Zdravie a wellness

Top 18 zdravých potravín na prevenciu rakoviny

Top 18 zdravých potravín na prevenciu rakoviny

Rakovina - samotný názov je dosť behá mráz po chrbte niečí! Koľko ľudí sa dozviem, kto trpí touto hroznou chorobou? Príliš veľa, príliš veľa! Áno, to môže byť vyliečený, ale nie veľa, sú to šťastie dostať liečbu včas. Najviac trpia hrozne predtým, než stratí svoj boj proti rakovine.

Rakovina je druh choroby, pri ktorej bunky majú tendenciu byť produkovaný vo veľmi prudké a neobmedzeným spôsobom, ktorý sa po celom tele a pomaly, ale iste zabije ju. Zdravé bývanie má tendenciu znížiť riziko rakoviny ako expozície, ktorý spôsobuje poškodenie DNA dostane znížená na obrovskom rozsahu. Istota je istota, že jo? Takže, čo môžete, aby sa zabránilo rakovinu! Jeden z najlepších spôsobov, ako je prijímať stravu, ktorá sa hodí do všetkých nižšie uvedených potravín sa, že pri prevencii rakoviny.

Zoznam prevencia rakoviny Foods

Potraviny pre pacientov s nádorovým ochorením by mali byť obohacujúce a prospešné pre zdravie. Liečba rakoviny je tvrdá a spôsobuje mnoho vedľajších účinkov. Niektoré z nežiaducich účinkov sú vypadávanie vlasov, vracanie, bolesti brucha, sucho v ústach, slabosť a chudnutie.

load...

Ideálne pacientov s rakovinou diéta vám pomôže bojovať proti všetkým týmto vedľajšie účinky a tiež urýchliť obnovu pre pacienta s rakovinou. To najlepšie z ingrediencií, ktoré majú protirakovinové vlastnosti možno nájsť v prírodných potravín.

1. Cesnak

Zlúčeniny alyl síry prítomnej v cesnaku pomôcť spomaliť rast nádorových buniek. Alyl síry zabraňuje deleniu buniek, ktoré sú spôsobené stresom. Rakovinové bunky sú náchylné k deleniu, a táto zlúčenina ruší účinok rozdelenia.

2. Brokolica

Brokolica je vysoko koncentrovaný antioxidantov, vlákniny, flavonoidy, atď Antioxidanty prítomné v čerstvého rastlinného pomôcť minimalizovať deštrukcii spôsobené radikálmi buniek voľnými a tiež znížiť rast rakovinových buniek. Použiť dusená brokolica ako naparovacej udržuje flavonoidy v rastlinnom trezore.

load...

3. Brazílskej orechy

Ak sú orechy konzumované denne, môžu byť veľmi prospešné a zdravé pre telo ako celok. Byť bohatý na selén a antioxidanty, orechy sú veľmi užitočné v boji proti rakovine. Selén pomáha rakovinové bunky odumrie seba a pomáha pri oprave DNA.

4. Lemonade

Limonády a rôzne ďalšie citrusové plody sú veľmi prospešné pre zdravie. Vysoká koncentrácia vitamínu C v citrónu zabráni vzniku rakoviny. Denný príjem tohto pikantné nápoja pomáha udržiavať pľúc a rakoviny krku zadarmo.

5. Čučoriedky

Voľné radikály prítomné v tele spôsobiť zničenie zdravých buniek a podporujú rast rakovinových buniek. Antioxidanty spolu s flavonoidmi prítomnými v čučoriedky zabrániť poškodeniu a neutralizovať účinok veľmi nestabilných atómov.

6. Huby

Huby posilniť imunitný systém tela a pomáhajú v boji proti rakovine. Existujú rôzne druhy húb, ale huby len, uľavuje 'fungujú najlepšie, aby sa minimalizoval vplyv zhubných nádorov. Hladiny hemoglobínu sa riadi hubami, čo znižuje riziko vzniku rakoviny.

7. Artičoky

Artičoky obsahovať antioxidant nazýva silymarín, ktoré môžu pomôcť pri prevencii rakoviny kože. Koža z artičoky by mali byť riadne olúpané a špicaté hrany by mali byť odstránené. Artičoky by potom mala byť varené, kým nie sú mäkké. Listy by mali byť ponorené v omáčke získať dobrú chuť.

8. Green Tea

Organický zelený čaj je veľmi zdravé a prospešné pre zdravie, pokiaľ sú konzumované na dennej báze. Zelený čaj usporadúva rôzne rakovinou bojuje vlastnosti a antioxidanty zabrániť zničeniu buniek. Zelený čaj je veľmi účinný voči koži, rakovina prsníka, atď, a sacharózy úrovne sú vysoko regulované rovnako.

