosím, dajte mi vedieť vaše vstupy k tomuto článku o výhodách zeleného jablka a zdieľať so svojimi priateľmi!

load...