9. Losos

Inkorporácii voľne žijúcich lososov do každodennej stravy môže zabrániť vzniku rakoviny. Losos obsahuje omega mastných kyselín a má nízky obsah tukov a kalórií. Wild Salmon môže pomôcť pri prevencii rakoviny prostaty. Vitamín D je prítomný Salmon pomáha obmedziť cievy a zastavuje rast rakovinových buniek.

10. Kiwi

Vitamín C je vysoko cenený ako antioxidant rakovinové bujnenie a neutralizuje účinok voľných radikálov. Foláty, karotenoidy, vitamín E, atď. Pomoc pri znížení účinkov rakoviny. Kiwi ovocie obsahuje všetky tieto živiny a môže pomôcť telu brániť sa proti rakovine.

11. Vajcia

Vajcia sú bohatým zdrojom vitamínu B, D, E, a bielkovín. Obsah selénu vo vajciach je známe, že zníženie vedľajších účinkov chemoterapie. To môže znížiť nevoľnosť, vypadávanie vlasov, bolesti brucha a slabosť.

12.Ginger

Zázvor je bylina, ktorá má niekoľko zdravotných výhod. Neexistujú žiadne vedľajšie účinky jesť zázvor. Pacienti, ktorí majú zázvor pred začatím liečby chemoterapiou boli hlásené menej z zvracanie pocit.

13. Acai Berry

Acai berry je bohaté na antioxidačné vlastnosti. Tieto malé plody sa používajú k boju proti niekoľkých ďalších chorôb na rozdiel od rakoviny. Jedna bobule má 11 krát viac antioxidantov ako jablká.

14. Peppermint

Peppermint je dobrá bylina pre zníženie po účinkov liečby rakoviny. To zmierňuje jeden z sucho v ústach a nevoľnosť. To tiež zmierňuje úzkosť. Controlling nevoľnosť pomôže zabrániť dehydratácii.

15. Soy

Sója je bohatá na bielkoviny a estrogén. Výskum ukázal, že sója prispieva k zníženiu veľkosti nádoru u pacientov s karcinómom prsníka. To má zložku s názvom genistein, čo je veľmi toxický pre rakovinové bunky. Rakovinové bunky zastaví množenie a v skutočnosti sa rozpadajú. Avšak, jedna vec, ktorú by ste mali mať na pamäti, že sója nemusia byť vhodné pre každého.

16. Strukoviny

Fazuľa, šošovica, hrach a majú vysoký obsah vitamínu B. Pomáhajú pri hojení a opravy buniek. Oni sú tiež dobré pre posilnenie imunitného systému. Zvyšujú červených krviniek a urýchlenie obnovy.

17. Cmar

Cmar je najlepší probiotiká. To má viac ako 100 prospešné enzýmy. Tieto enzýmy pomáhajú v boji proti infekciám a tiež posilniť imunitný systém. Existuje mnoho protilátky v cmar, ktoré strážia jeden proti nachladnutiu a proti kašľu. To tiež má protirakovinové účinky.

18. Čerstvé zelenej listovej zelenine

Čerstvá zelená listová zelenina má kyseliny listovej a vitamínu B v nich. Môžu byť účinné v boji proti škodlivým účinkom rakoviny a jej liečby. Sú tiež bohatá na vápnik, a tak posilňujú kosti a pomôcť pri oprave buniek.

Záver

Pred zmenou ľubovoľnú časť stravy, jeden by mal diskutovať s odborníkom na výživu. Avšak, vyššie uvedené zložky nespôsobili žiadnu škodu pre pacientov s rakovinou. V skutočnosti, niekoľko lekári radia pacientom s rakovinou majú prírodné potraviny. Čerstvé, prírodné potraviny sú načítané s vitamínmi a minerálmi, ktoré sú obohacujúce pre telo. Tiež, to bolo poznamenal, že telo má rakovinu pacienta absorbuje týchto vitamínov a minerálnych látok z prírodných potravín. Prírodné potraviny, ako je zelená listová zelenina, paradajky, mrkva, fazuľa a je známe, že pomáhajú pri liečbe tohto ochorenia. Rakovinové lieky sú účinnejšie s prírodnou diétny plán.

Najlepšia vec, najláskavejšou vec, ktorú môžete urobiť pre vaše telo je chrániť ju pred rakovinou. Trochu úsilia z vašej strany, vám môže pomôcť aj svojim blízkym viesť život bez rakoviny. Chce to, aby boli tieto rakovinou prevencie potraviny do svojho jedálnička!

load...